Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

Man labai patinka LAROCHE-POSAY linija wub.gif
naudoju Effaclar prausikli ir tonika .. pilinga .. Derm aox - seruma ..Hydrraphase uv- dienini ,naktini kremukus.. akiu kremuka thumbup.gif dieninis ir naktinis kremiukai superiniai , l.gerai padrekina, odyte akivaizdziai pagerejo .... thumbup.gif
dabar labai nekantriai laukiu naujuju kremuku su hialuronu ,girdejau labai gerus atsiliepimus bigsmile.gif

tiesa,dar skaistaliukai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2011 07 14, 11:02)
Man labai patinka LAROCHE-POSAY  linija  wub.gif
naudoju Effaclar  prausikli ir  tonika .. pilinga .. Derm aox - seruma ..Hydrraphase  uv- dienini ,naktini kremukus.. akiu kremuka   thumbup.gif    dieninis ir naktinis kremiukai superiniai ,  l.gerai padrekina, odyte akivaizdziai pagerejo .... thumbup.gif 
dabar labai nekantriai laukiu  naujuju  kremuku su  hialuronu  ,girdejau labai gerus atsiliepimus  bigsmile.gif

tiesa,dar skaistaliukai  labai   wub.gif



O kokius skaistalus naudojate ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pikciurna_: 14 liepos 2011 - 11:05
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 07 14, 11:05)
O kokius skaistalus naudojate ?  g.gif


siuos mirksiukas.gif

skaistaliukai
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2011 07 14, 11:07)



O Jus kur pirkote ? Nes anksciau neteko skaistalu matyti, turbut neseniai pasirode... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 07 14, 11:14)
O Jus kur pirkote ? Nes anksciau neteko skaistalu matyti, turbut neseniai pasirode...  unsure.gif



pirkau vokietijoj smile.gif
Atsakyti

 i 
Platinančių ieškoti Skelbimų lentoj. Ši tema diskusijom apie priemones.
Atsakyti
O lietuvoje kur nors galima isigyti sios kosmetikos?
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2011 09 17, 10:57)
O lietuvoje kur nors galima isigyti sios kosmetikos?

ne smile.gif
Atsakyti
Norėčiau paklaust merginų, pirkusių La Roche Posay priemones iš mistrys.co.uk ar originalu viskas?

Nes parduoda tokių "rinkinukų", kurių nemačiau nei vienam oficialiam LRP internetiniam puslapyje.
Atsakyti
originalu, ne kartą ir ne du pirkau, ir ne tik LRP smile.gif
Atsakyti
Jau užsisakiau, ant dienų turėtų atvežti.

Kitas klausimas, ar atveža į paštą, ar kurjeriai tiesiai pristato. Nes parašiau savo darbo adresą, bet tik įvykdžius visus apmokėjimus ir panašiai, prisiminiau, kad nenurodžiau darbovietės... doh.gif

Tikiuosi, mane ras. blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(luli @ 2011 05 24, 18:17)
Merginos norejau paklaust ar kas bandet sia kaukyte veidui
HYDRAPHASE MASK g.gif
              user posted image


turiu... man labai patiko ,gerai padrekina bigsmile.gif
Atsakyti