Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

tai Vichy butu kaip dushas tada lyginant su LRP lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2009 05 20, 16:13)
nežinau, ar čia kvailas įsitikinamas ar teisybė, bet po terminio vandens oda ant akių pagražėja  biggrin.gif

man tai isvis oda tokia atsigavus atrodo po terminio vandens wub.gif siandien gal 4 kartus darbe puskiaus, visi tik ziuri kas cia per velnias, ko as su tuo flakoneliu lakstau lotuliukas.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Dovkyte @ 2009 05 20, 20:29)
na o man kazkoks shuds su la roche posay verysad.gif nzn nuo ko,bet gerokai pabere mane per sias dienas,jau buvo apsivtarkes veidelis ir va...galvoju cia nuo situ priemoniu ar ne verysad.gif siaip prausiklis superinis,tonikas nelabai,nes jauciasi alkoholis,bet siaip neblogas,o vat kremukas schmoll.gif visikai man neislaiko matiskumo,jau poporos val oda kaip taukuota.gal del toir bert mane pradejo?nebezinau verysad.gif nors siaip toks mielas pojutis kai ji uztepi ant veiduko ax.gif

o as va siandien isbandziau matiskumo suteikianti kremuka, tai nors mano oda nera labai riebi, bet padejo nuo blizgesio, islindo tik apie 20val, o tepiaus kazkur apie 9 ryto, tai manau neblogai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NooR: 21 gegužės 2009 - 00:34
na o as siandien nusprendziau,kad visos mano bedos del toniko smile.gif nes siandien nenaudojau jo ir iskart odyte kitaip jauciasi,cia turbut nemegsta mano oda alkoholio ir del to taip reaguoja.teks paradvinet SM isparduotuvej ir pirkt termini vandenuka ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Noor, gal galetumet parasyti kokios La Roche Posay kainos Dubline? Domina kremukai, Effaclar serija 4u.gif

Adicted, ar ta kremuka Effaclar K galima naudoti visam veidui ar tik probleminem vietom? Koki kremuka galetum rekomenduoti is la Roche Posay misriai odai, linkusiai pasispuoguoti, su inkstirais? Dekui uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bananamio: 22 gegužės 2009 - 16:45
tai va, galiu nuosirdziai pagirti LRP thumbup.gif odyte tvarkosi, nors naudoju tik kelias dienas bigsmile.gif
Atsakyti
išbandžiau Effaclar K. Tepdavaus rytais, prieš makiažą, galvojau tiks. Netiko schmoll.gif
kol tepdavau krempudrą atrodo būdavo viskas labai puiku, bet paskui atsirasdavo odos pleiskanojimas, vakare vaizdelis būdavo nekoks.
matomai jį geriau tept vakarais ar ryte, bet apie krempudrą tą dieną reiktų pamiršt biggrin.gif
bet pati kremo tekstūrą faina, lengvai tepas, lb greitai susigeria, oda palieka sausa.
Kadangi odą atsisluoksniuoja, vadinas, atsinaujina, turėtų būt geras kremas dėmėm po spuogų gydyt g.gif tas mėginukas baisiai mažas, norėtųsi ilgiau panaudot ax.gif

užtat terminis vanduo man labai patinka rolleyes.gif
Atsakyti
Vitulka,jo tokios krempudros kaip Lancome Teint Idole,Dior Forever....ilgai isliekanciu krempudru neuzsitepsi,veida nusausina visai.
Reikia drekinancios krempudros,kai naudoji ta krema K.
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2009 05 27, 19:50)
Vitulka,jo tokios krempudros kaip Lancome Teint Idole,Dior Forever....ilgai isliekanciu krempudru neuzsitepsi,veida nusausina visai.
Reikia drekinancios krempudros,kai naudoji ta krema K.

dabar pas mane Dior Sculpt, drėkinanti, kitokios ant sausos odos neužtepčiau, bet vis tiek "nedraugavo" schmoll.gif
Atsakyti
na o as vis tik is la roche posay sau pasilikau tik prausikli,paradaviau ir kremuka ir tonika ax.gif uzsisakiau kito gamintojo kremuka,o toniko nusprendziau visai atsisakyt,bandysiu termini vandeni vietoj jo naudot,nes man nuo visu toniku ir su ir be alkoholiu ko tai odai labai susierzina ir raudonais smulkaiais spuogeliaias paberia unsure.gif kazkas man netinkama juose biggrin.gif
Atsakyti
dziaugiousi sia kosmetika, nes po ilgu bandymu atsirinkau sau tinkamiausius produktus, ir dabar veiduko prieziurai tik LRP ir naudoju thumbup.gif ir nebrangu, ir tikrai super duper
Atsakyti
man asmeniskai, tai Laroche is brangesniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 06 01, 16:45)
man asmeniskai, tai Laroche is brangesniu  smile.gif

rimtai? smile.gif man tai atrodo vidutines tokios kainos ax.gif dabar Dermalogicos kremuka uzsisakiau tai tik uz ji viena 95lt suplojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 06 01, 15:45)
man asmeniskai, tai Laroche is brangesniu  smile.gif

na tikrai nera brangi, kai produktu kainos siekia €10-25, kai tuo tarpu be €30 o dazniausiai ir daugiau nenusipirksi kremo is zinomu brandu lancome, dior etc. etc rolleyes.gif kur man asmeniskai isbandzius begale lancome produktu LRP simta kartu geresne thumbup.gif wub.gif
vien koks lorealis arti €10 traukia uz krema, priesrauksliniai ir daugiau, nors lorealio ir kt tai tikrai netepciau ant veido schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _IRIS_: 02 birželio 2009 - 09:16