Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui

QUOTE(Lera @ 2008 09 11, 17:42)
gal parašyk "į greita reagavimą" greičiau patvirtins  ax.gif

spėk ar žinau kas do kaukės ir iš kur jas gaut ir kaip su juom dirbt , ir kur džrandasi visi tie kur parašyti tokių šriftu   lotuliukas.gif  juk nepamirškim aš pirmokas žalias agurkas  lotuliukas.gif


tai todel ir rasau tokiu sriftu lotuliukas.gif , kad butu aiski eiga. mirksiukas.gif

user posted image

o kauke yra irankiu paleteje, apacioje toks staciakampis su rutuliuku.
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 11, 16:55)
del pirmo klausymo atsiusiu tau į až nuotrauką (nenoriu čia kelt kad nepažeist kieno nors teisiu  blush2.gif  gal labiau suprasi apie ką aš  biggrin.gif


Ta nuotrauka, kur siuntei, tikrai apdirbta PS. Mano įtarimu "dirbta" su mano (ir ne tik biggrin.gif) anksčiau minėtomis funkcijomis Image - Adjustments - levels, curves, color balance (taip koreguojamas spalvų intensyvumas), brightness/contrast, hue/saturation ir kt.

(Tas toks kaip rėmelis rasuvas toj nuotraukoj įtariu gautas "action'ų" pagalba, bet čia jau aš menkas patarėjas - juos reikia siųstis papildomai, instaliuotis - nėra ten sudėtinga berods, bet kadangi aš nė vieno jų neturiu, tai nežinau kaip jie veikia)

Kur randasi tie jau parodė, tai aš nebesikartosiu, bet ir vėl - atsidaryk nuotrauką, imk kiekvieną iš ten parodytų veiksmų ir bandyk - stumdyk "slankiklius" ir pamatysi kaip jie veikia, kaip keičia vaizdą - tik taip suprasi ką tos funkcijos duoda ir kam jos reikalingos, nes nėra vieno "recepto" visoms nuotraukoms, reikia bandyti ir bandyti, kol atrandi tinkamą variantą. PS nėra paprastutė programa, kur paspaudus vieną mygtuką pasidaro stebuklas biggrin.gif Deja, bet kokybiškas rezultatas gaunasi tik pabandžius ne kartą ir ne du, t.y. su praktika. aš galiu paaiškinti (kiek sugebu) kaip padaryti vieną ar kitą "navarotą", tačiau kaip išgauti gražią, neperšviestą ir neperspalvintą nuotrauką teks atrasti bandymų, klaidų, atradimų būdu, nes kiekviena nuotrauka su savom ypatybėm, savu apšvietimu, sava spalvine gama ir t.t. ir pan. biggrin.gif

Jei kas nors bus neaišku kokiam nors etape, klausk, bet kaip tai padaryti nuo - iki aš tikrai nepasakysiu. Ir nebijok bandyti, nėra ten sudėtinga, tik reikia suprasti ką tos funkcijos daro ir daryti mirksiukas.gif

čia viena pamokėlė, gal pritaikysi, jei kas neaišku - klausk

Šita pagrindines tas funkcijas naudojant rodo kaip išgauti nuotraukoj ryškumą, spalvas ir t.t.
mirksiukas.gif

QUOTE(Lera @ 2008 09 11, 17:42)
spėk ar žinau kas do kaukės ir iš kur jas gaut ir kaip su juom dirbt , ir kur džrandasi visi tie kur parašyti tokių šriftu   lotuliukas.gif  juk nepamirškim aš pirmokas žalias agurkas  lotuliukas.gif


Kaip su kaukėm dirbti aš nepamokysiu - pati nelabai bandžiau biggrin.gif Bet patarimas vienas - pamokėlių temos pradžioj yra daug pamokėlių, susirask kokią su "kauke" ("quick mask") kur parodyta ir bandyk. Tam, kad suprastum kaip tai veikia. Kito būdo deja nėr biggrin.gif

Kitas būdas - apvesti norimus paryškintus dalykus su lasso, magnetic lasso (kur akim apvesti naudojai) ar bet kuriuo kitu įrankiu ir naudojant tas pačias funkcijas, tampyti tuos slankiklius kol gausi norimą rezultatą mirksiukas.gif
Atsakyti
patvirtino temele thumbup.gif
Atsakyti
aš šitoj temoj radau gražių rėmelių nuotraukoms thumbup.gif 4u.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 11, 16:37)
Nieko nepažadu, bet pabandysiu namie pažiūrėti kas ten galėtų būti.
Kantrybės gal ir turiu biggrin.gif ale su vaizduote prastai biggrin.gif

1. Jei įdėtum nuotraukos kokios nors su tokiu vaizdu, kokį įsivaizduoji, pavyzdį, mažu ką sugalvočiau, o dabar - sakau, vaizduotės nėr, tai net nežinau nuo ko pradėt biggrin.gif

