Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui

,,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elvitė*****: 31 kovo 2008 - 12:33
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristulka25: 01 balandžio 2008 - 10:35
sveikutes merginos rolleyes.gif kiek jus cia visokiu grozybiu prikelet -gaila as nemoku -gal ka ir as ikelciau mirksiukas.gif
merginos gal galit patart ,nes nesuprantu kas pasidare man photoshopo piesimo programai ,na kur eiti file->new->ir tada jau gali piest ...man atidaro to lapo tik tokia labai siaura juostele -atrodo nieko neperstatinejau ,nieko nedariau ,o is vakaro gerai buvo viskas ,,,,siandien jau kazkas nebeto ,,, doh.gif g.gif schmoll.gif gal kas zinot kaip atstatyti normalu lapuka? busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 04 02, 09:48)
sveikutes merginos  rolleyes.gif  kiek jus cia visokiu grozybiu prikelet -gaila as nemoku -gal ka ir as ikelciau  mirksiukas.gif
merginos gal galit patart ,nes nesuprantu kas pasidare man photoshopo piesimo programai ,na kur eiti file->new->ir tada jau gali piest ...man atidaro to lapo tik tokia labai siaura juostele -atrodo nieko neperstatinejau ,nieko nedariau ,o is vakaro gerai buvo viskas ,,,,siandien jau kazkas nebeto ,,, doh.gif  g.gif  schmoll.gif  gal kas zinot kaip atstatyti normalu lapuka? busiu labai dekinga  4u.gif

nusistatyk parametrus lapo
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 04 02, 11:44)
nusistatyk parametrus lapo


tai ,kad ju atrodo neperstatinejau ,o galejo jie savaime issireguliuoti ? blink.gif unsure.gif ,o kokie jie tada turetu buti ? blush2.gif
man jauciu ,kad kazkas daugiau su juo cia nebetvrakoje ,nes kai noriu apvest paveiksleli iskirpimui su tuo kvadratu (pats pirmas irankiu juostoje)tai ilgai laikrodukas buna ir arba uzraso kazka ,kad kazkas su pixseliais negerai ir kazka tai apie 50% raso dar -arba isvis iremina ovalu ,,, doh.gif niekaip negaliu suprast kas cia galejo nutikti schmoll.gif
o gal yra kokia komanda atstatyti parametrams visiems kaip ,kad is pradziu viskas buna ?-ar butina tada jau is naujo persiinstailinti ?-jauciu tai lengviausiai butu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 04 02, 12:07)
tai ,kad ju atrodo neperstatinejau ,o galejo jie savaime issireguliuoti ?  blink.gif  unsure.gif  ,o kokie jie tada turetu buti ?  blush2.gif 
man jauciu ,kad kazkas daugiau su juo cia nebetvrakoje ,nes kai noriu apvest paveiksleli iskirpimui su tuo kvadratu (pats pirmas irankiu juostoje)tai ilgai laikrodukas buna ir arba uzraso kazka ,kad kazkas su pixseliais negerai ir kazka tai apie 50% raso dar -arba isvis iremina ovalu ,,, doh.gif  niekaip negaliu suprast kas cia galejo nutikti  schmoll.gif
o gal yra kokia komanda atstatyti parametrams visiems kaip ,kad is pradziu viskas buna ?-ar butina tada jau is naujo persiinstailinti ?-jauciu tai lengviausiai butu  ax.gif  blush2.gif

merginos pasirasinejimus gal dekime kur turime temele photoshop pamokeles?nes cia tuoj bus daugiau prirasyta nei paveiksleliu 4u.gif o juk tema vien tik paveiksleliai mirksiukas.gif aciu uz supratima 4u.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Nu ne velnio man nesigauna padidinti visu situ grozybiu... Isblanksta jos kazkaip arba isitaso...
Atsakyti
Tiek prisižiūrėjau grožybių bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif , o kaip tuos rėmelius pasidaryti jog galėčiau ir savo mažylės nuotrauką į tokį gražų rėmelį įrėminti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2008 04 10, 13:40)
Tiek prisižiūrėjau grožybių  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  wub.gif , o kaip tuos rėmelius pasidaryti jog galėčiau ir savo mažylės nuotrauką į tokį gražų rėmelį įrėminti  g.gif

kaip pasidaryti remeli yra pamokele prie pamokeliu mirksiukas.gif
O klausimus rasykite photoshopo temoje, nes cia daugiau prirasysim nei grozybiu ikels mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ciaramashka @ 2008 04 10, 13:16)
Nu ne velnio man nesigauna padidinti visu situ grozybiu... Isblanksta jos kazkaip arba isitaso...

pabandyk per image size bet abejoju, kad gausis gera kokybe ju g.gif
todel as visus remelius darausi pati ir nenaudoju internetiniu ax.gif
Atsakyti