Įkraunama...
Įkraunama...

Kai vaikas gimęs metų gale/pradžioje?

QUOTE(Germinė @ 2011 12 07, 14:30)
Jei vaikui tais metais sueis šeši,tada taip
Pasiskaityk temą nuo pradžių.Ir panašių paieškok.Pvz:kelių metų leisti vaiką į mokyklą ir kt.Nieko nepakeisi,tad nusiteik ir paruošk vaiką  4u.gif

dekui 4u.gif bandysim susitaikyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milky* @ 2011 12 07, 18:38)
dekui  4u.gif  bandysim susitaikyt  doh.gif
O kada gimęs tavo mažiukas?
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2011 12 07, 18:41)
O kada gimęs tavo mažiukas?

2007 lapkricio 26 smile.gif
Atsakyti
Laba mamytes 4u.gif

Mano sunus gimes spalio 20d. siais metais eina lanko paruosiamukus, o kitais metais keliaus i mokykla mirksiukas.gif . Taigi gaunasi kad mokykla prades lankyt 6 metuku, bet ne uz kalnu sueis 7m, manau pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raciren @ 2011 12 12, 13:41)
Laba mamytes  4u.gif

Mano sunus gimes spalio 20d. siais metais eina lanko  paruosiamukus, o kitais metais keliaus i mokykla  mirksiukas.gif . Taigi gaunasi kad mokykla prades lankyt 6 metuku, bet ne uz kalnu sueis 7m, manau pats tas  thumbup.gif

mano dukra gimusi spalio 26 d, isejo i mokykla neturedama 7 m, kai kada atrodo kad butu gerai kad but vyresne tuo pusmeciu [nes kitiems vaikams po 2 men sueina 8 m o maniske dar tik vos 7 m ] , bet yra kaip yra, cia nuo vaiko priklauso, kiek subrendes ir pasiruoses mokyklai 4u.gif
Atsakyti
Lapkricio 13 diena
4u.gif
Atsakyti
Mano sūnus gimęs gruodžio 30 dieną, į mokyklą leisiu kai jam bus 6.5 metų, manau bus pats tas, aš pati nuo 5 metų ėjau į pirmą klasę ir visai nesigailiu
Atsakyti
QUOTE(Treciadiene @ 2011 12 27, 16:48)
Mano sūnus gimęs gruodžio 30 dieną, į mokyklą leisiu kai jam bus 6.5 metų, manau bus pats tas
Nėr apie ką diskutuoti,nes neturi pasirinkimo.Diskutuojame apie vaikus,gimusius metų pradžioje,kuriems pagal įstatymą eiti į mokyklą dar nepriklauso
Atsakyti
Gaila, kad musu stebuklu valstybeje, lygiuojami vaikai gime sausio pirmaja ir tu paciu metu gruodzio 31.Tarp ju metai, o pagal svietimo sistema jie vienodi.
Atsakyti
Gimė metų pradžioj, į mokyklą eis 7,5 m.
Atsakyti
Mergina gimus vasario antroj pusej, nors aš už ta, kad vaikas turėtų ilgesnę vaikystę, bet dabar jau sukt galvą pradėjau. Ji labai nori mokytis, trumpus žodelius jau skaito, tai manau už 4 metų tikrai knygeles pati skaitys (na jei nedings susidomėjimas žinoma), tai rūpi gerą mokytoją surasti, kuri sugebėtų sudominti ir iškelt naujus iššūkius.
Atsakyti
Per anksti neleisciau i mokykla, nes pati buvau isleista, labai norejau. Paskui klasiokai buna labiau prakute, o tu esi vis jauniausia:)
Atsakyti