Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

QUOTE(Vitulka @ 2009 05 09, 12:17)
jei siųstis iš www.midwestskincare.com šitas dvi priemones, su šiuos dienos kursu išeina apie 86 lt. Siuntimas didėja priklausomai nuo to, kiek priemonių siųsis  ax.gif
user posted image

jei iš www.mistrys.co.uk tas pačias priemones, apie 99 Lt  ax.gif

Bet kad as ziurejau midwestskincare vien siuntimas 10baksu kainuoja :ax:tai iseina dar brangiau ax.gif o mistrys nesvarbu kiek daiktu imi kainuoja5svarai,ten pigiau gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovkyte: 09 gegužės 2009 - 12:37
tavo tiesa 4u.gif aš žiopla prie midwestskincare.com siuntimo nepridėjau doh.gif nors pasirinkimas ten didesnis ax.gif

iš www.mistrys.co.uk siunčiantis apmokėjimas per Paypal'ą, ane? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 03 07, 07:59)
manau tikrai tinka. Kremo dar neisbandziau, bet isbandziau tonika ir prausikli. Po 3 dienu naudojimo, man labai patinka pojutis po veido nuprausimo. Oda svari, poros mazesnes, ir netempia, kaip po kitu prausikliu. Man tai labai aktualu. Naudoju stai siuos:
user posted image

kaip tau šitas tonikas? nesausina? g.gif

radau info, kad sudėtį antroj vietoj denatūruotas alkoholis, tas tai negerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 05 09, 12:43)
tavo tiesa  4u.gif  aš žiopla prie midwestskincare.com siuntimo nepridėjau  doh.gif nors pasirinkimas ten didesnis  ax.gif

iš www.mistrys.co.uk siunčiantis apmokėjimas per Paypal'ą, ane?  4u.gif

man rodos galima ir per paypal'a ir ne,as su Virtuon atsiskaitinejau mirksiukas.gif ziuriu parasei kad alkoholis tonike,sitas man irgi nelabai patinka,nes man dar labiau nuo jo oda riebaluotis pardeda g.gif Evelinki,kaip tau jis?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 05 09, 12:09)
siunčia  bigsmile.gif
bet tas kreminis prausiklis yr  Deep Cleansing, reik saugot sritis apie akis, nepatogumas  ax.gif
evelinki va oda buvo dehidratuota naudojo gelį, jai tiko. Gal ir man nepakenktų g.gif
dabar tik reik skaičiuotis iš kur pigiau gautųsi  bigsmile.gif

man turbut cia viskas susidejo ir ziema, ir tai, kad visokiom priemonem issausinau oda, ir jau neapsikentus pasikonsultavau su dermatologe, ji patare la roche. Jau po pirmu prausimu man oda pradejo atsigauti. Jokio tempimo, ir tiek nedaug reikia to prausiklio, bet nuplauna svariai.

QUOTE(Vitulka @ 2009 05 09, 14:29)
kaip tau šitas tonikas? nesausina?  g.gif

radau info, kad sudėtį antroj vietoj denatūruotas alkoholis, tas tai negerai  g.gif

del toniko, tai as ji pasiemiau per klaida, nes visko vengiau, kas sausintu oda, bet apsizioplinau ir nepaziurejau sudeties sito toniko. Keista, bet man jis visiskai nesausina, arba neissausina tiek, kad matytusi akivaizdziai. Nuprausiu veida prausikliu, tada vatos skridineli sudrekinu toniku ir labai lengvai patapsnoju veida. Tada pasipurskiu terminiu vandeniu ir pasitepu drekinanciu kremu (cia ziema taip dariau). Dabar drekinancio fluido nebenaudoju, nes praktiskai nebereikia. Kai uzsisakinesiu papildyma (nenoriu ekperimentuoti daugiau, nes tikrai tinka priemones), tai imsiu 2 tonikus 1 hydraphase (be alkoholio), o kita toki pati, astringent'a. As kai paskaiciau, koki Dovkyte eme, norejau irgi rasyti, kad butent sis su alkoholiu ir geriau butu hydraphase tonikas, nors man paciai nieko blogo jis.
Beje addicted berods minejo, kad effaclar kreminis nelabai geras prausiklis, tik neatsimenu, kodel. As naudoju tik gelini, tai palyginti negaliu, bet man rekomendavo butent gelini 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 09 gegužės 2009 - 22:21
QUOTE(Dovkyte @ 2009 05 09, 08:48)
apieskojau visur siandien,tai radau tik cia va kad jis yra:
http://www.midwestsk...r-p3767300.html
bet ar jie siuncia i LT neziurejau dar ax.gif tai vat..gal mastai ir tu uzsisakyti?man atrodo tas kreminis labaiu tiktu jei odyte issausejus ax.gif

