Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

QUOTE(Merlin @ 2010 11 18, 16:19)
Jungiuosi ir aš prie jūsų. Perskaičiau visą temą nuo prdžios iki galo smile.gif ir jūsų tokie išsamūs aprašymai, na nuomonės, padėjo išsirinki ir man keletą priemonių.  Mano oda turbūt tokio pačio tipo kaip Vitulk'os... ax.gif  tai jos nuomonės ypač paisiau smile.gif Užsisakiau vakar:
Physiological Cleansing Gel
Rinkinuką su  Effaclar K( prausiklis, terminis vandenukas ir dar keletas megineliu)  - viso rinkinuko kaina už effaclar K kainą  thumbup.gif
Terminį vandenuką didesnį kiekį nei dovanose...patalpose sausas oras žiemą, tai manau bus neprošal smile.gif
Na ir pasiėmiau krempudrą Toleriane Corrective Fluid Foundation. Light Beige spalvytę. Tikiuosi tiks ir patiks.
Pamiršau tik drėkinimui ką nors pasiimti doh.gif
Dabar laukiu kada gausiu ir tikiuosi, kad tiks, nes išbandžiusi tikrai daug priemonių nuo spuogelių, inkštirų, o ir odos klinikoje ne kartą lankiausi, bet...aišku situacija nėra baisi kaip kažkada, bet norisi gražesnės odos.
Kai sulauksiu ir išbandysiu, būtinai brūkštelsiu savo nuomonę.




Is kur uzsisakete ?
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2010 11 18, 19:36)
Is kur uzsisakete ?


Užsisakiau iš Mistrys puslapio. Terminio vandenuko negausiu, jau grąžino pinigėlius už jį, bet manau pradžiai užteks iš rinkinuko 50 ml...Keista, kituose puslapiuose iškart rašo, kad out of stock, o čia užsakymą priėmė, sumokejau, po to grąžino...gal už tą sumą pavyzdžiui būčiau dar ką išsirinkusi g.gif
Atsakyti
Šiandien ryte paštininkė atnešė visus mano užsakytus LPS smile.gif Rinkinuke už Effaclar K kainą papildomai buvo pridėta 50 ml terminio vandens, 50 ml effaclar prausiklio veidui, 5 ml Anthelios XL. Dar papildomai dovanų LIPIKAR BAUME AP kūnui losjonas tinkantis ir mažuliukams atopinei odai (kaip tik mano mažyliui). Kadangi dar vaikštinėjau su chalatu ir nebuvau nusipraususi, tai buvo proga iškart išbandyti. Na, pirmas įspūdis toks:
Effaclar prausiklis veidui - švelnus gaivaus kvapo, nuprausta oda buvo matinė. Truputi jautėsi traukimas veido, kadangi mano oda mišri į sausumą.
Terminis vandenukas - puikus drėkiklis, pasipurškus nebesijautė sausumo.
Effaclar K - pasitepusi veidą malonus gaivus kvapas, bet vėliau man jaučiasi šarmų kvapas. Paskaičiau po to sudėtį - įeina Natrio šarmas. Na jis šiek tiek erzina, bet jei išnaikins bjaurius juodus taškučius ant nosies, išsiplėtusias poras ant skruostų, spuogelius ant smakro, tai galima su tuo ir susitaikyti. Žodžiu jau praėjo gera valanda po pasitepimo, o odelė matinė, poros iškart arodo mažesnės ir nosytė gražiau atrodo. Žinoma sausesnėm veido vietelėm jis truputį per agresyvus, reikės vėliau pasiimti drėkinimui kremą ir atskirai tept skirtingas veido zonas.
Toleriane tonalinis kremas - spalvą pataikiau, bandžiau tik ant rankos tai kažko daugiau negaliu dar pasakyti.
Na, o nuo saulės miniuką pasiliksiu pabandyt vasarai.
Žiurėsiu kaip viskas patiks vėliau smile.gif kol kas tikiuosi, kad padės sulaukti teigiamo rezultato ax.gif
Papildyta:
Beje, Terminio vandenuko (150 ml kur sakiausi) negavau todėl, kad nesiunčia aerozolių už UK ribų, tai parašė sąskaitoje, kurią gavau kartu...Gerai, kad buvo rinkinuke pridėta, tik galvoju iš kur reikės užsisakyti vėliau, kai baigsiu šitą g.gif
Atsakyti
Tiesa, Physiologique Gel cleanser išbandysiu vakare, nes planuoju jį naudoti vakarais. parašysiu kaip jis man.
Atsakyti
Žodžiu bendrauju su savimi, bet gal kam bus naudinga ax.gif
Terminis vandenukas super drėkiklis, Physiologique Gel cleanser švelniai prausia, patinka, Effaclar prausiklis išbandytas tik porą kartų - putoja gausiai, skalsus labai, vos lašelio reikia nusiprausti, bet man per daug stiprus, kaip čia išsireikšti blush2.gif na, mano oda mišri, su spuogeliais, vietomis sausa, net pleiskanoja... tai netinka, reikės dėt į išparduotuvę...
Effaclar K - spuogus veikia greitai ir ir rezultatas matosi jau ryte, jei pasitepu iš vakaro. Nuima raudonį ir tempimą, skausmą spuogelio vietoje. Bet pavyzdžiui ant smakro, kur daugiau spuogelių ir daugiau jo patepu, tai man net pleiskanoja, lupasi oda sad.gif doh.gif todėl pasimokiau tepu, tik vietiškai, veikia super.
Toleriane tonalinis kremas - bandžiau tik kartą, prieš tepant reikia gerai įdrėkinti odą, nes kur sausesnės vietos ( nors pasitepiau prieš tai kremu) matosi pleiskanojimas...
Bendrai galiu pasakyti, kad visos pasirinktos priemonės labiau tinka riebiai odai, mišriai ne itin. Tik Effaclar K kaip vietinį kremuką galima naudot ir fiziologini prausiklį taip pat.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
naudoju roche possay jau apie metus, tik dabar uzmaciau si foruma...
pasidalinsiu as savo patirtim smile.gif man pradzioje tai buvo super super kosmetika, bet po metu pradedu rasti ir trukumu smile.gif
nors is esmes tai geresne kosmetika nei Avene, Vichy ar Bioderma
man pati paciausia yra Hydraphase linija, nerealus kremukai, turiu dabar is Bioderma, kazkas panasaus, bet man hydraphase geriau thumbup.gif
toleriane serija irgi labai faina, gal labiau ziemai, ji riebesne, bet gerai isigeria i oda
labai geri kremai nuo saules - tailande esant 40 laipsniu karsciui ir bunant visa diena lauke oda net neparaudonavo. neriebalina ir nekemsa poru -cia rasau labai labai dideli pliusa
physiological micellar solution -man gal bioderma hydrabio geresnis ir labiau drekina, bet neseniai tik naudoju, gal po menesio bus kita nuomone
soothing toner - nieko ypatinga, eilinis purskiamas vanduo turi ta pati poveiki
cleansing milk - keista bet jis man makijaza blogai valo...ir nepatinka konsistencija - rieboka bet ziema riebalo ar tai drekinimo truko
cleansing gel - labai fainaa, nesausina odytes, tik reik priprast kad neputoja
is make - up turejau toleriane skysta pudra - nervina kad ja uztepus matosi visos serpetos ant veido blink.gif paskui susilygina. bet toks jausmas kad oda sausina. man asmeniskai vichy mineral biri pudra buvo zymiai fainesne
gal kas bandet kompaktine pudra? gal ji geresne.
reziume: pavasari man kazkodel labai issausejo oda su la roche possay, ar cia del amziaus taip - ar ziema labai atsiauri buvo biggrin.gif
tai dabar galvoju pereit prie organinines kosmetikos, bet kai ka pirksiu vel smile.gif
Atsakyti
o kaip naudojusioms Toleriane kremas? neblizga veidas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kumiko: 10 gegužės 2011 - 14:47
QUOTE(kumiko @ 2011 05 10, 14:47)
o kaip naudojusioms Toleriane kremas? neblizga veidas?

