Įkraunama...
Įkraunama...

Šviestuvas iš siūlų

QUOTE(irmulia @ 2007 06 01, 23:28)
Gera idėja su vilnos burbuliukais  thumbup.gif

na cia mano tekstiles diplominis mokykloj buvo... smile.gif
Atsakyti
Nu susigundziau ir as daryti....
Atsakyti
oho tikrai sugunde ax.gif smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
ir as uzsimaniau pasigaminti rolleyes.gif lig ir nesunku ax.gif
Atsakyti
visai nesunku tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif liux 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 03 15, 14:57)
drinks_cheers.gif cia dar vienas tik si karta naudojau deze: http://img86.imagesh...dscf4470dd8.jpg
cia po dezes istraukimo smile.gif
Papildyta:
cia isbandau kaip atrodo su apsvietimu viduje  dienos metu  smile.gif
http://img134.images...dscf4478fa0.jpg
Papildyta:
cia kaip atrodo nakti is arti :
http://img154.images...dscf4481nf9.jpg

o cia bendrai koks efektas :
http://img150.images...dscf4486wf7.jpg

aisku ir cia dar truksta dekoro ir pagrindo  doh.gif  o, kad para turetu 36 valanadas... biggrin.gif


wub.gif nu nesvietiskai grazu, uzsinorejau pabandyti.
O prie ko gaubta tvirtinai, kad stovetu? g.gif
Atsakyti
Na o as kazkuriam forume maciau, kad lempos stovui buvo panaudotas butelis, jo sone prie dugno isgrezta skyle laidui, patronas uzdetas ant kakliuko, na gaubta kaip pasidaryti jau ideju prisiziurejau. Bet kaip skyle butelyje isgrezti, kad butelis neskilu? g.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
As maciau, kaip labai graziai dizaineriai moke pasidaryti sviestuva, i jo stova (3 litru buteli) pripilant spalvotu makaronu. Gaunamas toks virtuvinis ar sodinis sviestuvas.

Mano darbeliuose yra pirmieji mano pabandymai dekupazinti sviestuvelius i miegamaji. Ivertinkite.
Aciu blush2.gif
Atsakyti
O man jie vis nekaip gaunasi unsure.gif Pirmą dariau- tai balionui bliūkštant jis traukė iš paskos ir visus siūlus, tai burbulas susibangavęs išėjo- su pieštuku, kurį kišau į vidų per tarpelius šiaip ne taip vėl išgaubiau, tai rutulys gavosi, bet viena pusė susibangavusi liko vis tiek- tai nelygus, o be to per minkštas lyg ir...

Kitą dariau- tai sakiau reikia klijų daugiau naudoti, kad tvirtesnis būtų, ir tankiau apvynioti siūlais- taip ir padariau, tai gavosi labai kietas kaip medinis, balioną išiminėjant nesubliuško, bet tie klijai taip visą aptraukė, kad atrodė kaip plastmasinis, matėsi klijai- visas blizgėjo kaip celofanas- neestetiškai atrodė- o dar dariau iš dviejų spalvų- raudonų ir žalių siūlų- tai tie siūlai pasidarė tokios spalvos kaip šlapi- na tokie kaip murzini ir daug tamsesni- tikrai negražu schmoll.gif Dar bandžiau ant to paties akrilu padažyti- tai tarpelių neliko visai aptraukė tas akrilas visus tarpelius ir gavosi nekiauras visai, ir labai bjauriai atrodo.

Anie du buvo maži, tai trečią kartą bandžiau ant pilnai pripūsto baliono- norėjau išgauti kiaušinio formą velykų dekoracijoms- visų pirma, tai apvyniojus balionas pasidarė ne kiaušinio, o bulvės formos, toks beveik apvalus, bet truputį pailgas- na žodžiu forma tikrai ne kiaušinio, nors ir pripūsti baliono neišėjo, kad jis į kiaušinį gautųsi panašus- kažkaip jis per trumpas ir per storas gaudavosi, o pailgumo ir smailėjimo nebuvo. Taigi, ši bulvė subliuško ir susitraukė dar džiūdama, džiūnant balionas traškėjo, gal kur ir prakiuro, ir įtraukė su savimi visus siūlus- nesigavo visai niekas, o ir siūlai visai nesusiklijavo....

Tai va verysad.gif Gal taip vyksta dėl to, kad aš darau ne su plonais siūlais, o su tokiais storesniais- tuos pirmus du dariau iš akrilo- tokio storio kaip sudėti trys siuvimo siūliukai- tik tokie tamprūs..

Paskutinį dariau iš grynos medvilnės, panašaus storumo kaip anie..

