Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui

QUOTE(liamuna @ 2008 06 16, 23:10)
Pasijeskok cia manau atrasi ko reikia.  mirksiukas.gif



aciu liamuna, manau tikrai kazka surasiu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 06 16, 23:10)
Pasijeskok cia manau atrasi ko reikia.  mirksiukas.gif

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 06 16, 22:10)
Pasijeskok cia manau atrasi ko reikia.  mirksiukas.gif

vau, nu fainu ir aš radau thumbup.gif
Atsakyti
Gal galėtumėt man pasakyti kaip iškirpti iš nuotraukos veidą ir jį įklijuoti į kitą failą? 4u.gif
Esu visai žalia šioje programoje, bet labai reikia. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2008 06 17, 15:03)
Gal galėtumėt man pasakyti kaip iškirpti iš nuotraukos veidą ir jį įklijuoti į kitą failą? 4u.gif
Esu visai žalia šioje programoje, bet labai reikia. doh.gif


Su magic wand tool arba su pen tool arba.. nepamenu su dar kuo ten, priklausomai nuo to, ar veidas ryškiai iš fono išsiskiria. nu žodžiu, su vienu iš įrankių apvedate veidą, iškerpate ir nupastinate kur reikia.
Atsakyti
merginos sos
nezinau ka paspaudziau , bet man atidarius new dokumenta atsirado is karto rodiklytes vietoj rankyte - su kuria negaliu pasiimti nei vieno irankio ,,, ant tos rankytes yrankiu juostoje tikrai nespaudziau ,,,
gal kas zinot ka pridirbau ir kaip atstatyti visa tai ?
p.s. nepykit ,kad rasau cia ,bet cia ziuriu dazniau kas lankosi ,o man reikia atsakymo kuo greiciau unsure.gif verysad.gif 4u.gif



Atsakyti
Labutis
Gal turite remeliu su krikstynu tematika?
Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
sveikos, noriu atidaryti digi scrap temą, ar jūsų nuomone, išsitektume čia su tokio stiliaus darbais, esmė tame, kad digi scrap nėra vien montažas, tai beveik toks pats scrapbookingas kaip ir tikrasis, tik kad kompe, štai pavyzdukas,apie ką kalbu.

user posted image

user posted image
Atsakyti
na ir prisigraibsciau ca grazumynu smile.gif net nebezinau ka su jais daryti biggrin.gif ir vel mano liga del fotosopo atsigamino biggrin.gif aciu jum mergytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Lachesė @ 2008 06 25, 19:59)
sveikos, noriu atidaryti digi scrap temą, ar jūsų nuomone, išsitektume čia su tokio stiliaus darbais, esmė tame, kad digi scrap nėra vien montažas, tai beveik toks pats scrapbookingas kaip ir tikrasis, tik kad kompe, štai pavyzdukas,apie ką kalbu.

user posted image

user posted image

Pritariu Jūsų norui ir manau , kad išsitektume su tokiais darbais wub.gif thumbup.gif Pati bandau digi scrap wub.gif ir manau, kad būtų šaunu susiburti į vieną tema ir pasidalinti patirtimi ir patarimais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 06 25, 19:59)
sveikos, noriu atidaryti digi scrap temą, ar jūsų nuomone, išsitektume čia su tokio stiliaus darbais, esmė tame, kad digi scrap nėra vien montažas, tai beveik toks pats scrapbookingas kaip ir tikrasis, tik kad kompe, štai pavyzdukas,apie ką kalbu.

user posted image

user posted image

grazu ir idomu labai ,gal gali tikslu adresiuka pasupleruot i az 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ryt turiu didelį renginį , tai antradienį mielai užvesiu naują temą smile.gif

o adreso kokio tu nori ? mano darbus gali rasti paraše prie montažų.
Atsakyti