QUOTE(vilytte @ 2008 05 12, 08:51)
O jūs žadat persirgti visom vaikiškom ligom: tymais, raudoniuke, kiaulyte, difterija, stablige, hepatitu, hemofilus influensa it kt. Ir po to, jei dar kažkuria būsit nesirgę, skiepintis ?
Kas jus taip prigąsdino tų ligų baisumu? Mano du
nuo kokliušo skiepyti vaikai prasirgo kokliušu (vienas 6 mėn. ir gana sunkiai), bet yra gyvi ir sveiki iki šiol, todėl visai nenoriu savo šešiametės skiepyti dar kartą nuo kokliušo, kuris tokiame amžiuje visai nesiskiria nuo eilinio bronchito. Beje, mamos kaimynės vaikas susirgo kokliušu iškart po skiepo
. Kai augo didieji nuo kiaulytės ir raudonukės skiepų ačiū Dievui nebuvo, trys iš keturių prasirgo kiaulyte, o paauglys gyvenęs tame pačiame kambaryje su jaunesniu broliu visai nesusirgo, nė vienam nebuvo komplikacijų. Raudonuke trys sirgo juokingai lengvai, deja viena dukra nesusirgo. Jai prieš planuojant nėštumą, be abejo patarsiu skiepytis. Vėjaraupiais prasirgo visi, bet net su tokia patirtimi vienam beveik pražiopsojau ir tik kai visos klasės mamos pradėjo sakyti, kad vaikai serga vėjaraupiais, supratau, kad tie keli spuogeliai ir buvo vėjaraupiai. O ar kas žino kokią įtaką imuninei sistemai, alerginėms ligoms būtų padarę skiepai nuo tų ligų. Galiausiai, mano merginos maitindamos savo naujagimius perduos jiems savo imunitetą toms ligoms ankstyvojoje kūdikystėje, o paskiepytųjų vaikams jau pirmaisiais mėnesiais šios ligos taps pavojingomis, tai ką juos pirmais mėnesiais jau skiepys dešimtvalentėmis vakcinomis, o paskui suks galvas iš kur tiek alergiškų vaikų?