Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

QUOTE(cameja @ 2011 09 23, 09:30)
turiu...  man  labai patiko    ,gerai  padrekina  bigsmile.gif

cameja,o kokia pas tave odyte,riebi,misri ar dar kokia?as ir noreciau keliu priemoniu is LRP butent to efaclare linijos,ar nera taip kad jie nuskalbtu oda?
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 09 23, 16:43)
cameja,o kokia pas tave odyte,riebi,misri ar dar kokia?as ir noreciau keliu priemoniu is LRP butent to efaclare linijos,ar nera taip kad jie nuskalbtu oda?


mano oda labai jautri, alergiska, misri , vietomis budavo sausa ,(dabar sito nebera ),priemones viska sutvarke...
nea, tikrai odos "nenuskalbia " rolleyes.gif
sia linija naudoju jau apie metus laiko ir tikiuosi geresnes nerasiu ,man ji pati paciausia,nes idealiai tinka mano odelei ... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2011 09 23, 18:23)
mano oda labai jautri,  alergiska,  misri , vietomis  budavo sausa  ,(dabar sito nebera ),priemones viska sutvarke...
nea, tikrai odos "nenuskalbia  "  rolleyes.gif 
sia  linija naudoju jau apie metus laiko ir tikiuosi geresnes nerasiu  ,man ji pati paciausia,nes  idealiai tinka  mano odelei ...  wub.gif

dekui uz atsakyma.as uzvakar nusipirkau va sita valomaji vandeni tai matyt jisai mano odai tikrai netinka,nes kakta lieka su plevele ir labai greit nusiriebaluoja.kai pirkau dvejojau tarp sito ir efaclare.kazkaip pabijojau,kad efaclare bus stiprokas.zodziu nebijosiu pirkti efaclare 4u.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie Toleriane corrector fluid foundation?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malena: 09 spalio 2011 - 21:32
QUOTE(Malena @ 2011 10 09, 21:32)
Kokie atsiliepimai apie Toleriane corrector fluid foundation?



Kaip tik pries kelias dienas vienoje vaistineje teko bandyti. Bandziau ant rankos, tai tekstura pasirode labai maloni ir uztepus ant rankos net nesimato, kad butu tepta. Maskavimas vidutinis. Tiesa, sausiaodems nelabai tiktu, misriai ir riebiai odai, manau butu pats tas. Na bent tokie mano pastebejimai pabandzius. As ir pati galvoju pirkti sia pudra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 10 10, 12:50)
Kaip tik pries kelias dienas vienoje vaistineje teko bandyti. Bandziau ant rankos, tai tekstura pasirode labai maloni ir uztepus ant rankos net nesimato, kad butu tepta. Maskavimas vidutinis. Tiesa, sausiaodems nelabai tiktu, misriai ir riebiai odai, manau butu pats tas. Na bent tokie mano pastebejimai pabandzius. As ir pati galvoju pirkti sia pudra  smile.gif

Uzsienio forumuose skaiciau nekokiu atsiliepimu, kad isryskina pasausejimus ir negraziai atrodo ant odos, tamsokos spalvos.
Kaina tai gundanti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 10 10, 12:52)
Uzsienio forumuose skaiciau nekokiu atsiliepimu, kad isryskina pasausejimus ir negraziai atrodo ant odos, tamsokos spalvos.
Kaina tai gundanti smile.gif



Mes apie si snekame http://www.laroche-p...luid-p2238.aspx ?
Kaip tik ant rankos pirsto turejau idreskima ir pabandziau ji uzmaskuoti, tai uzmaskavo vidutiniskai, taciau neisryskino jo.
O atspalviu yra berods 6.
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 10 10, 13:03)
Mes apie si snekame http://www.laroche-p...luid-p2238.aspx ?
Kaip tik ant rankos pirsto turejau idreskima ir pabandziau ji uzmaskuoti, tai uzmaskavo vidutiniskai, taciau neisryskino jo.
O atspalviu yra berods 6.


Taip taip, apie ta pati smile.gif

Gal zinote ar yra sviesiu spalvu?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 10 10, 13:07)
Taip taip, apie ta pati smile.gif

Gal zinote ar yra sviesiu spalvu?



Ten toje nuorodoje po paveiksleliu yra visi atspalviai. Sviesiausias berods Ivory. O kokia pudra ir kokio atspalvio Jus dabar naudojate ?
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 10 10, 13:11)
Ten toje nuorodoje po paveiksleliu yra visi atspalviai. Sviesiausias berods Ivory. O kokia pudra ir kokio atspalvio Jus dabar naudojate ?

Ivory yra sviesios spalvos i rausvuma, man nepatinka.
Naudoju Chanel Vitalumiere B10 Beige Pastel ir ji man siek tiek tamsoka.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 10 10, 13:13)
Ivory yra sviesios spalvos i rausvuma, man nepatinka.
Naudoju Chanel Vitalumiere B10 Beige Pastel ir ji man siek tiek tamsoka.



Tada si pudra netiks, nes man naudojanciai Chanel Vitalumiere Clair 20, is ju tiko Light Beige 11 ( antras atspalvis spalvu paleteje ).
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2011 09 23, 10:30)
turiu...  man  labai patiko    ,gerai  padrekina  bigsmile.gif

Aciu 4u.gif
Gaila,kad cia airijoj kur perku sia kosmetika nera sios kaukytes unsure.gif ,reiks paieskot kituose miestuose,labai jau noriu jos smile.gif
Atsakyti