Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

Kažin ar galima trašų įpilti į tą vandenį, kur purški orchidėjas? Ir dar, Pasidalinkit patirtim, kaip jūs tręšiate savo gėlytes. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Murielė @ 2008 02 22, 17:52)
Kaune Akropolyje užvežta didžiausia paletė Phalenopsių po 24,99 - yra daug baltų, tokių kaip Rykliukė pirko, baltų su rožinėm juostelėm, tamsiai bordo, rožinių dalmantininių ir keli rudai/geltonai dalmantininiai wub.gif Žiauriai namie vietos nėra verysad.gif - būčiau parsitempus ne vieną blush2.gif


O jiems akcijos ėra?nes kiek mačiau maximos žurnale, tai turėtų phal., kurie kainuoja 24,99 Lt. nuo 02.14.iki 03.06 turėtų kainuoti 19,99 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2008 02 22, 13:49)
O jiems akcijos ėra?nes kiek mačiau maximos žurnale, tai turėtų phal., kurie kainuoja 24,99 Lt. nuo 02.14.iki 03.06 turėtų kainuoti 19,99  g.gif

Tai turbūt yra, aš tik ant pakuotės kainą pažiūrėjau ir daugiau nebegalėjau savęs kankinti žinodama, kad vis tiek nepirksiu verysad.gif
Atsakyti
As siandien savo grazuoles tresiau is Skm gautomis trasomis, bet jau smarve cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2008 02 22, 15:10)
As siandien savo grazuoles tresiau is Skm gautomis trasomis, bet jau smarve  cool.gif



aha, smirda kakais biggrin.gif nes Guano - jūrinių paukščių kakas. Citata: "natūraliai susidaranti iš jūrų paukščių ar šikšnosparnių suirusių išmatų likučių, turinti daug azoto (apie 9% amoniako) ir fosforo (apie 13% P2O5) junginių. Guane yra ne tik daug daug amoniako, bet ir šlapimo, fosforo, oksalo rūgščių, daug nitratų.

Naudojamas kaip efektyvios azoto ir fosforo trąšos. Dideli guano klodai yra Pietų Amerikoje (Peru, Bolivijoje), Pietų Afrikoje (Namibijos pakrantėje), Ramiojo vandenyno salose. Yra paskaičiuota, kad dabar egzistuojančiame guane yra tiek fosforo, kad jo kaip trąšos Žemės žemės ūkiui pakaktų 30-čiai metų."

Mano broliui teko malonumas atostogauti Peru, Bolivijoje. Tai buvo organizuojama ekskursija į salą, kurioje "bazuojasi" tie visi jūriniai paukščiai ir kiti jūriniai gyviai smile.gif ir kurioje iki šiol yra renkamas jų "kakas". Tai sakė, kad smarvė nereali smile.gif Pakišau jam trąšas po nosim ir liepiau patvirtinti ar taip pat smirda lotuliukas.gif
ta smarvė jaučiasi jei tik uostai patį buteliuką, kai jau palaistai kvapo nuo gėlių nebūna. Tik nepadauginkite, tik 1 arbatinis šaukštelis 0,5l vandens ir ne daugiau
nono.gif
Papildyta:
QUOTE(LĖTA @ 2008 02 22, 14:42)
Kažin ar galima trašų įpilti į tą vandenį, kur purški orchidėjas? Ir dar, Pasidalinkit patirtim, kaip jūs tręšiate savo gėlytes. ax.gif



galima ax.gif
Atsakyti
SKM, matau kad kabi biggrin.gif gal galėtum patart man mišinį orchem kuris tiktų ir phal., ir oncidiumui ir dendobrium kingianum
reikia visas persodit, kol kas visos vis dar leidžia žiedkočius, bet vėliau
jei yra toks variantas norėčioau pas tave užsisakyt 4u.gif jei galima

o maniškis dendobrium kingianum- kažko pradeda leist žiedkoti ir sudžiuna g.gif
gal kas kokių minčių(auga ant šiaurinės palangės, radiatoriui po ja šilumą prisukus, iki šalnu laikiau lauke)
Atsakyti
Aš tai Shultz orchidėjom naudoju, galvoju, kad geros turi būt, nes kai kaktusam nupirkau tos firmos, tai pradėjo žydėt kaip išprotėję. Sakau gal ir orchės išprotės žiedų gausa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2008 02 22, 14:35)
Aš tai Shultz orchidėjom naudoju, galvoju, kad geros turi būt, nes kai kaktusam nupirkau tos firmos, tai pradėjo žydėt kaip išprotėję. Sakau gal ir orchės išprotės žiedų gausa  lotuliukas.gif

Aš irgi tokias naudoju, bet reiks išbandyti ir skm "kakines" biggrin.gif - paskaičius atrodo labai geros thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2008 02 22, 15:26)


Ačiū, dabar žinosiu, kad nesąmonių nepridirbau. Bet, kaip dar tręšti, ar mirkant reikiamą kiekį pilti, juk laistyti negalima paprastai orchidučių.
Atsakyti
Aciu Skm uz informacija, bet jau as issivaizduoju tavo broli toj smarvej nes kai pauosciau buteliuka tai ir dabar dar sedziu ir jauciu ta kvapa lotuliukas.gif
Bet jauciu kad turi buti geros thumbup.gif
As ant litro du saukstelius arbatinius piliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(LĖTA @ 2008 02 22, 15:38)
Ačiū, dabar žinosiu, kad nesąmonių nepridirbau. Bet, kaip dar tręšti, ar mirkant  reikiamą kiekį pilti, juk laistyti negalima paprastai orchidučių.



jei orchidėją mirkote, tada galima tiesiog į vandenį įpilti trąšų; jei laistote pildami vandenį iš viršaus tai iš pradžių reikia lieti vandeniu be trąšų, o kai jau substratas sudrėksta, prisigeria vandens, tada perlieti vandenuku su trąšomis.

o ką Jūs turite omenyje "negalima paprastai laistyti" ? g.gif
Papildyta:
[quote=diinka,2008 02 22, 15:35]
SKM, matau kad kabi biggrin.gif gal galėtum patart man mišinį orchem kuris tiktų ir phal., ir oncidiumui ir dendobrium kingianum



Phalaenopsiams arba Ekstra, arba OS stambų, o oncidiumams, dendrobiumams - OS smulkų.
Atsakyti
SKM prašau dėl substrato orchėm blush2.gif
Atsakyti