Įkraunama...
Įkraunama...

Šviestuvas iš siūlų

Na va, pabandžiau ir aš tą burbulą pasidaryti. Iš pradžių bandžiau su pieštukiniais klijais (visaip įtaisinėjau siūlą, pervėrinėjau, užkabinėjau), paskui pervėriau per PVA klijų buteliuką - nei taip, nei kitaip nieko gero neišėjo. Galiausai trūko man kantrybė - atsiskiedžiau šiek tiek klijų lašeliu vandens, išsiploviau dukters teptuką ir tuo teptuku klijais vis mozojau. Ir gavosi. Tiesa, kai išleidau balioną, paaiškėjo, kad poroje vietų burbului vis dėlto buvo mažokai klijų ir jis linkęs bliukšti, tai aš vėl pripūčiau tą balioną (nebuvau jo ištraukusi) ir gausiai iš naujo klijais aptepiau. Leidau išdžiūti. Normalus burbuliukas.
Dabar mane kankina kitas klausimas - kaip gi jame lemputę tvirtinti? Ir kokio stiprumo lemputė gali būti?
Ačiū visoms, konsultuojančioms 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(eime @ 2005 07 10, 20:12)
Merginos , o Jūs nebandėte siūlų paieškoti dėvėtų drabužių parduotuvėse . Ten tokių perliukų randu ....... Ir tikrai visai nebrangiai .


nu ka tokiu tinkamu nelabai buna ten, tik parduotubeje Geri drabuziai maciau prikrauta tom didelem spulem- tai apie 30 Lt ta spule - bet ten per daug, o maziau nevynioja.
Atsakyti
O Jūs, merginos, nenorit nufotografavusios parodyt, kaip ten viskas gaunas? Man labai įdomu... 4u.gif
Atsakyti
Aš skaičiau skaičiau ir kaip tik norėjau to paties paprašyt tongue.gif
Atsakyti
Aš buvau įdomiai pasidariusi šviestuvą, jis buvo medinis toks nupintas, ir toks mažiukas man tarodė, tai nunėriau aplink tinklą ir dar pridėjau kutosus, atrodė gan originaliai. ax.gif
Atsakyti
Šauni idėja. thumbup.gif Mergikės parodykit kaip atrodo ax.gif Ir aš susigundžiau toki pasidaryt
Atsakyti
Tai kur gi nuotraukytės?
Atsakyti
Sveikos, merginos,

gal galetumete kuri ideti nuotraukele, kaip tie sviestuvai atrodo jau uzbaigti ? nu LABAI sudominot !!!! bet tik dabar sita tema atradau 4u.gif
aciu smile.gif
Atsakyti
g.gif
QUOTE(safarikids @ 2005 07 11, 12:10)
Na va, pabandžiau ir aš tą burbulą pasidaryti. Iš pradžių bandžiau su pieštukiniais klijais (visaip įtaisinėjau siūlą, pervėrinėjau, užkabinėjau), paskui pervėriau per PVA klijų buteliuką - nei taip, nei kitaip nieko gero neišėjo. Galiausai trūko man kantrybė - atsiskiedžiau šiek tiek klijų lašeliu vandens, išsiploviau dukters teptuką ir tuo teptuku klijais vis mozojau. Ir gavosi. Tiesa, kai išleidau balioną, paaiškėjo, kad poroje vietų burbului vis dėlto buvo mažokai klijų ir jis linkęs bliukšti, tai aš vėl pripūčiau tą balioną (nebuvau jo ištraukusi) ir gausiai iš naujo klijais aptepiau. Leidau išdžiūti. Normalus burbuliukas.
Dabar mane kankina kitas klausimas - kaip gi jame lemputę tvirtinti? Ir kokio stiprumo lemputė gali būti?
Ačiū visoms, konsultuojančioms 4u.gif .

Labux, man toks klausimėlis kilo, ar nuo PVA klijų siūlai nenusidažo baltai? g.gif
Atsakyti
Aš irgi pasidariau šviestuvą tongue.gif Deja, nuotraukos neturiu galimybės įdėti. Žodžiu, dariau su Lipalu ir paprastais siuvimo siūlais, kurių liko po patalynės siuvimo... Aš Lipalą šiek tiek skiedžiau su vandeniu, bet nedaug... Šiaip daug labai jo tepliojau ir ne vieną kartą... Balionas net pabalęs buvo, bet, kai išdžiūvo, tai tų klijų nesimato... Tik reik gerai išdžiovint smile.gif Tik va padariau dvi klaidas. Viena, tai balioną šiek tiek per mažą pasirinkau ir šviestuvas toks nedidelis gavosi verysad.gif O kita, tai siūlus paėmiau per tamsius, tai tokia labai neryški, naktinė daugiau šviesa kambary... Žodžiu, nors ir neblogai atrodo, bet per tamsu, teks perdaryt... Bet jau tada atrodys thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O dėl tvirtinimo, tai bėda... Aš su vielom tvirtinau, bet tai ne išeitis... Ir kaip laidus paslėpt nežinau. Gal kokiuose Senukuose teks laido specialaus paieškot g.gif Gal kas galit patart, būčiau dėkinga... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, aš dariau toršerą (šviestuvą ant kojos) tai pirkau cokoliuką parduotuvėje jis ten pas mane labai dailus tai manau jūsų šviestuvams irgi tiktų.
Dar norėjau pasakyti dėl to velykinio dubenėlio, galima labai gražiai padaryti popierių išmirkius klijuose ir formuojant indą, tokiu paiu principu galima ir šviestuvą daryti. Popierių galima pasirinkti labai įvairų, skaidrų, spalvotą, po to ant jo galima dar piešti kokius nors ornamentus, ar kažką.
Atsakyti
Aš ir kažkada bandžiau daryti tokius burbulus,labai gražu. Gal ir kvailas mano pastebėjimas, bet nelabai takomieji ir funkcionalūs daiktai gaunasi. Šviestuvą galima asidaryti, tik reikia lemputės nekaitrinės, kad nuo karščio neužsiliepsnotų. biggrin.gif Tokia technika geriau daryti namų dekoracijas.
Atsakyti