Įkraunama...
Įkraunama...

Šviestuvas iš siūlų

[quote=svytejimas ezero dugne,2008 04 12, 00:15]
O man jie vis nekaip gaunasi
Paskaičius taip tavęs gaila pasidarė verysad.gif Pirmi du ir man neišėjo, bet darant trečią siūlą traukiau per skylutę klijų buteliuke (į lipalą įpyliau lašą vandens), pradžiuvus pieštuko nenudrožtu galu atplėšiau balioną nuo siūlų (pakankamai tankiai badžiau) ir galiausiai balioną išleidau labai palengva. Dabar reikia sugalvoti, kaip pakabinti (labai mandrai dariau - pusrutulius). Man nei plėvelės susidarė, nei purvyno aplinkui... ax.gif
O tau linkiu sėkmės ir kantrybės 4u.gif
Atsakyti
Aga tikra saunuole sitiek grpzio prisigaminus !!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgle @ 2008 04 13, 13:29)
Aga tikra saunuole sitiek grpzio prisigaminus !!!  thumbup.gif

Ačiū. Gaila dabar neturiu fotiko, bet kai tik galėsiu, įmesiu nuotraukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papuga: 13 balandžio 2008 - 12:04
Ačiū papūga 4u.gif bandysiu toliau- aš dažniausiai bandau daug ir ilgai, tol kol pagaliau gaunu norimą rezultatą- bet koks š manęs paprastai netenkina, ir su trūkumais nesusitaikau schmoll.gif , todėl ir šį kartą, manau, bandysiu, kol išeis- per tą laiką, visus tuos bandymus ir klaidas kartais padarai neblogų atradimų ax.gif

Tik aš nesuprantu, ar visos merginos, kurios deda siūlus į klijų indą ir veria juos per pradurtą jame skylutę, naudoja siūlus ritėse, ar yra ir tokių, kur siūlų kamuolius meta į klijus? Man kamuoliai labai vėlėsi, visai neįmanoma buvo traukti per tą skylutę, nes susiraizgydavo- tai dabar nusprendžiau nepatingėti pervynioti juos ant kokios ritės, jei bus į kamuoliuką susukti...

Ir labai laukiam nuotraukyčių 4u.gif - gražu žiūrėti į jas, tokie lygūs tie burbulai visų, estetiškai padaryti- tik šiame skyrelyje kažkaip mažai kas deda nuotraukas tų burbulų.. O juk reikia man įkvėpimo iš ko pasisemti rolleyes.gif - kai tik pamatai kokį grožį, tuoj įkvėpimas apima ir vėl bandyti.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 13 balandžio 2008 - 19:32
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 04 13, 21:26)
Ačiū papūga 4u.gif  bandysiu toliau- aš dažniausiai bandau daug ir ilgai, tol kol pagaliau gaunu norimą rezultatą- bet koks š manęs paprastai netenkina, ir su trūkumais nesusitaikau schmoll.gif , todėl ir šį kartą, manau, bandysiu, kol išeis- per tą laiką, visus tuos bandymus ir klaidas kartais padarai neblogų atradimų ax.gif

Tik aš nesuprantu, ar visos merginos, kurios deda siūlus į klijų indą ir veria juos per pradurtą jame skylutę, naudoja siūlus ritėse, ar yra ir tokių, kur siūlų kamuolius meta į klijus? Man kamuoliai labai vėlėsi, visai neįmanoma buvo traukti per tą skylutę, nes susiraizgydavo- tai dabar nusprendžiau nepatingėti pervynioti juos ant kokios ritės, jei bus į kamuoliuką susukti...

Ir labai laukiam nuotraukyčių 4u.gif - gražu žiūrėti į jas, tokie lygūs tie burbulai visų, estetiškai padaryti- tik šiame skyrelyje kažkaip mažai kas deda nuotraukas tų burbulų.. O juk reikia man įkvėpimo iš ko pasisemti  rolleyes.gif - kai tik pamatai kokį grožį, tuoj įkvėpimas apima ir vėl bandyti.. ax.gif

