Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui

QUOTE(almara @ 2008 10 16, 20:17)
Blin o man atsisiuntė bet neleidžia atidaryt archivi kaškokį error rašo verysad.gif  verysad.gif


Arba nevisas atsisiuntė dėl lėto interneto, trukdžių panašiai arba nenori atidaryti dėl rusiško pavadinimo raidžių. Jei pirmas variantas, tai bandyk iš naujo. Jei antras - tai pakeisk pavadinimą ir tada atidarinėk. Gal pavyks. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 10 16, 20:51)
Arba nevisas atsisiuntė dėl lėto interneto, trukdžių panašiai arba nenori atidaryti dėl rusiško pavadinimo raidžių. Jei pirmas variantas, tai bandyk iš naujo. Jei antras - tai pakeisk pavadinimą ir tada atidarinėk. Gal pavyks. Sėkmės  4u.gif

Ačiukas bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 10 16, 20:17)
Blin o man atsisiuntė bet neleidžia atidaryt archivi kaškokį error rašo verysad.gif  verysad.gif

mmm, man ir tas pats... bandysiu dar kuri vakara pakartoti unsure.gif
Atsakyti
Man viskas sėkmingai parsisiuntė ir atsidarė. Taigi jei nepavyks, parašyk į AŽ savo adresą ir persiųsiu 4u.gif
Atsakyti
4u.gif gal, mergaitės, kuri turit rėmelių, fonų, brušų ar dar ką nors panašiai su tematika - TATOO bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(astute_k @ 2008 10 17, 09:11)
Man viskas sėkmingai parsisiuntė ir atsidarė.

4u.gif vakar nepavyko siuntimas - rodo tuščią zipą. Šiandien bandau dar kart smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveikos! Reikia jusu pagalbos! Kai nueinu i fotoshopa koki tik iranki pasirinksiu visur rankyte ir nieko neleidzia daryti... Ka as ten pridirbau? Gal zinot kas? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos , gal kurios nurodytumete kaip parsisiusti Gimp'a?

Labai noreciau sitos programeles , nes giredjau visai gera .Isanksto atsiprasau jei jau buvo kazkur mineta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sogettene @ 2008 10 22, 22:18)
Sveikos , gal kurios nurodytumete kaip parsisiusti Gimp'a?

Labai noreciau sitos programeles , nes giredjau visai gera .Isanksto atsiprasau jei jau buvo kazkur mineta cool.gif

CIa galit parsisiust gimp naujausia versija 4u.gif
Atsakyti
user posted image
esu gimusi po Skorpiono zenklu ka man patartumet padaryti,nes as noriu kad butu sis paveikslelis, ir ar kalendorius su palinkejimais,ar tik plakatas ant sienos per gimtadieni, su zodiako zenklu, ar, ka ir kaip,padaryti, o gal koki montaza help.gif gal kas turit kokiu remeliu man jubijiejus noreciau kazko idomaus
Atsakyti
Na tipo ka galima idomaus ar originalaus sudalvoti su Photo shope, nes man nieko nelenda i galva cry.gif
Atsakyti
kaip ismokti naudotis pshotoshopu 4u.gif nemoku as ten nieko,kur rasti kad butu aiskus ir lengvas paaiskinimas? verysad.gif doh.gif
Atsakyti