Tas kreminis prauksiklis labai stiprus, storai su uzsikimsusiomis poromis odai. Esu savu laiku ji naudojusi; vienas dalykas, kuris man jame labai nepatiko - tai baisi smarve man kazkodel asocijavosi su kiauliu riebalais blush2.gif Man labiau gelinis prausiklis patiko.
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 05 09, 22:13)

del toniko, tai as ji pasiemiau per klaida, nes visko vengiau, kas sausintu oda, bet apsizioplinau ir nepaziurejau sudeties sito toniko. Keista, bet man jis visiskai nesausina, arba neissausina tiek, kad matytusi akivaizdziai. Nuprausiu veida prausikliu, tada vatos skridineli sudrekinu toniku ir labai lengvai patapsnoju veida. Tada pasipurskiu terminiu vandeniu ir pasitepu drekinanciu kremu (cia ziema taip dariau). Dabar drekinancio fluido nebenaudoju, nes praktiskai nebereikia. Kai uzsisakinesiu papildyma (nenoriu ekperimentuoti daugiau, nes tikrai tinka priemones), tai imsiu 2 tonikus 1 hydraphase (be alkoholio), o kita toki pati, astringent'a. As kai paskaiciau, koki Dovkyte eme, norejau irgi rasyti, kad butent sis su alkoholiu ir geriau butu hydraphase tonikas, nors man paciai nieko blogo jis.
Beje addicted berods minejo, kad effaclar kreminis nelabai geras prausiklis, tik neatsimenu, kodel. As naudoju tik gelini, tai palyginti negaliu, bet man rekomendavo butent gelini  4u.gif

na gal nieko nebus ir man nuo to alkoholio ax.gif jei labai trauks odyte tai ir as atsisiusiu dar ta kita kur sakei ax.gif

QUOTE(oriole @ 2009 05 09, 23:11)
Tas kreminis prauksiklis labai stiprus, storai su uzsikimsusiomis poromis odai. Esu savu laiku ji naudojusi; vienas dalykas, kuris man jame labai nepatiko - tai baisi smarve man kazkodel asocijavosi su kiauliu riebalais  blush2.gif  Man labiau gelinis prausiklis patiko.

na gerai kad ir nebuvo to kreminio is kur as pirkau rolleyes.gif nors jauciu buciau vistiek nepirkus,nes nelabai man ko tai visokie kreminiai unsure.gif man nuo tokiu kaip riebi oda lieka po prausimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 05 12, 16:36)
Aš irgi daug visko laukiu iš La Roche wub.gif  Labai geri atsiliepimai apie jas thumbup.gif

Ka uzsisakei ,jei ne paslaptis? ax.gif kokia odyte tavo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 05 12, 18:40)
Ka uzsisakei ,jei ne paslaptis? ax.gif kokia odyte tavo? bigsmile.gif

Uzsisakiau labai daug,tai kai ateis foto idesiu.
Mano oda buvo problematine,dabar susitvarke liko tik labai jautri misri.
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 05 12, 18:33)
Uzsisakiau labai daug,tai kai ateis foto idesiu.
Mano oda buvo problematine,dabar susitvarke liko tik labai jautri misri.

o is kur uzsisakinejai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 05 13, 13:18)
o is kur uzsisakinejai? ax.gif

Is garden.co.uk
Atsakyti
QUOTE(oriole @ 2009 05 10, 00:11)
Tas kreminis prauksiklis labai stiprus, storai su uzsikimsusiomis poromis odai. Esu savu laiku ji naudojusi; vienas dalykas, kuris man jame labai nepatiko - tai baisi smarve man kazkodel asocijavosi su kiauliu riebalais  blush2.gif  Man labiau gelinis prausiklis patiko.

drinks_cheers.gif ir uztenka zirnio didumo,toks nesunaudojamas daiktas
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2009 05 09, 14:29)
kaip tau šitas tonikas? nesausina?  g.gif

radau info, kad sudėtį antroj vietoj denatūruotas alkoholis, tas tai negerai  g.gif

Man tai trauke oda nuo sito velnio biggrin.gif
Eve naudoja vandens purskikli,gal delto jai oda tonika toleruoja biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2009 05 10, 10:37)
viskas aišku, ačiū  4u.gif

pirksiu gelinį prausiklį vis tik, terminį vandenį ir Hydraphase toniką  ax.gif

yra dar profesonali La Roche Posay serija,vadinasi Biomedic

gali cia paziuret

as naudojau melynaji prausikli
patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo addicted: 13 gegužės 2009 - 15:43