Įkraunama...
Įkraunama...

Kai vaikas gimęs metų gale/pradžioje?

QUOTE(mersi7 @ 2010 02 27, 09:11)
Sutinku...mano mergytė irgi gimusi gruodžio 28 d. jai sukako 6m. eina i paruošiamaja grupe,kitamet kaip yra įstatymai privalėtų eit į pirmą klasę jau g.gif ,bet  jos raida dar toli gražu vėluoja taip nustatė psichologų tarnyba...ir patarė leist netgi į paruošiamaja..  blink.gif Taigi jau 5 pradėjom eiti..Dabar gailiuosi ,jei labai sunku  pritapti... schmoll.gif  ir kitais metais žadu pakartotinai leisti i paruošiamaja, gal šiek tiek paūgės ...o į pirma mano manymu suspės, kuo vėliau tuo jai bus geriau... smile.gif

O kai ėjot į parušiamają nereikėjo psichologinės tarnybos pažymos?O antrą kartą eiti i paruošiamąją kiek žinau negalima,nes jau jus išnaudojot mokinio krepšelį g.gif
Atsakyti
Vienas gimęs spalio gale, o mažėlis gruodžio vidury. Planuoju abu išleist į mokyklą prieš pat 7 gimtadienį. Bet žiūrėsiu kaip bus, kai artės tas laikas. Nuo pačio vaiko daug priklausys. Gal tikrai bus dar nepasiruošęs.
Atsakyti
QUOTE(mersi7 @ 2010 02 27, 09:11)
Taigi jau 5 pradėjom eiti..Dabar gailiuosi ,jei labai sunku  pritapti... schmoll.gif  ir kitais metais žadu pakartotinai leisti i paruošiamaja, gal šiek tiek paūgės ...o į pirma mano manymu suspės, kuo vėliau tuo jai bus geriau... smile.gif


Antrą kartą niekas neleis į paruošiamąją grupę mirksiukas.gif Eidami į paruošiamją turėjot pasirašyti ugdumo sutartį, kurioje aiškiai parašyta, kad du kartus į paruošiamają negalite eiti mirksiukas.gif Juk vaiko krepšelis jau išnaudotas.

QUOTE(Isila @ 2010 02 28, 15:43)
Vienas gimęs spalio gale, o mažėlis gruodžio vidury. Planuoju abu išleist į mokyklą prieš pat 7 gimtadienį. Bet žiūrėsiu kaip bus, kai artės tas laikas. Nuo pačio vaiko daug priklausys. Gal tikrai bus dar nepasiruošęs.


Jūsų vaikams kitaip ir nepriklausys mirksiukas.gif
Atsakyti
šiandien daug bendravau su PPT
jei sugalvočiau neleist pupos į mokyklą savo atsakomybe,man gresia bauda
jei psichiatras ! parašytų pažymą,kad vaikui reikalingas tausojantis režimas,mokytoja ateitų į darželį...

ir tai,deja,viskas,ką gali pasiūlyt mano gimtoji stebuklų šalis ...

nors...dar informuoja,kad turim galimybę likt antriems metams pirmoj klasėj...tokia švietimo sistemos dovanėlė 2 in 1 aggressive.gif
Atsakyti
jei gimes metu gale,tai ir priklauso eiti dar rugseji neturint dar 7 metu
Atsakyti
mano mažius irgi eis dar nesulaukęs 7 metų į pirmą klasę, bet nieko nepadarysi. Jis mažiausias savo grupėje, bet nematau kol kas problemos. Kalba ir sugebėjimais, aišku, jis atsilieka nuo vyresnių, bet taip ir turi būti.
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2010 02 07, 19:38)
Jei Jūsų vaikas lanko darželį, jis į priešmokyklinį grupę eis su 2005 m. gimusiais vaikais  mirksiukas.gif Su jais kartu ir į mokyklą  mirksiukas.gif Net PPT Jums neduos išvadų, kad į mokyklą eitumėt ne pagal įstatymą. Nebent vaikas turės rimtų sutrikimų  ax.gif

dar turim laiko mirksiukas.gif gal istatymas dar pasikeis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutciuke @ 2009 07 21, 08:09)
sveikos  4u.gif  , mano dukryte gimus taip pat gruodi, ir eina i darzeli su viresniais vaikais, jai  4.5m  o kitiems po 5.5m ir  po 5m.  tai ir i mokyklele teks eit anksiau nelabai norisi grust ta vaika i mokykla anksti, sunku is tikruju ten yra tiems vaikiukams, kuprines uz pacius juos didesnes baisu g.gif  doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
o tai dabar yra istatymas kad butina leisti vaika i mokykla seseriu, jei jam septyni sueina iki metu pabaigos? blink.gif
Atsakyti
Yra.Jau seniai.Čia kaip šaukimas į armiją-tų ir tų metų gimimo bigsmile.gif Juk septyneri sueina tais kalendoriniais metais,o ne kitais
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2011 12 07, 12:50)
Yra.Jau seniai.Čia kaip šaukimas į armiją-tų ir tų metų gimimo bigsmile.gif Juk septyneri sueina tais kalendoriniais metais,o ne kitais

aisku.tada dar vienas klausimelis smile.gif o i paruosiamaja eiti tada kada? penkeriu? nesuprantu as kazko doh.gif sorri doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milky* @ 2011 12 07, 14:11)
i paruosiamaja eiti penkeriu?doh.gif sorri doh.gif  biggrin.gif

Jei vaikui tais metais sueis šeši,tada taip
Pasiskaityk temą nuo pradžių.Ir panašių paieškok.Pvz:kelių metų leisti vaiką į mokyklą ir kt.Nieko nepakeisi,tad nusiteik ir paruošk vaiką 4u.gif
Atsakyti