Įkraunama...
Įkraunama...

Šviestuvas iš siūlų

aš ir turiu iš siulu, tik ne šviestuva, bet kompozicija, mergaitė mokykloj darė rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
www.norrmalmsel.jetshop.se

user posted image

Random light
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 01 gegužės 2007 - 22:30
QUOTE(irmulia @ 2007 05 01, 23:16)

Kažką panašaus esu pasidariusi reiks nufotografuoti ir įdėti
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2007 05 02, 14:37)
Kažką panašaus esu pasidariusi reiks nufotografuoti ir įdėti



kur nuotraukytės? laukiam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 05 01, 23:16)



o as tai tokius kaledinius zaisliukus eglutei puosti darau, na zinoma ne tokio dydzio biggrin.gif
Atsakyti
pabandžiau ir aš , gavosi šiap sau, bet kaip pirmam kartui gal ir nieko ax.gif Dariau iš lininių siūlu.

user posted image
Atsakyti
Aišku, puikiai gavosi thumbup.gif purškei su auksiniais dažais? O gal galima foto, kai įjungta sutemus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 05 19, 10:54)
Aišku, puikiai gavosi  thumbup.gif  purškei su auksiniais dažais? O gal galima foto, kai įjungta sutemus  4u.gif

Dekui blush2.gif Gavosi sunkokai - per du kartus dariau, nes pritrukai kliju, kai norejau išimti - subliuško - tada vel kišau balioną ir pučiau ora, tepiau klijus jau su teptuku ant viršaus. kai norejau išimt - reikejo labai atsargiai po truputi išleidinet orą. nu tokio kokio norejau ligumo nesigavo - vistiek šiek tiek banguotas gavosi vietomis.. doh.gif o čia nepurkštas - tik lininiai siulai - natur produkt tongue.gif Ir dar tik šiaip pakabintas, be lemputes - reikia kad vyras ją ten įmontuotu, tai kai turesiu jau su lempute, nufotkinsiu ir įmesiu nuotraukytes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natalyjabut: 19 gegužės 2007 - 10:29
Štai ką radau

user posted imageuser posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



Pasirodo štai kur šuo pakastas...(čia dėl lemputės įdėjimo ax.gif )
user posted image




Citata"After attempts at knitting fiberglass as a means of creating structure, Pot turned to coiling epoxy-dipped fiberglass around a large balloon in varying patterns. Once the balloon was popped, the dramatic globe shape remained, becoming a buoyant pendant lamp for an entryway, dining room or lounge area. The light bulb is visible at the center of the globe, and when lit, creates an allover glow with minimal glare."
Šaltinis
Atsakyti
[quote=irmulia,2007 05 28, 18:15]
Štai ką radau

user posted imageuser posted image

aciu uz tokias idejas.po remonto reiks man tokiu sviestuvu thumbup.gif
Atsakyti
cia tokia kompozicija dariau smile.gif gal ir ne sviestuvai cia bet gal;ima pritaikyti...ten dar vilnos kamuoliukai ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gera idėja su vilnos burbuliukais thumbup.gif
Atsakyti