Įkraunama...
Įkraunama...

Šviestuvas iš siūlų

QUOTE(GAPO @ 2007 02 19, 16:53)
Galima ne kirpti, o iškart vyniojant siūlus palikt viršuj neapvyniotą apskritimą.


jei siulas veriamas per kliju bonkute tai gal ir imanoma, bet tada bus sunkiau reguliuoti siulo itempima g.gif
Atsakyti
Nea, vakar dariau, norėjau įsitikint. Ant didelio baliono vyniojau truputį įstrižiau ir paskui išilgai vien per baliono vidurį. Iš pradžių, kad neslystų siūlas, patepiau keliose vietose lipalu. Ir gavosi liuks thumbup.gif , nereikia nei karpyti.
Atsakyti
nuotraukyciu deja nebeturiu, kaip ir savo darbu,paeme is manes destytojai doh.gif O pradzia viso to meno tikrai papje mase,2metus su ja studiju laikais terliojausi, va ir dabar darysiu vienai mazai uogytei vysniuko apdarus teatrui. Tik nuotraukytes, manau neikelsiu, nes nesu tokia senbuve cia blush2.gif
Tik dabar kai leliu turiu, tai aptingau lanbai, jei laisvesne valandiuke , tai va pasedziu nete ir viskas cool.gif
Atsakyti
pabandziau su deze ir pavyko tik kita karta deze reiks apvynioti stipresniu celofanu(kad ja lengviau istraukti), dabar bereikia pagrinda sugalvoti ir isdekoruoti.
Atsakyti
kiek supratau esi susidurusi jau su sia technika,pagrindui tiktu papje mase skystoji.Suplesai smulkiai geriausiai toletini popieriu ,geriau balta, uzmerki vandenyje ir tegul para pamirksta, paskui nusunki, pripili lipalo ir gali prideti ko nori siulu, ar guaso ir lipdai ka nori, arba gali paskui dekoruoti, savo gauta kvadrata gali iklijuoti i padaryta pagrinda ir liuks, tik leisk gerai isdziuti.As dabar kaip tik is popieriaus neriu vysnios lapelius assa.gif
Atsakyti
Kacera, parodyk, kaip gaunasi.........
Atsakyti
parodyti negaliu, nes kaip rassiau anksciau, visi mano darbai kolegijoje, o cia kiek suprantu nuotrauku negaliu ikelti, nes esu naujoke,as tik siulau idejas, kurios man atrodo labai paprastos ir kas megsta kurti namuose pravercia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kacera @ 2007 02 28, 14:26)
pagrindui tiktu papje mase skystoji.Suplesai smulkiai geriausiai toletini popieriu ,geriau balta, uzmerki vandenyje ir tegul para pamirksta, paskui nusunki, pripili lipalo ir gali prideti ko nori siulu, ar guaso ir lipdai ka nori, arba gali paskui dekoruoti, savo gauta kvadrata gali iklijuoti i padaryta pagrinda ir liuks, tik leisk gerai isdziuti.As dabar kaip tik is popieriaus neriu vysnios lapelius assa.gif


saunu thumbup.gif , nes galvojau lieti is cemento (su sutvirtinimu) ar is medzio, cia galima bus isbandyti smile.gif aciu uz gera minti smile.gif
Atsakyti
Gaila, kad tik kelios nuotraukytes idetos. Na kada ir as pabandysiu, gal kas gausis. Tik as nelabai suprantu kaip verti per ta kliju buteliuka, doh.gif tai teks kazkaip terlioti kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Kacera @ 2007 03 01, 14:47)
parodyti negaliu, nes kaip rassiau anksciau, visi mano darbai kolegijoje, o cia kiek suprantu nuotrauku negaliu ikelti, nes esu naujoke,as tik siulau idejas, kurios man atrodo labai paprastos ir kas megsta kurti namuose pravercia smile.gif


tu laisvia gali ikelti cia fotkes....tiesiog turi pasiskaityti kaip tai daryti....kazkur paieskok parasyta....nu as jei uzmatysiu ikelsiu ta nuoroda. butu labai faina jei galetum ikelt, nes kai kuriu dalyku as tiesiog neisivaizduoju...ka tik su sese darem lempa, bet kliju pritruko, tad nepriviniojom pakankamai siulo...na bet ziuresim kaip ryt atrodys, jei ka nauja padarysim...
Atsakyti
http://www.imageshack.us/

eik i si puslapi, spausk browse. ziurek kad butu pazymeta pirma varnele, kur parasyta resize image....po to kaip uzsikraus puslapis...ten yra keletas variantu adresu, kuriuos nukopini. ir viskas...gal supratai, jei ne, bandysiu dar paaiskint.
Atsakyti
Busimasis sviestuvas, kol kas be dekoro ir pakabinimo mechanizmo smile.gif

http://img291.images...dscf4551uq3.jpg
Atsakyti