Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui

QUOTE(bumbasi @ 2008 03 29, 21:07)
kai spaudi download ismeta lentele,spaudi save-my computer-c diskas- program files-adobe-adobe photoshope -presets-brushes ir ok.ir parsisius jis ten.O dabar jums tereik ji perkelt nuo desktopo i brushus pagal visa ta kelia.na bent jau pas mane taip


aciukas merginos uz patarima ,o kazin kodel pas mene atsidarius photoshopa ir tuos brushus -man juos rodo neaktyvius ? rodo pilkus per ruka ir neleidzi aman ju pasirinkti naudojimui g.gif ot tupa as doh.gif net verkti norisi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 03 29, 19:13)
aciukas merginos uz patarima ,o kazin kodel pas mene atsidarius photoshopa ir tuos brushus -man juos rodo neaktyvius ? rodo pilkus per ruka ir neleidzi aman ju pasirinkti naudojimui  g.gif  ot tupa as  doh.gif  net verkti norisi  verysad.gif

Nes nesi pasirinkus is irankiu juostos teptuko mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=bumbasi,2008 03 29, 22:09]
Nes nesi pasirinkus is irankiu juostos teptuko mirksiukas.gif

aha nebuvau pasirinkusi teptuko doh.gif ,bet dar vienas klausimukas man iskylo - prisirinkau tiek daug brusu , issisaugojau ten kur ir rasei ,bet atidarius man photo shope tuos brusus rodo tik kur automatiskai buna keli is kart instaliavus programa ,o siu pasirinktu visai nera ...tai kodel man ju nerodo ? gal dar ko nedajungiau ? blush2.gif doh.gif
Atsakyti
kaip teisingai reikia issaugoti brushus
atidarom photoshop'a Edit>Preset Manager
user posted image
Load ir pasirenkam teptukjus kuriuos norime issaugoti > Done
user posted image
Atsakyti
merginos,paaiskinkit jus man tundrai.Kur suzipinti brusai tai ar verta juos siustis? g.gif blush2.gif Juos isikelt galima bus blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 03 29, 22:42)
merginos,paaiskinkit jus man tundrai.Kur suzipinti brusai tai ar verta juos siustis? g.gif  blush2.gif Juos isikelt galima bus blush2.gif  blush2.gif


Kaip suprantu, tai tiesiog zip firmatas, t.y. suspaustas, parsiuntus-reikes isskleisti ir vsio. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 03 29, 23:44)
Kaip suprantu, tai tiesiog zip firmatas, t.y. suspaustas, parsiuntus-reikes isskleisti ir vsio. mirksiukas.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
remeliai su meskiukais user posted image

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liamuna: 29 kovo 2008 - 23:09
prisisiunciau brushu,tik kazin kiek as ju panaudosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sfinksutė @ 2008 03 29, 22:42)
kaip teisingai reikia issaugoti brushus
atidarom photoshop'a Edit>Preset Manager
user posted image
Load ir pasirenkam teptukjus kuriuos norime issaugoti > Done
user posted image


aciukas uz patarima 4u.gif ,,, man tundrai dar vienas klausimukas iskylo - kodel neleidzi aman ju transformuoti jau ikelto i darbeli ? jei bandau pakeist jo spalva tai man viska viska taip ir nuspalvina ,o istampyti tai is vis neleidzia ,arba apsukti - ar cia tik koks yra jau padarytas tosks ir yra ,,, doh.gif unsure.gif verysad.gif blink.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 03 30, 09:33)
aciukas uz patarima  4u.gif  ,,, man tundrai dar vienas klausimukas iskylo - kodel neleidzi aman ju transformuoti jau ikelto i darbeli ? jei bandau pakeist jo spalva tai man viska viska taip ir nuspalvina ,o istampyti tai is vis neleidzia ,arba apsukti - ar cia tik koks yra jau padarytas tosks ir yra ,,,  doh.gif  unsure.gif  verysad.gif  blink.gif  blush2.gif  ax.gif


Teptuko didis reguliuojasi [ ir ] pagalba, o del apsukimo, tai as tiesiog tepdavau tusciam sluoksnyje, o tada Ctrl+t ir sukiodavau kaip norejau.
Atsakyti
bigsmile.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti