Įkraunama...
Įkraunama...

Šviestuvas iš siūlų

burbulas pabandysiu pasigirt, ką pagaminau pasiskaičius jūsų idėjų ax.gifčia iš dviejų spalvų siūlų, bet nelabai matosi, o balioną tai ištraukiau sunkiai,labai prilipęs buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamytukas04: 13 kovo 2006 - 14:19
Man nerodo tavo darbelio...
Atsakyti
bandau dar kartelįuser posted image
Atsakyti
vis tiek nerodo..... g.gif
Atsakyti
man pačiai tai visur rodo, nu net nežinau kodėl čia taip. Vadinasi pasigirt neišėjo šitam skyrelyje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamytukas04 @ 2006 03 15, 22:05)
man pačiai tai visur rodo, nu net nežinau kodėl čia taip. Vadinasi pasigirt neišėjo šitam skyrelyje blush2.gif


Išėjo pasigirt 4u.gif Man rodo kuo puikiausiai smile.gif Labai gražu tongue.gif Beje, aš panašų pasidariau šviestuvą ir esu labai juo patenkinta... Originalu ir gražu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Arijietė @ 2006 03 16, 12:46)
Išėjo pasigirt 4u.gif  Man rodo kuo puikiausiai  smile.gif  Labai gražu  tongue.gif Beje, aš panašų pasidariau šviestuvą ir esu labai juo patenkinta... Originalu ir gražu  rolleyes.gif

Ir man nerodo..... Gal kas nors galetumet tiesiai ikelt i puslapiuka?? As kazkada mokykloj dariau, tai kai susprogdinau baliona, viskas subliusko.... Bandysiu dabar. Gal kas iseis.
Atsakyti
QUOTE(Arijietė @ 2006 03 16, 10:46)
Išėjo pasigirt 4u.gif  Man rodo kuo puikiausiai  smile.gif  Labai gražu  tongue.gif Beje, aš panašų pasidariau šviestuvą ir esu labai juo patenkinta... Originalu ir gražu  rolleyes.gif

Prašom pasirodyti savo "liustrą" ax.gif Ar jis su paprasta lempute ? Gaisro pavogus negresia ?
Atsakyti
Man rodo į naršyklę įvedus antrakart keltos nuotraukos adresą, bet mažiukę

user posted image

Toks jausmas, kad nuotrauka ne viešame, o privačiame albume patalpinta ...
Atsakyti
QUOTE(mamytukas04 @ 2006 03 17, 15:03)
Prašom pasirodyti savo "liustrą"  ax.gif  Ar jis su paprasta lempute ? Gaisro pavogus negresia ?


Deja, parodyt neturiu galimybės... verysad.gif Lemputė paprasta, bet balionas didelis, tai gaisro nebijom smile.gif
Atsakyti
Nu priplokit, bet neiseina man pasidaryt to siulu burbulo... cry.gif Siulai taip prilipo prie baliono, kad nu..... Nu kodel jum gaunasi, o man ne?????? cray.gif cray.gif cray.gif Gal as ka ne taip darau? Gal mano siulai per ploni (nors maciau kazkuri rase, kad burbla burbula dare is spulyciu)? Nu kodel negaliu baliono istraukt? Kaip jus tai darot? Pamokykit mane, PRASAU!!!!
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2006 03 19, 00:08)
Siulai taip prilipo prie baliono, kad nu..... Nu kodel jum gaunasi, o man ne?????? cray.gif  cray.gif  cray.gif Gal as ka ne taip darau?


Siūlo plonumas, manau, čia niekuo dėtas. Klijų perdaug, greičiausiai. Pabandyk siūlą perverti per klijų buteliuką. Taip vyniojant nepadauginsi klijų. Būtinai reikia palauti kol gerai išdžius klijai ir tik tada balioną pradurti.
Jeigu kurioj vietoj siūlai vis dėl to priliptų smarkiau, galima prieš praduriant balioną, su neaštriu daiktu (tinka nėrimo vąšelis) atsargiai paspaudinėti jį, kad atliptų.
Kalėdinių papuošimų temoj apstu patarimų kaip pagaminti tuos siūlų burbulus. smile.gif
Atsakyti