Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

SKM,GAURE aciu uz atsakymus 4u.gif einu taisyti klaidos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iiudna @ 2008 02 21, 13:58)
vakar nusipirkau stai tokia kerepla doh.gif  bet saknys ir ne kokios buvo.. unsure.gif

a ties kuria vieta man kirpt jos ziedkocius kai nuzydes?
Atsakyti
QUOTE(Iiudna @ 2008 02 21, 14:04)
a ties kuria vieta man kirpt jos ziedkocius kai nuzydes?

Gali visai nekirpti, gali visai nukirpti, gali nukirpti išnaudotas akutes, Gali palikti po 3-4 miegančius pumpurus. Pagal ūpą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 02 21, 14:13)
Gali visai nekirpti, gali visai nukirpti, gali nukirpti išnaudotas akutes, Gali palikti po 3-4 miegančius pumpurus. Pagal ūpą  mirksiukas.gif

na kad ant pagrindiniu stiebu jos visos jau isnaudotos..... ir mieganciu pumpuru nera.... na nebent ant tu mazu sakuciu... bet tai tada visai bus kaip greblys kai tuos stagarus paliksiu..... unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 02 21, 14:59)
Bet klausimas, ar tai normalu, t.y. ar tai įprasta cambrioms, kaip phaleanopsiams? Cambrios nužydėjusio žiedkočio nereikia nukirpti ir tikėtis, kad pražys? Nes aš tikrai būčiau nukirpusi ir neturėjusi naujo žiedyno. Gerai, kad dar žydi  blush2.gif



Gaure, tai, kad žydi iš miegančios akutės tai tikrai normalu, būtų anomalija jei antrą kartą iš tos pačios pražystų biggrin.gif nors iš tų hibridų visko gali tikėtis biggrin.gif
Pagal teoriją, vienas svogūnas per savo gyvenimą užaugina du žiedkočius, po vieną iš kiekvieno šono. Sekantis jo gyvenimo etapas auginti vaikus, kurie irgi užaugins po du žiedkočius. Kurį laiką jis augina, maitina savo vaikus, o per laiką ir nunyksta. Nėra prasmės laikyti nužydėjusį žiedkotį vien tam, kad gal iš kokios vienos nepanaudotos akutės dar išspaus kokį vieną žiedelį. Nesižvalgykit į praeitį, padėkit jam auginti vaikus ir laukit jau jų žiedų, o ne tėvelio senelio paskutinio pasispardymo biggrin.gif

gal labai aš čia buitiškai parašiau, bet mano nuomonė tokia ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Iiudna @ 2008 02 21, 15:23)
na kad ant pagrindiniu stiebu jos visos jau isnaudotos..... ir mieganciu pumpuru nera.... na nebent ant tu mazu sakuciu... bet tai tada visai bus kaip greblys kai tuos stagarus paliksiu..... unsure.gif  doh.gif



tai kai nužydės ir kirpkit pilnai, naujus žiedstiebius išleis 4u.gif
Atsakyti
a mano kita orchideja labai graziai zydi, bet dabar pamaciau kad viena saknis ir suglebus, pavandieniavus kaip ir put pradejus.... g.gif kaip elgtis? prasau patarkit.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2008 02 21, 15:02)
Gaure, tai, kad žydi iš miegančios akutės tai tikrai normalu, būtų anomalija jei antrą kartą iš tos pačios pražystų  biggrin.gif nors iš tų hibridų visko gali tikėtis  biggrin.gif
Pagal teoriją, vienas svogūnas per savo gyvenimą užaugina du žiedkočius, po vieną iš kiekvieno šono. Sekantis jo gyvenimo etapas auginti vaikus, kurie irgi užaugins po du žiedkočius. Kurį laiką jis augina, maitina savo vaikus, o per laiką ir nunyksta. Nėra prasmės laikyti nužydėjusį žiedkotį vien tam, kad gal iš kokios vienos nepanaudotos akutės dar išspaus kokį vieną žiedelį. Nesižvalgykit į praeitį, padėkit jam auginti vaikus ir laukit jau jų žiedų, o ne tėvelio senelio paskutinio pasispardymo  biggrin.gif

gal labai aš čia buitiškai parašiau, bet mano nuomonė tokia  ax.gif



Ačiū Skm, dabar aiškiau 4u.gif
Atsakyti
kiek cia skaiciau, bet niekur neuskliuvo.. kiek metu turi but orchideja kad ji butu sena? blush2.gif
Atsakyti
O sakykit jei orchidėja pirkta neseniai, kai peržydės ar būtina ją persodinti g.gif
Atsakyti
skm, OOOOO SIAUBAS!!!! As gavau siuntinuka su orchidejos persodinimui reikalingomis medz. Persodinau ir tuos kiminus ant virsaus sukroviau!!! doh.gif doh.gif doh.gif Ot vista!!! doh.gif Cia perskaiciau, kad jie apacioje dedasi. tai dabar galiu nuimt, nes neitema visai persodinau??!!!

SIAUBAS SIAUBAS SIAUBAS!!! doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2008 02 21, 16:02)
skm, OOOOO SIAUBAS!!!! As gavau siuntinuka su orchidejos persodinimui reikalingomis medz. Persodinau ir tuos kiminus ant virsaus sukroviau!!!  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Ot vista!!!  doh.gif  Cia perskaiciau, kad jie apacioje dedasi. tai dabar galiu nuimt, nes neitema visai persodinau??!!!

SIAUBAS SIAUBAS SIAUBAS!!!  doh.gif  verysad.gif


Ten kalba buvo apie reanimaciją smile.gif Jei tu persodinai orchidėją, tai kiminus ir reikia dėti ant viršaus smile.gif Padarei teisingai 4u.gif
Atsakyti
Rena, panasu, kad pas tave tos vienos orchidejos saknys, del kuriu rupiniesi bus panasiai, kaip ir maniskes. unsure.gif Tos, kuria persodinau ir buvo likusi viena sveika ilga saknis, o kitos ispuve g.gif

Manau, tau reikia apziuret ir taisyt padeti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaurė @ 2008 02 21, 17:08)
Ten kalba buvo apie reanimaciją smile.gif Jei tu persodinai orchidėją, tai kiminus ir reikia dėti ant viršaus smile.gif Padarei teisingai  4u.gif



clap.gif karsta.gif FUUUUU!!! Aciu dievui!!! Nuraminai mane ax.gif

Aciu aciu uz greita atsakymuka mirksiukas.gif
Atsakyti