Įkraunama...
Įkraunama...

Kai vaikas gimęs metų gale/pradžioje?

QUOTE(viktutes @ 2009 06 05, 17:57)
bet tai ar negalima atlikt brandumo testo po tos paruošiamosios g.gif ir jei tikrai pasitarus dar su psichologais būtų išvada, kad tam vaikui dar per anksti keliaut į mokyklą, tai gal galima būtų jo nevesti g.gif
mano viena draugė tai veda savo merginą šiemet į paruošiamąją, nes jai 6 suseis dar tik po nauju, o kitą met dar ruošiasi vesti į mokyklos nulinę klasę, tai gal ir jums taip gautųsi padaryti g.gif

mes vesim sunu i paruosiamaja ,0 klase,jam 6 sueis gruodi.


QUOTE(Treciadiene @ 2011 12 27, 18:48)
Mano sūnus gimęs gruodžio 30 dieną, į mokyklą leisiu kai jam bus 6.5 metų, manau bus pats tas, aš pati nuo 5 metų ėjau į pirmą klasę ir visai nesigailiu

tai truputis daugiau nei 6.5 ,skaitom 6.9 ,reiskias i didesne puse,keli men lieka iki 7 ,bet kai kurie vaikai gime tarkim vasari,o jis kone pusmeciu jaunesnis,mane jaudina kad jie visad pirmaus.vyresnes mergaites jau risliau kalba,bendrauja,o mano vaikas labai atsilieka nuo vyresneliu,gal del kairiarankiskumo,nes sakoma kad ju mastymas kitoks unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 02 rugpjūčio 2012 - 15:40
Mano dukra vasario mėn gimusi, tai oi kokia pas mane dilema ar vesti 6,7 ar 7,7..... man tai asmeniškai atrodo, kad beveik 8 metų eit į pirmą klasę truputi vėloka jau ... Bet vat grupėje yra dar dvi mergaitės panašaus amžiaus ( viena ir vasario mėn. kita sausio mėn. gimusios), tai jų mamos sakė tik beveik 8 m. leis.
Tai va norėčiau savo dukrą leisti anksčiau, bet nenoriu atskirti jos nuo draugių. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Anitta @ 2012 08 03, 11:20)
Mano dukra vasario mėn gimusi, tai oi kokia pas mane dilema ar vesti 6,7 ar 7,7..... man tai asmeniškai atrodo, kad beveik 8 metų eit į pirmą klasę truputi vėloka jau ... Bet vat grupėje yra dar dvi mergaitės panašaus amžiaus ( viena ir vasario mėn. kita sausio mėn. gimusios), tai jų mamos sakė tik beveik 8 m. leis.
Tai va norėčiau savo dukrą leisti anksčiau, bet nenoriu atskirti jos nuo draugių.  doh.gif

nedarykit klaidos,ras ji nauju draugiu...as pati lapkriti gimus mane mama taip pat leido tipo su draugais kartu,man lapkriti suejo 8,as metais beveik buvau vyresne uz kitus,tai kiti vaikai klausdavo kas,kaip,ka,sakydavau tiesa bet jie vis sakydavo jog tu likus bijei tik prisipazint,man asmeniskai buvo tikrai nemiela kaip taip sakydavo todel pykau ant mamuko ilgai... smile.gif dabar mano mazute gimus spali todel ji keliaus 6m y mokykla na o spali sueis 7m smile.gif dar dabar toki laikai jog vaikus anksti isleidzia y mokslus...
Atsakyti
QUOTE(ErikaAlgirdasSkaiste @ 2012 08 03, 11:26)
as pati lapkriti gimus mane mama taip pat leido tipo su draugais kartu
dabar mano mazute gimus spali todel ji keliaus 6m y mokykla na o spali sueis 7m smile.gif 
Vaikai,gimę 2005 metais neturi pasirinkimo.Ar gimęs sausio 1d 00:01 ar 31d 23:59 Taip,kad nuo jūsų norų ,ar nuostatų niekas nepriklauso
Atsakyti
Džiaugiuosi, kad dukra gimusi sausį, tad šiais metais eisime į priešmokyklinę grupę, o jau kitais - į pirmą klasę. Šiais metais pirmoke jos dar neįsivaizduoju... Tegul dar pasidžiaugia, be to, bus labiau subrendusi mokyklai. Šiais laikais mokykloje sunku silpnesniems ir mažesniems...
Atsakyti
QUOTE(Zirzliukas @ 2012 08 29, 18:21)
Džiaugiuosi, kad dukra gimusi sausį, tad šiais metais eisime į priešmokyklinę grupę, o jau kitais - į pirmą klasę. Šiais metais pirmoke jos dar neįsivaizduoju... Tegul dar pasidžiaugia, be to, bus labiau subrendusi mokyklai. Šiais laikais mokykloje sunku silpnesniems ir mažesniems...


Mums lygiai lygiai tas pats 4u.gif Šiais metais lankysime paruošiamają klasę, o kitais metais keliausim į mokyklą mirksiukas.gif Dukrytė gimusi sausio 12 d. doh.gif
Atsakyti
Kadangi gimus spali, i mokykla keliaus kitais metais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzliukas @ 2012 08 29, 19:21)
Džiaugiuosi, kad dukra gimusi sausį, tad šiais metais eisime į priešmokyklinę grupę, o jau kitais - į pirmą klasę. Šiais metais pirmoke jos dar neįsivaizduoju... Tegul dar pasidžiaugia, be to, bus labiau subrendusi mokyklai. Šiais laikais mokykloje sunku silpnesniems ir mažesniems...

na jums ir priklauso dar buti priesmokyklinej grupej mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Black Swan @ 2012 09 13, 23:56)
Kadangi gimus spali, i mokykla keliaus kitais metais smile.gif
blink.gif Kad liniuotėj vaikui nėra nei ketverių blink.gif
Atsakyti
gal ne LT gyvena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2012 09 14, 10:58)
blink.gif Kad liniuotėj vaikui nėra nei ketverių  blink.gif



QUOTE(Onora @ 2012 09 14, 10:59)
gal ne LT gyvena smile.gif

manau gyvena uk, o ten jau 4 soliuoja i mokyklele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 09 14, 10:18)
manau gyvena uk, o ten jau 4 soliuoja i mokyklele smile.gif
Jei taip LT,šuoliuotų šiemet doh.gif Juk spalį sueina.Bet ten gal nėra tokios prievartos.JK turiu omeny
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germinė: 14 rugsėjo 2012 - 10:49