Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

išbandžiau vakar prausimosi žėlę. Patiko, labai skalsi, labai puikiai viską nuplovė, negraužė akių (arba tiesiog nepateko į akis), ir odą ne taip išsausino, nei dabar naudojamas ax.gif

terminis vanduo. Vanduo kaip vanduo, galėtų smulkiau purkšt ax.gif labai fainiai gaivina ax.gif

kremas Effaclar matizuojantis ne man, sesei, sakė veido blizgėjimas mažesnis. Pačiai reiks išmėgint, nors mano oda ypatingai neblizga ax.gif



Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 05 19, 19:23)
išbandžiau vakar prausimosi žėlę. Patiko, labai skalsi, labai puikiai viską nuplovė, negraužė akių (arba tiesiog nepateko į akis), ir odą ne taip išsausino, nei dabar naudojamas  ax.gif

terminis vanduo. Vanduo kaip vanduo, galėtų smulkiau purkšt  ax.gif labai fainiai gaivina  ax.gif

kremas Effaclar matizuojantis ne man, sesei, sakė veido blizgėjimas mažesnis. Pačiai reiks išmėgint, nors mano oda ypatingai neblizga  ax.gif


axa, pastebejau ir as, kad terminis purskia taip atsakanciai, galetu tikrai but smulkiau biggrin.gif
Atsakyti
na va, grizau pasidalint ispudziais smile.gif is siandieniniu pirkinuku isbandziau Effaclar H prausimosi putas, tai ka tu, viens du ir be jokiu problemu nuplove Double Wear ir kas svarbiausiai neissausino thumbup.gif tonikas Physiological irgi manau tinka, nesausina ir kas svarbiausiai be tu brudu parabenu ir alcoholio, patiko thermal vanduo, man geresnis nei Vichy smile.gif jauciu apsigyvens pas mane rankinuke lotuliukas.gif
dabar pasitepiau Effaclar K, sedziu ir laukiu stebuklo lotuliukas.gif jei rimtai tai maloniai tepas, tik kvapas man ne koks schmoll.gif
dar neiskentus ant rankos isbandziau Effaclar M ir Hydraphase XL, tai pirmasis tikrai palieka odyte matine, ziuresim kaip ant veido bus, o drekinantis tai manau labai fainas bus, iskart jaucias tokia gaiva, o kvapas wub.gif
tai va, manau neapsirikau su pirkinukais ax.gif
Atsakyti
kuo skiriasi terminis vanduo nuo Vichy? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 05 19, 21:52)
kuo skiriasi terminis vanduo nuo Vichy? smile.gif

ir Vichy ir LRP, kaip manau ir Avene etc. yra terminiai vandenys, tik nezymiai skiriasi mineraliniu medziagu kiekis mg/l ir pvz LRP savo sudetyje turi selenio kuris veikia kaip antioksidantas, o Vichy "sudetyje" jo nera mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NooR @ 2009 05 20, 00:41)
ir Vichy ir LRP, kaip manau ir Avene etc. yra terminiai vandenys, tik nezymiai skiriasi mineraliniu medziagu kiekis mg/l ir pvz LRP savo sudetyje turi selenio kuris veikia kaip antioksidantas, o Vichy "sudetyje" jo nera mirksiukas.gif

as gal ne taip suformulavau klausima smile.gif , norejau paklausti ne sudeties skirtumu, bet kuo tau la roche posay terminis vanduo pasirode geresnis uz Vichy, nes as sio nebandzius, ir apskritai jokiu terminiu vandenu nebandzius, apart La roche posay, todel negaliu sulyginti su kitais.
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 05 20, 00:19)
as gal ne taip suformulavau klausima smile.gif , norejau paklausti ne sudeties skirtumu, bet kuo tau la roche posay terminis vanduo pasirode geresnis uz Vichy, nes as sio nebandzius, ir apskritai jokiu terminiu vandenu nebandzius, apart La roche posay, todel negaliu sulyginti su kitais.

aa...aisku dabar rolleyes.gif na man visu pirma patiko kad LRP smulkiau purskia, tai tiks ir atgaivint veida dienos metu ir bunant su makiazu thumbup.gif o ir siaip man jautes toks malonesnis, lygtais geriau atgaivino
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 05 20, 02:19)
as gal ne taip suformulavau klausima smile.gif , norejau paklausti ne sudeties skirtumu, bet kuo tau la roche posay terminis vanduo pasirode geresnis uz Vichy, nes as sio nebandzius, ir apskritai jokiu terminiu vandenu nebandzius, apart La roche posay, todel negaliu sulyginti su kitais.

LRP yra gydomoji kosmetika ax.gif
Atsakyti
Vakar žiūrinėjau Eurovaistinėj Vilniaus Akropolyje ir nemačiau šios kosmetikos, o taip norisi išbandyti blush2.gif Gal pasidalinsite vilnietės žiniomis, kur yra pasirinkimo šios firmos prekių? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 05 20, 12:16)
LRP yra gydomoji kosmetika  ax.gif

axa, zinau, ir? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(NooR @ 2009 05 20, 09:53)
aa...aisku dabar rolleyes.gif na man visu pirma patiko kad LRP smulkiau purskia, tai tiks ir atgaivint veida dienos metu ir bunant su makiazu thumbup.gif o ir siaip man jautes toks malonesnis, lygtais geriau atgaivino

dekui, o mums va su Vitulka pasirode, kad per mazai smulkiai purskia, bet jei lyginant Vichy, Vichy stambiau purskia, tai tada galim nesiskust biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(-Jzh- @ 2009 05 20, 16:17)
Vakar žiūrinėjau Eurovaistinėj Vilniaus Akropolyje ir nemačiau šios kosmetikos, o taip norisi išbandyti  blush2.gif  Gal pasidalinsite vilnietės žiniomis, kur yra pasirinkimo šios firmos prekių? smile.gif

nera Lietuvoje, reikia siustis is Europos arba Jav.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 20 gegužės 2009 - 16:03
nežinau, ar čia kvailas įsitikinamas ar teisybė, bet po terminio vandens oda ant akių pagražėja biggrin.gif
Atsakyti
na o man kazkoks shuds su la roche posay verysad.gif nzn nuo ko,bet gerokai pabere mane per sias dienas,jau buvo apsivtarkes veidelis ir va...galvoju cia nuo situ priemoniu ar ne verysad.gif siaip prausiklis superinis,tonikas nelabai,nes jauciasi alkoholis,bet siaip neblogas,o vat kremukas schmoll.gif visikai man neislaiko matiskumo,jau poporos val oda kaip taukuota.gal del toir bert mane pradejo?nebezinau verysad.gif nors siaip toks mielas pojutis kai ji uztepi ant veiduko ax.gif
Atsakyti