Įkraunama...
Įkraunama...

Šviestuvas iš siūlų

labai gražus burbulas biggrin.gif įdomu kaip šviesa per jį sklinda??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yo-yo @ 2006 03 19, 02:45)
Siūlo plonumas, manau, čia niekuo dėtas. Klijų perdaug, greičiausiai. Pabandyk siūlą perverti per klijų buteliuką. Taip vyniojant nepadauginsi klijų. Būtinai reikia palauti kol gerai išdžius klijai ir tik tada balioną pradurti.
Jeigu kurioj vietoj siūlai vis dėl to priliptų smarkiau, galima prieš praduriant balioną, su neaštriu daiktu (tinka nėrimo vąšelis) atsargiai paspaudinėti jį, kad atliptų.
Kalėdinių papuošimų temoj apstu patarimų kaip pagaminti tuos siūlų burbulus.  smile.gif

Aciu, bandysiu dar karteli 4u.gif
Atsakyti
pabandziau ir pavyko: dariau pora mazu (is vilnoniu ir paprastu plonu siulu retai apvyniotu) ir viena dideli is plonu siulu bet apvyniota gan tankiai. Lipala tepia tiesiai ant apvynioto baliono. Is ties saunus variantas. Isivaizduokit, ka galima padaryti is ivairiu formu balionu (nebutina apsistoti tik tiek apvaliais) wink.gif
Atsakyti
nu parodykit gi savo darbeliu labai idomu... 4u.gif
Atsakyti
kol kas jie dar nedekoruoti tad kai pabaigsiu idesiu foto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2006 03 19, 17:19)
Aciu, bandysiu dar karteli 4u.gif

siulu storis tikrai svarbus. geriausiai tokie burbulai gaunasi is lininiu siulu. pati esu bandziusi daryti is storesniu, tai na vaizdas man nepatiko, ir labai ilgai dziuvo ir nebuvo tokio standumo
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2007 02 08, 15:32)
siulu storis tikrai svarbus. geriausiai tokie burbulai gaunasi is lininiu siulu. pati esu bandziusi daryti is storesniu, tai na vaizdas man nepatiko, ir labai ilgai dziuvo ir nebuvo tokio standumo


Na, aš esu bandžiusi iš vilnonių. Nupurškus juos dažais labai gerai atrodo. O iš kokių medvilninių vaizdas visai kitas - burbulas trapesnis atrodo... Taip kad skonio reikalas. O standumas, bent jau man, niekuo nesiskyrė.
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2007 02 08, 19:13)
Na, aš esu bandžiusi iš vilnonių. Nupurškus juos dažais labai gerai atrodo. O iš kokių medvilninių vaizdas visai kitas - burbulas trapesnis atrodo... Taip kad skonio reikalas. O standumas, bent jau man, niekuo nesiskyrė.



is tiesu viskas priklauso nuo to kokio nori rezultato- jei norisi labiau azurinio ir plono tai puikiai tiks paprasti siuvimo siulai, jei azurinio ir storesnio, tai galima is vilnoniu ir pan., taip pat daug kas priklauso nuo siulu privyniojimo sluoksniu kuo daugiau tuo tankiau ir tvirtesni burbulai gaunasi (aisku priklausomai nuo uztepto kliju kiekio) su lininiais neteko daryti bet pabandysiu smile.gif
Atsakyti
O tai kaip ta lempute isukti? g.gif
Paaiskinkit kas nors 4u.gif
Atsakyti
del lemputes: reikia siulu burbule prakirpti atitinkama skyle, ir galima tiesiog uzmauti ant patrono (berods taip vadinasi blush2.gif ) bet tada nesilaikys taip patikimai, tada siulyciau panaudoti karstu kliju sautuva ir jo pagalba iskirptos ertmes krastus sutvirtinti kazkuo patvaresniu (pvz, kokiais plastikiniais ar mediniais ziedais atitinkamo skersmens). speju turetu buti patvariau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 09 vasario 2007 - 15:37
aš dariau velykų dekoraciją pernai
user posted image
Atsakyti
Laaaaaaaaaabai faina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir as jau noriu pabandyt bigsmile.gif
Atsakyti