Įkraunama...
Įkraunama...

Šviestuvas iš siūlų

QUOTE(9alicija9 @ 2010 02 03, 16:49)
bet jeigu daug kliju tai gali palikti ta baliona vidui nesimatys jo  lotuliukas.gif

balionas gan gerai matosi, nes labai daug siūlų nesukau, ir atrodo normaliai klijų dėjau (tiesą pasakius nežinau kiek jų reik dėti, bet tik siūlą vilgiau klijuose)gal klijai tikrai geri pasitaikė, nežinau, visaip bandžiau atlipinti, bet nepavyko. reiks pabandyti iš naujo su kokiais kitais klijais g.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, Seilejausi jusu darbeliais, tai dabar giriuosi:

user posted image

o taip ijungus sviesa

user posted image

Is esmes viskas gavosi gerai, tik vienam sone mazai kliju, bet ten uzkabinau drugeli ir problema lyg issisprende. Manau pirmas blynas nelabai prisvilo blush2.gif
Papildyta:
oi persiprasau, o kodel ta pirma nuotrauka tokia didele 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo volia*: 20 spalio 2010 - 14:25
volia* - labai gražu wub.gif
Atsakyti
Aciu, as pati vis dar groziuosi, nemaniau kad tiek nedaug pastangu o taip graziai gali gautis blush2.gif
Atsakyti
Prisiziurejau cia jusu darbeliu,tai pati va siandien uzbaigiau savo pirmaji darbeli 4u.gif ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DuNNo: 10 gruodžio 2010 - 23:18
QUOTE(DuNNo @ 2010 12 11, 00:14)
Prisiziurejau cia jusu darbeliu,tai pati va siandien uzbaigiau savo pirmaji darbeli 4u.gif  ax.gif
user posted image

ziauriai grazu bigsmile.gif o kokiais siulais daret?
Atsakyti
QUOTE(mamarima @ 2010 12 11, 01:24)


Vargeli bijau sumaisyti dbr doh.gif juodas lig vilnonis toks,o baltas tai toks spagatas siulinis,dejau kad tvirciau butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(volia* @ 2010 10 20, 14:18)
Sveikos, Seilejausi jusu darbeliais,  tai dabar giriuosi:

user posted image

o taip ijungus sviesa

user posted image

Is esmes viskas gavosi gerai, tik vienam sone mazai kliju, bet ten uzkabinau drugeli ir problema lyg issisprende. Manau pirmas blynas nelabai prisvilo  blush2.gif
Papildyta:
oi persiprasau, o kodel ta pirma nuotrauka tokia didele  4u.gif

labai grazu wub.gif
mano pirmas darbelis siuo metu dziusta smile.gif

QUOTE(DuNNo @ 2010 12 10, 23:14)
Prisiziurejau cia jusu darbeliu,tai pati va siandien uzbaigiau savo pirmaji darbeli 4u.gif  ax.gif
user posted image

ant ko vyniojote siulus?

Papildyta:
paziurejau,kad mano siulai gana minksti g.gif nors vakar labai daug kliju tepiau g.gif gal dar karta uztepti?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 12 11, 16:44)


Papildyta:
paziurejau,kad mano siulai gana minksti g.gif nors vakar labai daug kliju tepiau g.gif gal dar karta uztepti?


As vyniojau ant pailgos dezes nuo sviestuvo,kaip kazkas sake,pirma apvyniojau plevele,td nuo pleveles lengvai nusieme ax.gif blush2.gif as nusipirkau banke 1L lipalo,kad nepritrukciau,tai storu teptuku puse bankes sutepiau,riebiai taip,del sventos ramybes biggrin.gif
Atsakyti
DuNNo ir volia* labai gražūs šviestuvai thumbup.gif
Atsakyti
Isduokite paslapti kaip dailiai pritaisyti ta gaubta prie laido? bigsmile.gif Kazkas pries pora metu bande atskleisti paslapti siame forume, bet nuotrauku neberodo, ir pateiktas linkas nebeegzistuoja verysad.gif

labai grazu, kai ta lempute atsiduria per vidury gaubto, o ne paciam virsuje, kai kad cia rodo:
user posted image

g.gif

Beje, mane is pradziu niekaip nesiemiau bandyti daryti ta sviestuva, nes grase tas tepliojimasis darbas. Bet sugalvojau kitaip: apvijau siulais baliona ir tada apipurskiau vandeniu praskiestu lipalu hihihi.gif gavosi gerai, gaubtas standus, nuemiau nuo baliono sveika gyva. sokiai.gif

Atsakyti
Esu pradėjus daryti šviestuvą jau apviniojau siulu beliko tik apipurkšti laku arba mirkyti lipale . Ką patartumėte kuo geriau ? ax.gif
Atsakyti