2. mastau.gif Nesupratau ar tu nori, kad tam tikros spalvos atspalviai būtų ryškesni (nes nuotraukoj tam tikra spalva yra visur, visose spalvose, kaip sudėtinė dalis, tai jei ryškinti konrečią spalvą, kitos nenukentės, tačiau visuma keisis visos nuotraukos), ar tu nori paryškinti tam tikros spalvos objektus (nu sijoną, kelnes, medį ar kažką dar), t.y. kad tik konkretaus objekto spalva ryškėtų? Nu nežinau ar aiškiai paklausiau doh.gif
Papildyta:
g.gif O kaip tas žmogeliukas nukenčia? smile.gif Šiaip objekto (žmogaus) perkėlimas į kitą foną nėr sudėtinga, bet vat kad atrodytų natūraliai, tai jau visas mokslas biggrin.gif Nu gal ne taip sudėtinga, bet įkėlus reiktų bandyti suderinti spalvingumą, šviesumą, kontrastą, t.y. kad įkeltasis būtų kuo labiau priderintas prie pasirinkto fono. O čia jau vienos taisyklės nėra turbūt, nes priklauso nuo konkretaus vaizdo, bet viską bandyčiau per image - adjustments - ir jau ten visi levels, curves, color balance, brightness/contrast ir t.t.

ai, dar pastebėjau, kad kerpant žmogų iš fono (nu prieš perkeliant), man padeda jei įrankio, su kuriuo kerpu "feather" kiek padidinu. Tada kontūras nebūna toks griežtas ir objektas geriau įsikomponuoja į naująjį foną.

Iškirpti žmogų galima įvairiais būdais - kuris patogessnis priklauso nuo pripratimo, objekto sudėtingumo ir kruopštumo biggrin.gif Tinka quick mask, visi "lasso" įrankiai, trintukas, pen tool ir t.t.

Nu nežinau. Labai neaiškiai gaunasi blush2.gif

aš dašniausiai kerpu aptrinu šonus ir keliu i kita fona, o gal dar yra lengvesnis ar "tobulesnis" perkėlimo būdas?
Atsakyti
QUOTE(redux2 @ 2008 09 12, 10:00)
aš dašniausiai kerpu aptrinu šonus ir keliu i kita fona, o gal dar yra lengvesnis ar "tobulesnis" perkėlimo būdas?


Lengvesnis? Priklauso nuo objekto, tačiau bet kokiu atveju geras iškirpimas reikalauja kruopštumo ir laiko, greitai to nepadarysi kokybiškai. Aš kadangi bišk prie tinginių blush2.gif ir tingiu su trintuku po visą foną makaluotm tai pirma kerpamą objektą apvedu Magnetic lasso, deletinu foną, o paskui jau koreguoju trintuku tas vietas, kur apvedimas "išėjo iš krašto" biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas turit graziu rudenisku remeliu? Geriausia butu vertikalus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2008 09 11, 01:10)
Nežinau kur klausti, gal čia man kas pagelbės rolleyes.gif  4u.gif . Yra toks įrankis CLONE STAMP tool. Kai jį "atradau", matydavosi abu sluoksniai - ir darbinis viršutinis ir apatinis, na, jie judinant pelę kaip skraidė vienas virš kito, o dabar matosi tik viršutinis, darbinis sluoksnis... Kas atsitiko? Kažką matyt pareguliavau, kad nebesimato apatinio  4u.gif

niekam taip nebuvo nutikę? Kažkur matyt varnelę nuėmiau, tik nežinau kur... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2008 09 12, 11:31)
Gal kas turit graziu rudenisku remeliu? Geriausia butu vertikalus  blush2.gif


ĮMESIU I "RĖMELIAI NUOTRAUKOMS" mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū. Jau peržiūrėjau ir visus išsisaugojau thumbup.gif
Atsakyti
sveikos pleputes,
pagelbekit 4u.gif
truputi kanisiojus photoshope g.gif tai va kazkiek pramokau, va norejau ko paklaust gal galit kas paaiskint kaip ant iskirptos dalies is nuotraukos( pvz. zmones) uzdeti seseli krentanti, na as iskirpau savo mergytes ir idejau i fona kita tai va noriu kad atrodytu tikroviskai ir kad kristu seselis ant smelio, ten vaizdas yra prie juros to fono. gal kas pades ir pamokys 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikutes @ 2008 09 23, 14:43)
sveikos pleputes,
pagelbekit  4u.gif
truputi kanisiojus photoshope  g.gif  tai va kazkiek pramokau, va norejau ko paklaust gal galit kas paaiskint kaip ant iskirptos dalies is nuotraukos( pvz. zmones) uzdeti seseli krentanti, na as iskirpau savo mergytes ir idejau i fona kita tai va noriu kad atrodytu tikroviskai ir kad kristu seselis ant smelio, ten vaizdas yra prie juros to fono. gal kas pades ir pamokys  4u.gif  4u.gif  4u.gif


O per šešėlius nesigauna šitaip? ax.gif blush2.gif kažkuriam iš forumų skaičiau kaip uždėt bet neisikėliau i favoritus blush2.gif teks dabar dar karta pažiūrinėt blush2.gif
Atsakyti