aš jį išbandžiau, bet tik vieną kartą, oda neblizgėjo, vietomis net jautėsi sausumas, turbūt todėl, kad mano oda mišri. KAdangi ji terminio vandens pagrindu, be aliejinių medžiagų, tai manau kaip tik riebesnei veido odai.
Atsakyti
Ir mano ziniomis Toleriane emulsija skirta misriai-riebiai odai 4u.gif
Atsakyti
esu bandzius keleta produktu...
Physiological cleansing gel man truputi sausino oda ir kvapas buvo laaabai stiprus. Kazkaip nesitikejau tokio stipraus.
Physiological scrub'as neblogas, bet niekuo nuo kitu scrub'u nesiskiria.

Uztat nuo saules kremas veidui (Anthelios XL 50+ SPF) turbut pats geriausias koki tik teko naudoti. Neriebus, greitai isigeria ir nekemsa poru! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Legyviel @ 2011 05 20, 16:29)
esu bandzius keleta produktu...
Physiological cleansing gel man truputi sausino oda ir kvapas buvo laaabai stiprus. Kazkaip nesitikejau tokio stipraus.
Physiological scrub'as neblogas, bet niekuo nuo kitu scrub'u nesiskiria.

Uztat nuo saules kremas veidui (Anthelios XL 50+ SPF) turbut pats geriausias koki tik teko naudoti. Neriebus, greitai isigeria ir nekemsa poru!  thumbup.gif

As irgi dabar naudoju sy kremuka nuo saules bigsmile.gif ,man patinka,ispradziu buvau pemusi meginukus,kremuko,ir fluido nuo saules,bet fluidas man sausino oda unsure.gif ,tai psistojau ties kremuku.
Dar nusipirkau prausikli veidui TOLERIANE ,normaliai kombinuotai odai,nors mano oda yra sausa,bet jis man patinka,labai taupiai naudojasi.
Galvoju purskiama vandenuka dar nusipirkt.Dar noriu paklaust,gal zinot,ar yra sios firmos kremukas su spalva,ne krem pudra,o kremas suteikiantis atspalvi g.gif
Atsakyti
Na sendien truputi leidau sau paislaidaut smile.gif
Nusipirkau THERMAL SPRING WATER,
Pylinga veidui PHYSIOLOGICAL ULTRA FINE SCRUB
Kremuka su spalva veidui.
Ziuresim ,kaip patiks mano odai.
Merginos norejau paklaust ar kas bandet sia kaukyte veidui
HYDRAPHASE MASK g.gif
user posted image
Atsakyti