Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos


Papildyta:
clap.gif karsta.gif FUUUUU!!! Aciu dievui!!! Nuraminai mane ax.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skm: 21 vasario 2008 - 16:22
QUOTE(Iiudna @ 2008 02 21, 15:05)
a mano kita orchideja labai graziai zydi, bet dabar pamaciau kad viena saknis ir suglebus, pavandieniavus kaip ir put pradejus.... g.gif kaip elgtis? prasau patarkit.... 4u.gif

bijau kad nenumirtu mano grozis help.gif
Atsakyti
skm, apie cambia labai aiškiai parašei, o aš jau buvau pradėjusi pergyventi, kad visus žiedstiebius nukirpau smile.gif
Atsakyti
Mergaites, patarkit man dar vienu klausimu.
Viena Phal. gavau pries du metus, rodos ziema. Numete ziedus. Buvo iki vasaros ramybes busenos. As ji persodinau unsure.gif i paprasta molini vazoneli, apacioje be jokiu skyluciu doh.gif i lietuviska zeme orchidejoms doh.gif (tada absoliuciai nieko neismaniau apie orchidejas ir tiesa sakant nesigilinau i ju auginimo subtilybes) blush2.gif Po kurio laiko orchideja isleido orine grazia zalia sakni. Dabar lapai pradeje bujoti blink.gif biski pasiraites vienas. Lyg ir norejo leisti ziedelius, bet sustojo g.gif saknu, kaip zinia, nematau, nes vazonelis nepermatomas blink.gif blush2.gif
Dabar visai man rupetu pamatyti, kaip tos saknys atrodo g.gif tuo labiau, kad kitoms orchidejoms ta lietuviska zeme nelabai patiko, baisu ir sita supudyti. Ar man persodinti, ar istraukus ziuret saknis, ar nejudint, kol visi gyvybes zenklai geri? g.gif

pridedu foto

http://public.fotki....ja/img0736.html
Atsakyti
Siandiena vel neatsilaikiau lotuliukas.gif .Na gi,ziurime photo.gif
user posted image
user posted image

bigsmile.gif brunette.gif
Papildyta:
Kazkaip nelabai gerai matosi spalva mastau.gif .Ji tokia keista:roziniai violetine su smelio sp.Na tokia idomi blush2.gif .....bet man labai grazi bigsmile.gif
Atsakyti
Tikrai graži spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iiudna @ 2008 02 21, 17:30)
bijau kad nenumirtu mano grozis help.gif

Kazkaip man cia nelabai aisku,kas nutiko mastau.gif .Jai matai,kad su saknimis problema,tai reikia kuo greiciau ja versti ir ziureti tu saknu busena,o tada jau matysi ka daryti pagal situacija.Jai kokia problema su saknimis,tai darzniausia rodiklis buna ne ziedai.O gal tu ja perlaistei?
Atsakyti
Rykliuke, fantastiskai atrodo!!! 4u.gif thumbup.gif

Cia visoms ziuriu priklausomybe orchidejoms! bigsmile.gif Ir labai labai sunki forma!!! biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2008 02 21, 17:47)
Tikrai graži spalva smile.gif

Aciu aciu aciuks.gif .Ir kainavo ji tik 19.99Lt. irnesakyk.gif Tik va,gaila,kad matyti,jog dauguma pumpuriuku nukris,nes matyt gelyte sustresavusi gerokai. unsure.gif .Pasistengsime ja atgaivinti vacation1.gif
Papildyta:
QUOTE(gotte @ 2008 02 21, 17:49)
Rykliuke, fantastiskai atrodo!!!  4u.gif  thumbup.gif

Cia visoms ziuriu priklausomybe orchidejoms!  bigsmile.gif  Ir labai labai sunki forma!!!  biggrin.gif  tongue.gif

Oi aciu aciu 4u.gif .O ta liga tikrai progresuoja hihihi.gif Neina ramiai pro geliu skyriu jau praeiti swoon.gif yahoo.gif
Atsakyti
Aš truputį vieno dalyko nesuprantu, jeigu palaisčius, t.y. davus atsigerti iš apačios Orchidėjai vazono viduje stovi lašeliai, reiškia, kad viskas gerai? Kada žinoti, kad jai vėl trūksta drėgmės?
Viduje matau ryškiai žalių ir tamsiai rudų šaknų? unsure.gif Truputį lenda lauk per skylutes unsure.gif

QUOTE(Murielė @ 2008 02 21, 10:35)
QUOTE(rena @ 2008 02 21, 12:11)

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2008 02 21, 18:46)
Siandiena vel neatsilaikiau lotuliukas.gif .Na gi,ziurime photo.gif
user posted image
user posted image

bigsmile.gif  brunette.gif
Papildyta:
Kazkaip nelabai gerai matosi spalva mastau.gif .Ji tokia keista:roziniai violetine su smelio sp.Na tokia idomi blush2.gif .....bet man labai grazi bigsmile.gif

Tikra garzuole bigsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
Gaure,maciau ten tarp tavo gelyciu ir cimbidis zydintis yra.Gal pati ji prazydinai?????
As Lietuvoje turejau dvi tas grazuoles(na dabar as truputi toliau uz LT gyvenu unsure.gif ).Viena floriste pas kuria vis puokstes pirkdavau,sake ,kad cimbidzio namie prazydinti beveik neimanoma.Bet man buvo pavyke...
Deja,kaip palikau mamai tai abi gala gavo verysad.gif
Dabar viena turiu,zalsva,bet nezydi,tik atzalas leidzia.Bet tikiuosi,kad kaip bus laikas prazys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakalauskiene @ 2008 02 21, 17:56)
Gaure,maciau ten tarp tavo gelyciu ir cimbidis zydintis yra.Gal pati ji prazydinai?????
As Lietuvoje turejau dvi tas grazuoles(na dabar as truputi toliau uz LT gyvenu unsure.gif ).Viena floriste pas kuria vis puokstes pirkdavau,sake ,kad cimbidzio namie prazydinti beveik neimanoma.Bet man buvo pavyke...
Deja,kaip palikau mamai tai abi gala gavo verysad.gif
Dabar viena turiu,zalsva,bet nezydi,tik atzalas leidzia.Bet tikiuosi,kad kaip bus laikas prazys thumbup.gif

Deja, deja ne pati smile.gif Valentinkės dovana. Pradėjau gudrauti, vyrui padovanojau lotuliukas.gif Tai nei pykti negali.
O dėl pražydinimo, tai prisiskaičiau daug ir tikiuosi, kad pasiseks. Kiek suprantu, jai labai svarbu, kaip gyvens vasarą ir rudenį - daug saulės, drėgmės ir gryno oro. 4u.gif

Rykliuke, tu mane nervini jau lotuliukas.gif Ir kur randi tokio pigaus grožio. Aš kai randu už tokią kainą, tai apie žiedus nei kalbos nėra, o ir šaknų praktiškai nebūna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaurė: 21 vasario 2008 - 18:42