O čia žiūriu merginų dauguma daro iš plonų siūliukų- tai gal kaltas siūlų storis...
Bandžiau dėti siūlų kamuoliuką į klijų buteliuką ir padaryti skylę, per kurią traukiamas siūlas ir vyniojamas ant baliono, bet man taip neišėjo, nes baisiai vėlėsi siūlai- matyt dėl to, kad ne ritė, o kamuoliukas buvo.. Tai kai paskutinį dariau- apvyniojau tuos mezgimo siūlus apie metalinį virimo puodą, ir tą puodą įmečiau į vonelę su vandeniu- tai buvo labai patogu vynioti- visai nesivėlė, ir tas puodas labai patogiai plūduriavo ir lengvai sukosi vos pajudinus jį, dėl ko buvo patogu nuvynioti siūlus ir sukti juos tiesiai ant baliono.

Pirmus du dariau apvyniodama lipale išmirkytais siūlais- paskutinį dariau apvyniojusi balioną šlapiais siūlais, ir tik tada jau apvyniotą balioną ištepusi vandeniu atskiestu lipalu- įtariu, kad per daug atskiedžiau, todėl subliuško.. O gal per retai apvyniojau siūlais- nes jie storesni tokie... Bet man kažkaip labai norisi tokio ažūrinio, kad tarpeliai didesni būtų, todėl vis bandau su storesniais siūlais, ir vis nekaip gaunasi.. Matyt dėl to ... Ir dar klijų kiekio nenutaikau- tai per daug ir per tirštų- tai per mažai ir per skystų.. Matyt reik toliau eksperimentuoti.. Rezultatas visoms super gaunasi (išskyrus mane blush2.gif ) - bet jau teplumas reikalo- visą malonumą gadina- nė nežinau kokiais rūbais rengtis- nors imk ir nuoga nusirenk, bet oda nuketėtų- reiktų gramdyti nuo viso kūno klijus lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tepant juos ant jau apvyniotošlapiu siūlu baliono- daug švariau- bet va nesigavo man taip doh.gif

Beje, mačiau Thomas Phillips pard. tokių spalvotų virvelių, iš kurių būna parduotuvėse padarytos tokiu pat principu erdvinės figūros- maksimoje prieš velykas tokių triušių buvo iš tų virvelių- tai galima retai sukti, ir bent jau ten tai labai tvirtos buvo tos figūros... Tai trys kamuoliukai pakuotėje, kainos nepamenu- ten buvo balta, salotinė, ir dar lygtai tamsesnė žalia, dar paskui lygtai mačiau rinkinuką tokį rausvų atspalvių, ir dar kažkokių lygtai g.gif Kainos nepamenu, bet galvoju gal reiktų išbandyti g.gif Gal tada pavyks ax.gif Tos virvelės yra lygiai tokios kaip tos kur tarybų laikais tokios popierinės pilkai-rudos būdavo (na gofruoto kartono spalvos)- jas buity visur naudodavo, tik čia jos švarių ryškių spalvų, bet irgi tokios kaip popierinės... Galvoju, šviestuvams pastatomiems turėtų neblogai atrodyti iš jų- atrodytų lyg pinta iš kokių plonų augalų...

Žodžiu, apsišarvuoju kantrybe, ir bandysiu toliau- nes labai jau traukia mane tokie daiktai- ir idėjų iškart kalnas, kaip įvairius daiktus galima tokiu principu pasidaryti- norėjau velykoms vainiką ant durų tokį orinį pasidaryti iš tų siūlų, ir dekoruoti kokiom floristinėm detalėm- bet kai tie balionai nesigavo , tai neišdrįsau imtis vainiko.. O vainikui buvau nusipirkusi ventiliacijos vamzdį, tokį lankstų, aliumininį - panašiai storumo kaip gaisrinės žarna, ir galvojau iš jo suriesti vainiką, aptraukti celofanu, apvynioti tais klijuotais siūlais ar virvelėmis, ir paskui išvirkščią pusę prapjovus, ištraukti vamzdį, kad gaučiau apvalią tūrinę vainiko formą- bet kad šnipštas gaunasi iš visų mano eksperimentų... Iš kitos pusės, jaučiu, kad mano nekantrumas dėl to kaltas, kažkaip vis jaučiusi lyg kaire ranka pradedanti dirbti, neina susikaupti ir kruopščiai, apgalvotai, neskubotai dirbti.. verysad.gif

Taigi, dar bandyti ir bandyti man...

O ar jums neapsitraukia tarpeliai klijų plėvele?- man tai lb negražu, kai taip atsitinka, o jei dedu mažiau klijų ir juos skiedžiu- neapsitraukia, bet užtat subliūkšta išleidinėjant balioną, kartu su juo verysad.gif
Atsakyti
as kai tu kamuoliu darymo spece jau beveik lotuliukas.gif tai galiu tiek pasakyt.kaip isleidineji ora is baliono tai po siulu as pavyzdziui kisau vis peili bet ta buka toki ne astru...tai atsokdavo tada siulas nuo baliono...o plevele neisvengiama.bet jis isemus visa baliona ir gerai isdziuvusi puikiai issikrato tik gerai parakyt reik.man keliose vietose irgi subliuksdavo kamuolys bet ji istiesini ir tada visa jau purskiau keleta kartu plauku laku.tai tiek ziniu...o kaip isvengti purvo ir kliju baluciu visam kambary tai neisivaizduoju doh.gif
Atsakyti