Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui

sveikutes nu ir groziu jus cia pridejusios thumbup.gif
paneles gal kuri zinot ar turit kostiumuku ? buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
Sakykit,o kaip sumažinti rėmelį,kad jis nebūtų išsiliejas g.gif Pvz.naudojant Magicphoto programą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2008 05 27, 09:39)
Sakykit,o kaip sumažinti rėmelį,kad jis nebūtų išsiliejas g.gif  Pvz.naudojant Magicphoto programą 4u.gif

nu cia man rods kaip tik pries keliant i Magicphoto ed ta remeli pries tai reiktu padidint reikiamu formatu, nes jei jis buna mazas, tai ikelus backdrop'a jis issitampo ir susilieja. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes:)

help.gif is kur parsisiusti photoshopa? bandau bet nieko nesigauna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ciaramashka @ 2008 05 27, 08:06)
nu cia man rods kaip tik pries keliant i Magicphoto ed ta remeli pries tai reiktu padidint reikiamu formatu, nes jei jis buna mazas, tai ikelus backdrop'a jis issitampo ir susilieja. mirksiukas.gif

Jo doh.gif teisingai kaip padidint rolleyes.gif
Atsakyti
cia galima daug pasirinkti grozybiu
Atsakyti
QUOTE(Kristalinee @ 2008 06 06, 16:56)
cia galima daug pasirinkti grozybiu

bigsmile.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
cia yra dar kaskokia programele kur ja galima aatsisiusti,taip pat pajieskojus yra graziu foniuku stai cia user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kristalinee @ 2008 06 06, 15:56)
cia galima daug pasirinkti grozybiu

vauuu kiek grožybių super thumbup.gif
Atsakyti
Ivute aciu kad pagelbejai 4u.gif ,bet kazkodel negali man jo atidaryt schmoll.gif
Atsakyti
Prasau pagalbos, skubiai reikia pamokymo. Noriu i sita remeli uzrasyt uzrasa. ir man reikia, kad uzrasas butu pasvires kaip ir remelis.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2008 06 10, 23:16)
Prasau pagalbos, skubiai reikia pamokymo. Noriu i sita remeli uzrasyt uzrasa. ir man reikia, kad uzrasas butu pasvires kaip ir remelis.

user posted image

As daryciau taip-uzrasyciau uzrasa eiciau ant rodykles ir tada sukineciau uzrasa kaip reik.arba yra ten prie T raides nustatymai visuj.
Atsakyti