Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui

user posted image
Atsakyti
truputi Simpsonu user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2008 02 25, 22:13)
Gal kam prireiks Photoshopo brushu, didelis pasirinkimas smile.gif

http://search.devian.....h age_scale:5


man irgi prireiktu tokiu dalykeliu ,bet nesuprantu kaip reikia cia juos persisiusti ,,,uzsiregistravau ,bet nei bum bum kaip ir is kurios vieto juos cia reiktu persisiusti ir kaip juos issisaugoti ,,, doh.gif g.gif
gal kas galit patarti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 03 28, 20:57)
man irgi prireiktu tokiu dalykeliu ,bet nesuprantu kaip reikia cia juos persisiusti ,,,uzsiregistravau ,bet nei bum bum kaip ir is kurios vieto juos cia reiktu persisiusti ir kaip juos issisaugoti ,,,  doh.gif  g.gif
gal kas galit patarti  4u.gif

labai paprasta: paspaudi ant patikusio brusho, atsidaro sekantis puslapiukas ir kairej pusej virsuj yra uzrasas download, ant jo paspaudi ir "užsiseivini" mirksiukas.gif
Atsakyti
Saunuole Airiduko mamyte, kiek visokiu grozybiu user posted image netingi gi ieskot user posted image
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 03 28, 22:54)
Saunuole Airiduko mamyte, kiek visokiu grozybiu user posted image netingi gi ieskot user posted image

aciu aciu stengiuosi user posted image
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 03 28, 19:57)
man irgi prireiktu tokiu dalykeliu ,bet nesuprantu kaip reikia cia juos persisiusti ,,,uzsiregistravau ,bet nei bum bum kaip ir is kurios vieto juos cia reiktu persisiusti ir kaip juos issisaugoti ,,,  doh.gif  g.gif
gal kas galit patarti  4u.gif

iejus spaudi cia: user posted image


BRUCH'AI

user posted image CIA

user posted image CIA

user posted image CIA

user posted image CIA
Papildyta:
user posted image CIA
Papildyta:
user posted image CIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benitux: 28 kovo 2008 - 22:54
cia laaaaaabai daug kliparto.Ir pasirausus po foruma kitu dalykeliu galima rast.Tik deja patys grazieji clipartai yra po raktu. ax.gif
Atsakyti
user posted image CIA
Papildyta:
user posted image CIA
Atsakyti
QUOTE(kondračiukas @ 2008 03 28, 23:15)
labai paprasta: paspaudi ant patikusio brusho, atsidaro sekantis puslapiukas ir kairej pusej virsuj yra uzrasas download, ant jo paspaudi ir "užsiseivini"  mirksiukas.gif


na man vis dar kyla keblumu su tuo issaugojimu ,,,radau ta downloaud ,bet issisaugau ji tik ant desctopo ,o neturetu jis is kart persikelti i pacia photoshopo programa ? - kaip reiketu man juos i pacia programa persikelti -ar tai neimanoma? doh.gif blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 03 29, 18:45)
na man vis dar kyla keblumu su tuo issaugojimu ,,,radau ta downloaud ,bet  issisaugau ji tik ant desctopo ,o neturetu jis is kart persikelti i pacia photoshopo programa ? - kaip reiketu man juos i pacia programa persikelti -ar tai neimanoma? doh.gif  blush2.gif  g.gif

kai spaudi download ismeta lentele,spaudi save-my computer-c diskas- program files-adobe-adobe photoshope -presets-brushes ir ok.ir parsisius jis ten.O dabar jums tereik ji perkelt nuo desktopo i brushus pagal visa ta kelia.na bent jau pas mane taip
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 03 29, 18:45)
na man vis dar kyla keblumu su tuo issaugojimu ,,,radau ta downloaud ,bet  issisaugau ji tik ant desctopo ,o neturetu jis is kart persikelti i pacia photoshopo programa ? - kaip reiketu man juos i pacia programa persikelti -ar tai neimanoma? doh.gif  blush2.gif  g.gif

Taigi gali pasirinkt kur nori, kad issisaugotu:
user posted image
Atsakyti