Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

Sakykit,o paakiu kremuku ne viena nebandet?mastau gal uzsiakayti va sita ax.gif
user posted image
Atsakyti
as nebandzius. Apskritai paakiams nieko nenaudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 05 13, 19:59)
Sakykit,o paakiu kremuku ne viena nebandet?mastau gal uzsiakayti va sita ax.gif
user posted image

as turiu biggrin.gif

lengvute,gerai drekina,maloni.
Bet ar antra karta pirkciau nezinau ax.gif
Beje nervuoja pakuote,kai atsuki isspaust kremo,pastoviai
sauna i prieki,amzinai ant veidrodzio.
Labai jau prasta pakuote padaryta
Atsakyti
na as jau parlekiau is apsto bigsmile.gif ir viska jau spejau isbandyt blush2.gif labai labai patiko prausiklis-jau toooks skalsus thumbup.gif nzn per kiek laiko sunaudosiu,nes reikia mazo smazos krupytes jo bigsmile.gif tonikas irgi fainas,tik siek tiek jauciasi alkoholis verysad.gif na bet tikesismes nelabai isdziovins,jei ka kita koki tada nusipirksiu ax.gif Matinantis kremukas-kol kas taipogi labai fainas,lengvas,visa veida issitepiau su vienu paspaudimu ax.gif na,zodziu viskas man kol kas bent patiko,ziursim kaip bus toliau rolleyes.gif tiesa,dar gavau ir meginuku dovanu bigsmile.gif Effaclar K daily renewal fluid,Effaflar A>I> targeted breakout corrector ir ANthelios AC kaip suprantu apsauga nuo saules su 30SPF,cia fluidas ax.gif gal kas bandet situos? ax.gif
Atsakyti
addicted, tas kremas Effaclar K skaitos su rūgštim, ane? 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Vitulka @ 2009 05 16, 10:59)
addicted, tas kremas Effaclar K skaitos su rūgštim, ane?  4u.gif

as ne Addicted,bet atsakysiu,jog man rodos,kad taip ,su rugstim jis ax.gif as ji pabandziau ant kaklo,tai tekstura wub.gif jauciu sekantis mano pirkinys bus,nors pamasciau dabar,gal palauksiu iki rudens jei jis su rugstim g.gif vis vien ant saules noresisi buti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 28 rugsėjo 2009 - 19:53
QUOTE(Dovkyte @ 2009 05 16, 19:52)
as ne Addicted,bet atsakysiu,jog man rodos,kad taip ,su rugstim jis ax.gif as ji pabandziau ant kaklo,tai tekstura wub.gif jauciu sekantis mano pirkinys bus,nors pamasciau dabar,gal palauksiu iki rudens jei jis su rugstim g.gif vis vien ant saules noresisi buti ax.gif

tai ne iki galo daskaitei informacija apie si krema mirksiukas.gif
sita krema gali naudoti bet kokiu sezonu,vasara-ziema,saule is viso neturi neigiamos itakos odai,jokiu pigmentiniu demiu,alergijos ar pajautrejimo smile.gif

As naudoju virs metu si krema biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2009 05 16, 21:05)
tai ne iki galo daskaitei informacija apie si krema  mirksiukas.gif
sita krema gali naudoti bet kokiu sezonu,vasara-ziema,saule is viso neturi neigiamos itakos odai,jokiu pigmentiniu demiu,alergijos ar pajautrejimo smile.gif

As naudoju virs metu si krema  biggrin.gif  thumbup.gif

eik tu bigsmile.gif o jei eičiau į soliariumą ir jį naudočiau, nieko blogo nenutiktų?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 28 rugsėjo 2009 - 19:53
QUOTE(addicted @ 2009 05 16, 20:05)
tai ne iki galo daskaitei informacija apie si krema  mirksiukas.gif
sita krema gali naudoti bet kokiu sezonu,vasara-ziema,saule is viso neturi neigiamos itakos odai,jokiu pigmentiniu demiu,alergijos ar pajautrejimo smile.gif

As naudoju virs metu si krema  biggrin.gif  thumbup.gif

tada cia mano sekantis pirkinys biggrin.gif nes tikrai be galo fainutis wub.gif o gal bandei dar A.I kremuka is tos pacios serijos?jis man rodos toks grynai ant spuogeliu ax.gif gvau ir sito meginuka bet dar nebandziau ax.gif siaip negaliu atsidziaugt prausikliu-superinis thumbup.gif
Atsakyti
tikrai, prausiklis tai geriausias, koki esu turejus, nors man visos 4 priemones, kurias naudoju labai tinka, zinau, kad pirksiu vel greitu metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 05 16, 21:45)
eik tu  bigsmile.gif  o jei eičiau į soliariumą ir jį naudočiau, nieko blogo nenutiktų?

ne,nieko nenutiks mirksiukas.gif
as ir jau buvus ne karta su juo soliariume.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo addicted: 17 gegužės 2009 - 21:09
Vakar netyciom uzsukau i vaistine, sakau gal akcijos kokios ax.gif ir akys uzkliuvo uz La Roche Posay stendo. Jau senai dairiaus i sia kosmetika, bet vis maniau kad uz vidutine kaina ir gausiu vidutini rezultata, bet oi kaip klydau rolleyes.gif tai va, nusipirkau Effaclar H kremuka, nes kazko odyte pasidare kapryzinga pastaruoju metu, nors ir naudojau visa serija is Dermalogica, vistik gera kosmetika, ne koks lorealis lotuliukas.gif anyway, vakare pasitepiau savo vietomis issausejusia, vietomis riebia oda siuo kremuku ir iskart nustebino toks malonus jausmas ant veido wub.gif o ryte odyte vos ne kaip kudikio uzpakaliukas toks svelnumas wub.gif ir tai tik po vieno karto thumbup.gif siandien manau reiks leks i vaistine, jau esu nusiziurejus kelias produktus is sios kosmetikos smile.gif
Prasinesiu mirksiukas.gif
Atsakyti