Įkraunama...
Įkraunama...

Šviestuvas iš siūlų

QUOTE(safarikids @ 2005 04 08, 12:50)
O kokie čia siūlai tinka? Ar bet kokie, ar kokie nors specialūs? Ir kiek kainuoja? g.gif


paprasti medvilniniai arba sintetiniai siuvimo siulai, kur spulytese buna.
Tiesiog maniaiu, kad spulyte kokius 20-50 centu kainuoja, o kai pamaciau, kad apie 4 litus - tai blink.gif tokia ir likau.
Atsakyti
Pabandyk su keliais siulais skirtingu spalvu,gaunas labai idomiai.As su tapetu klijais klijavau ir gerai gavosi,bet su lipalu tvirciau.
Atsakyti
labai graziai gaunasi su lininiais siūlais.Nebūtinai galima daryti šviestuvą, galima nupurkšti ryškiomis spalvomis ir bus žaisliukai eglutei.Galima pasidaryti ir Velykoms burbulus, juos papuošti džiovintomis ar dirbtinėmis gėlėmis.Labai gražiai atrodo. Ir dar nors jau Velykos praėjo, bet gal kitiems metams pravers.Galima vynioti siūlus tik ant pusės baliono ir gausite labai originalų indą kiaušiniams sudėti.Geriausia klijuoti su lipalu.
Atsakyti
QUOTE(Mįsliukė @ 2005 04 08, 23:08)
labai graziai gaunasi su lininiais siūlais.


Man atrodo, lininiai siūlai turėtų būti ir pigesni, nei "špūliukėse". g.gif Bent jau mezgimo siūlų parduotuvėse būna parduodamų lininių siūlų didelėmis sruogomis, tai ten gal išeitų pigiau (bet tik tada, kai yra kur kišti likusius siūlus tongue.gif ).
Atsakyti
Del deklo(lekstes)tai sauniai gaunasi jei dobenelio isorine puse apklijuoji paprastu laikrasciu ar tualet.popieriu o isdziuvusi apipurski dazais.gausis orginalus dubuo.O is taip apklijuoto baliono iseina sauni kiaule taupykle+priklijuoti nosi,ausisuodega.
Atsakyti
Na as kai darydavau tokius burbulus, paprasciausiai apvyniodavau siulais balionus ir po to ismirkydavau lipale maisytam su vandeniu. Dariau gal pries 3 metus, bet dar dabar "gyvi" smile.gif
Atsakyti
Dar turiu klausimų toms, kurios darėt tokius burbulus:
1. Kaip užfiksuoti siūlo pradžią?
2. Kiek tankiai to siūlo reikia privinioti?
3. Ar gaunasi apvali forma, ar tokia "balioninė"?
4. Ar galima ant jau išdžiūvusio burbulo dar privynioti siūlo papildomai, pagražinti, pavadinkime?
Ačiū 4u.gif .
Atsakyti

1. Kaip užfiksuoti siūlo pradžią?

niekaip- tiesiog jis prilips prie baliono, o dar tu ji prispausi ant virsaus uzvyniodama siula.

2. Kiek tankiai to siūlo reikia privinioti?

kiek patinka, bet man graziai kai tankiai, kad paskui lempute i akis nespigintu. Man grazu ir is keliu siulu spalvu.

3. Ar gaunasi apvali forma, ar tokia "balioninė"?

Apvali, nes tu itempima siulo reguliuoji ji sukdama, o be to baliona priputus galima ilgesne uodegele palikti - pats balionas bus apvalus.

4. Ar galima ant jau išdžiūvusio burbulo dar privynioti siūlo papildomai, pagražinti, pavadinkime?

Manau, kad nereiktu jau jo ppildomai vynioti, nes nuo kliju naujam siului pavynioti gali atsirasti nelygumu, nebent tu dar butum baliono neisemus. O pagrazinti gali perdaigstydama ryskiu vilnoniu siulu, ar kitaip pasiuvinedama.


Sekmes 4u.gif

Atsakyti
Onora, ačiū, bandysiu pasidaryti.
4u.gif
Atsakyti
Aha, pabandžiau ir aš. O kai balioną susprogdinau ir subliuško cry.gif cry.gif cry.gif
Ką ne taip padariau? Jaučiuosi kaip Pitačiokas, jei kas prisimenat tokį... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gri36 @ 2005 07 10, 19:06)
Aha, pabandžiau ir aš. O kai balioną susprogdinau ir subliuško  cry.gif  cry.gif  cry.gif
Ką ne taip padariau? Jaučiuosi kaip Pitačiokas, jei kas prisimenat tokį...  verysad.gif

Tai gal tu tik apvyniojus iškart susprogdinai???? Reikia laukti kol gerai išdžius klijai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 04 08, 16:50)
paprasti medvilniniai arba sintetiniai siuvimo siulai, kur spulytese buna.
Tiesiog maniaiu, kad spulyte kokius 20-50 centu kainuoja, o kai pamaciau, kad apie 4 litus - tai  blink.gif tokia ir likau.


Merginos , o Jūs nebandėte siūlų paieškoti dėvėtų drabužių parduotuvėse . Ten tokių perliukų randu ....... Ir tikrai visai nebrangiai .
Atsakyti