Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

QUOTE(amber123 @ 2012 06 17, 19:55)
g.gif ar tikrai? kazkur tikrai maciau..

Jei prisiminsi kur, pasakyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2012 09 06, 21:30)
nusipirkau dabar Effaclar K ir laukiu dar saltesnio sezono,kad ji naudoti. Reikes tik apsisviest pradzioj.
Bet kad jau vasara praejo  ax.gif

as ji ir per vasara naudojau.as naudoju 4 produktus is sios linijos.esu labai patenkinta.odai susitvarke, spuogiukai dingo.esu labai patenkinta
Atsakyti
Pas mane buvo senesnė versija Effaclar K, tiubelė buvo ankščiau šiek tiek kitokia. Sunaudojau kelias, labai patiko. Nuo pavasario nusipirkau naują pakuotė, tai kaip supratau šiek tiek pakeitė sudėtį, nes ir kvapas šiek tiek skyrėsi ir tekstūra ir poveikis - tiksliau visai jokio poveikio... Galiojimas geras, pirkta vaistinėje. Daugiau turbūt nebepirksiu. g.gif
Atsakyti
turiu savotiska klausima.... kalbant apie riebios odos linija. dauguma minejot, kad oda susitvarke jas naudojant, ar naudosit ir toliau, ar pereisit prie kitu priemoniu jau "sutvarkytai"odai? biggrin.gif
kakodel dabar pasimeciau... ar reikia naudot tas pacias priemones, kai oda pagereja, tam kad islaikyti tokia jos busena??? biggrin.gif
Atsakyti
turėjau effaclar duo ir prausikli, prausiklis labai odą sausino, iš kremo jokios naudos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 09 spalio 2012 - 08:39
gal kas turite la roche posay hydraphase legere drėkinantį kremą ir toniką Physiological Soothing Toner:?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 27 balandžio 2013 - 13:08
QUOTE(style18 @ 2013 04 27, 14:04)
gal kas turite la roche posay hydraphase legere drėkinantį kremą ir toniką  Physiological Soothing Toner:?


Turiu Legere kremą, kol kas jis mane nuvylė - drėkina minimaliai ir privarytas labai daug kvepalų, MB net klausė, ko čia kvepinuos prieš miegą biggrin.gif Bet čia buvo prieš kelis mėnesius, kai odai daugiau drėgmės reikėjo, bandysiu dar dabar jį prisitaikyti ir sunaudoti. Bet apskritai man Avene ir Eucerin drėkinantys kremai, kad ir lengvos linijos, patiko daug labiau.
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2013 07 08, 00:11)
Bet apskritai man Avene ir Eucerin drėkinantys kremai, kad ir lengvos linijos, patiko daug labiau.


porų nekimšo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 08 liepos 2013 - 16:18
QUOTE(style18 @ 2013 07 08, 17:17)
porų nekimšo?


Lyg ne.
Atsakyti
Neseniai atradau La roche posay kosmetika, dar nedaug produktų išbandžiau. turiu effaclar serijos prausiklį ir mat kremą. Labai sutrarko blizgesį odos ir sutraukia poras. norėjau pasiteirauti, gal kas bandėte šiuos produktus, kam jie naudojami? mane jie labai domina, bet visiškai nerandu informacijos lietuviškai apie juos. aš norėčiau kokio tepaliuko ant spuogo tepamo. gal greičiau išgytų ar panaikintų jį.
http://www.laroche-p...-Duo-p2214.aspx

http://www.laroche-p...-A-I-p4393.aspx

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2014 01 14, 00:28)
Neseniai atradau La roche posay kosmetika, dar nedaug produktų išbandžiau. turiu effaclar serijos prausiklį ir mat kremą. Labai sutrarko blizgesį odos ir sutraukia poras. norėjau pasiteirauti, gal kas bandėte šiuos produktus, kam jie naudojami? mane jie labai domina, bet visiškai nerandu informacijos lietuviškai apie juos. aš norėčiau kokio tepaliuko ant spuogo tepamo. gal greičiau išgytų ar panaikintų jį.
http://www.laroche-p...-Duo-p2214.aspx

http://www.laroche-p...-A-I-p4393.aspx

4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kur įkėlėt nuorodas paspauskit ant APPLICATION ADVICE ten ir rašo kaip/kada naudoti 4u.gif O kaip Mat kremas? ar drėkina pakankamai?
Aš naudoju ryte Effaclar K, vakare-Effaclar Duo, tai galiu pasakyti, kad pastarasis tikrai žymiai stipresnis, man būtinai po jo reikia drėkinti odą. O šiaip tikrai galiu tegti, kad atradau savo priemones-tikrai atlieka savo darbą. Bėrimai pradėjus naudoti šitas priemones baigėsi ir kas svarbiausia, valosi poros. Siunčiausi priemones iš Prancūzijos, kaina tikrai nesikandžioja. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocosinė @ 2014 01 14, 13:51)
Kur įkėlėt nuorodas paspauskit ant APPLICATION ADVICE ten ir rašo kaip/kada naudoti  4u.gif O kaip Mat kremas? ar drėkina pakankamai?
Aš naudoju ryte Effaclar K, vakare-Effaclar Duo, tai galiu pasakyti, kad pastarasis tikrai žymiai stipresnis, man būtinai po jo reikia drėkinti odą. O šiaip tikrai galiu tegti, kad atradau savo priemones-tikrai atlieka savo darbą. Bėrimai pradėjus naudoti šitas priemones baigėsi ir kas svarbiausia, valosi poros. Siunčiausi priemones iš Prancūzijos, kaina tikrai nesikandžioja.  smile.gif

Sveika, ačiū už patarimą. Man effaclar mat kremas puikiai drėkina, sulaiko blizgesį ir sutvarko poras. aišku ne 100 proc, bet veido odos būklė pagerėjo. aišku aš kartu su kremu pradėjau naudoti ir tos pačios serijos gelinį prausiklį, todėl manau, kad čia abiejų produktų nuopelnas. kartas nuo karto išlenda pas mane pavieniai spuogeliai, todėl ir ieškau kažko, kas juos išnaikintų. prie effaclar duo parašyta, kad tepti visą veidą, bet jeigu jis stiprus, kaip rašėte, tai gal užtektų tik pavienius spuogelius patepti? va, dabar ir bandau surasti ir išsirinkti kažkurią priemonę pavieniams spuogeliams naikinti. gal dar kas ką patars iš savo patirties? 4u.gif
Atsakyti