Šaunuole, bandyk ir išeis. Aš naudojau "iriso" siūlus, tai visiškai nesivėlė. Kai pradursi skylutę palei pat buteliuko dugną, buteliuką su siūlu laikyk vienoje rankoje ir su nykščiu bei smilium kontroliuok siūlo įtempimą. Balioną pasidėk ant kelių ir priglausk prie pilvo, taip patogiau. Deja, rūbai neatsiplauna verysad.gif
Kai pabandysi, parašyk, kaip gavosi 4u.gif
Atsakyti
oj moterytes nevarkit taip...baliona sutepkit pries tai aliejum ir paskui niekas jums nesubliuks. blush2.gif mane to ismoke mokytoja.verem tiesiai per lipalo bonkute, veliau tik siulo galiuka jame palikit ir lipalas neisbegs, nereikes papildomo plastikinio buteliuko...nors lipalo nedaug ir te lieka...
as savo gaubta kirpau per puse, tokiu rastu : \/\/\/\/\/\/ paemiau viena atkirpta pusele ir praveriau siuliuka kurio gale pakabinau miniatiurini eglutes zaisliuka..zodziu gavosi kaledinis varpelis mirksiukas.gif ikelciau foto, bet kad varpelis jau toks senutelis, jokio grozio nebelike...pas mama dulkeja... wub.gif
Atsakyti
nu teks pabandyti ir man:) visai bus smagu pasidarbuoti:)
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2008 06 06, 21:51)
oj moterytes nevarkit taip...baliona sutepkit pries tai aliejum ir paskui niekas jums nesubliuks. blush2.gif  mane to ismoke mokytoja.verem tiesiai per lipalo bonkute, veliau tik siulo galiuka jame palikit ir lipalas neisbegs, nereikes papildomo plastikinio buteliuko...nors lipalo nedaug ir te lieka...
as savo gaubta kirpau per puse, tokiu rastu : \/\/\/\/\/\/  paemiau viena atkirpta pusele ir praveriau siuliuka kurio gale pakabinau miniatiurini eglutes zaisliuka..zodziu gavosi kaledinis varpelis mirksiukas.gif  ikelciau foto, bet kad varpelis jau toks senutelis, jokio grozio nebelike...pas mama dulkeja... wub.gif


Net nežinau g.gif , kiek kartų bandžiau tokiu principu daryti ( siūlą traukiant per buteliuką - nieko gero nesigaudavo -siūlai slidinėdavo... schmoll.gif ) tai galų gale nusprendžiau daryti taip: užvynioju siūlą ir po to užtepu lipalo ant viršaus thumbup.gif thumbup.gif o dėl aliejaus taigi paviršius slidus tampa- kaip siūlai nenuslysta?
Atsakyti
Esu bandžiusi ir aš tokius bumbulus ant baliono daryti, tai nepatiko, nes tarp siūlų, tarpuose, nuo lipalo balta plėvelė pasidarė ir visai jokio grožio sad.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 01 20, 20:38)
Net nežinau  g.gif  , kiek kartų bandžiau tokiu principu daryti ( siūlą traukiant per buteliuką - nieko gero nesigaudavo -siūlai slidinėdavo... schmoll.gif ) tai galų gale nusprendžiau daryti taip:  užvynioju siūlą ir po to užtepu lipalo ant viršaus  thumbup.gif  thumbup.gif  o dėl aliejaus taigi paviršius slidus tampa- kaip siūlai nenuslysta?



na pradzioje reikia siuliukus prilaikyti, kad nenuslystu, svelniau pasidarbuoti, taciau veliau viskas labai lengvai vyksta. thumbup.gif kaip tik kaledoms dariau zaisliuka ant eglutes, tai emiau labai maza baliona, paskui ta siulu kamuoliuka apipurskiau auksiniais dazais, apklijavau ten visaip, i vidu prikisau plauso...nu visai nieko gavosi, turiu ir foto jei kam idomu butu pamatyti... 4u.gif
Atsakyti
skaiciau ,skaiciau,varciau ,varciau ir kazkodel neradau nuotraukyciu ,kaip atrodo tas sviestuvas is siulu verysad.gif ,gal galite ,kuri ikelti savo kurini,nes lengviau butu pasidaryti,kaip matai realiai,o ne vaizduoteje,kaip jis gaunasi. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Čia gali pažiūrėti, daryta paskubom, bet galima ir žymiai geriau, ir kitaip.
Atsakyti