Įkraunama...
Įkraunama...

Kai vaikas gimęs metų gale/pradžioje?

Mano vyresnėlė gimusi spalio mėn., taigi į pirmą klasę keliaus beveik 7 metų. Mažylė gimusi vasarą, taigi į mokyklą planuojame leisti nuo 6 metukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2014 04 16, 11:23)
Aš nesuprantu, kam jūs čia dviratį išradinėjate??? Vaikas eina į pirmą klasę, kai tais metais sueina 7. Nebent ppt nusprendžia, kad galima anksčiau. Ir vertina ten tikrai ne vien akademinius rezultatus.


Man taip pat atrodo, kad nežinia kodėl skubama išleisti vaikus 6, nors tvarka leisti nuo 7.
Dažnai svarbu ne tai, kad vaikas užtektinai gudrus ir protingas, kad eitų į mokyklą, bet jo emocinis pasiruošimas. Mokykloje tikrai daug daugiau streso vaikams, daug intensyvesnis socialinis gyvenimas, todėl pradėjus nuo 6 metų vaikučiui gali būti sunku ne tiek mokytis, kiek pritapti.
Atsakyti
maniškis gimęs vasarį, tai į mokyklą pradės eit 7,7 metų
Atsakyti
Mano sūnus gimęs gruodžio 30 dieną, tačiau į mokyklą eis 6,8 mėn kito pasirinkimo nėra, be to tap patarė ir darželyje po parengiamosios klasės, nors skirtumas nuo vaikų giusių sausio pradžioje labai jaučiasi...
Atsakyti
QUOTE(Treciadiene @ 2014 08 17, 02:52)
Mano sūnus gimęs gruodžio 30 dieną, tačiau į mokyklą eis 6,8 mėn kito pasirinkimo nėra, be to tap patarė ir darželyje po parengiamosios klasės, nors skirtumas nuo vaikų giusių sausio pradžioje labai jaučiasi...

Mano sūnus gimęs gruodžio 7d. ir ėjo taip pat su tų metų gimimo vaikais į parengiamukus darželyje, po to mokykloje į pirmą klasę. Skirtumo tikrai jokio nebuvo, tik kad teko apsilankyti tiksliai nepamenu kokioje ten tarnyboje, kad patvirtintų, kad subrendęs ir gali pradėti mokyklą kankyti 6 metų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niso @ 2014 12 09, 18:55)
teko apsilankyti kokioje ten tarnyboje, kad patvirtintų, kad subrendęs ir gali pradėti mokyklą kankyti 6 metų smile.gif
Keista,nes tų metų gimimo vaikai pasirinkimo neturi.Čia kokiam mieste?
Atsakyti
QUOTE(niso @ 2014 12 09, 18:55)
Mano sūnus gimęs  gruodžio 7d. ir ėjo taip pat su tų metų gimimo vaikais į parengiamukus darželyje, po to mokykloje į pirmą klasę. Skirtumo tikrai jokio nebuvo, tik kad teko apsilankyti tiksliai nepamenu kokioje ten tarnyboje, kad patvirtintų, kad subrendęs ir gali pradėti mokyklą kankyti 6 metų smile.gif


Arba tai buvo seniai, arba patvirtinimo nereikejo.
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2014 12 09, 21:07)
Keista,nes tų metų gimimo vaikai pasirinkimo neturi.Čia kokiam mieste?

Kaune smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Onora @ 2014 12 09, 21:09)
Arba tai buvo seniai, arba patvirtinimo nereikejo.


Taip buvo senokai - pries 10 metų smile.gif Ir tikrai reikėjo smile.gif Nes tuo metu buvo tokia tvarka...
Papildyta:
Štai radau temą kur apie tai kalba mamytės-pasirodo ir dabatr yra tokia tarnyba, kuri vertina pasiruošimą šešiamečių mokyklai smile.gif
http://www.supermama...;#entry68070262
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niso: 09 gruodžio 2014 - 20:12
QUOTE(niso @ 2014 12 09, 20:20)
Kaune smile.gif
Papildyta:
Taip buvo senokai - pries 10 metų smile.gif Ir tikrai reikėjo smile.gif Nes tuo metu buvo tokia tvarka...
Papildyta:
Štai radau temą kur apie tai kalba mamytės-pasirodo ir dabatr yra tokia tarnyba, kuri vertina pasiruošimą šešiamečių mokyklai smile.gif
http://www.supermama...;#entry68070262


Pagal dabartine tvarka jusu vaikui nereiktu ppt vertinimo, butu laikoma kad jis kaip priklauso eina I mokykla, o ne metais anksciau. Kazkada imtis buvo vaiku kuriems iki rugsejo sueina numatytas amzius, bet kas kaip vertino metu gale gimusius, nepasakysiu. Tiesiog pasikeitusi dabar tvarka ir tiek.
Atsakyti
O mes esame nepatenkinti tokia tvarka.Vaikas gimes gruodzio 20 d.Ir jam sunku,ir mums sunku ,ir mokytojai nelengva:verysad:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alionke: 09 gruodžio 2014 - 23:17
QUOTE(alionke @ 2014 12 09, 23:15)
O mes esame nepatenkinti tokia tvarka.Vaikas gimes gruodzio 20 d.Ir jam sunku,ir mums sunku ,ir mokytojai nelengva:verysad:
Bet niekam neįdomu console.gif Mano dukra gruodžio 29 gimus.
Atsakyti
Taip ,niekam neidomu.Valdzia savo istatymus tik raito,programos sunkios.Kazkada buvo,jei vaikui iki rugsejo nera 7 metu,tai i mokykla eidavo jau kitais metais.Va cia manau teisinga.Aisku teveliai galedavo pasirinkti ir leisti anksciau thumbup.gif
Atsakyti