Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

Jei paspaudžiu iki galo, tai jau labai daug išbėga.... Man per daug....
Aš pratusi mažiau naudoti, spaudžiu mažiau ir gerai....

Stengiuosi taupiai, nes ne aišku kaip čia mamoms bus.... doh.gif

Net truputį toniko įsipyliau į purškiamą buteliuką.... Gaila daug ant vatos palikti....
Jei be makiažo, tai po prausiklio tik užsipurškiu ir patapšnoju, kad geriau įsigertų, o jei dar ir kosmetikos likučius reikia valyti, tada jau su vatos pagalba...

4u.gif Kai kurios merginos rašė, kad taip daro, pabandžiau ir aš..... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2010 05 26, 09:06)
Man tai šitas makiažo valymo vanduo labai patiko.
user posted image


Jau išbandžiau.... Super... Labai gerai nuvalo, švelnus, nesausina, neriebina..... 4u.gif
Atsakyti

user posted imageuser posted image


Siuos as irgi pries kelias dienas isigyjau ir isbandziau. Kolkas tiko ir patiko bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pikciurna_: 10 birželio 2010 - 21:32
Giriu ir myliu nuo pat pirmo pabandymo:

user posted image

skaidrus sveitiklis jautriai odai, kvepia dieviskai, visai neriebus, puikiai nusiplauna ir palieka oda is tiesu svarutele wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
pradėjus naudot Effaclar K kremą man nebereik jokių šveitiklių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 06 26, 02:19)
pradėjus naudot Effaclar K kremą man nebereik jokių šveitiklių  smile.gif

naudoju, deja pasigirti tookiais rezultatais negaliu sad.gif
Atsakyti
Tolesni atsiliepimai po ilgesnio naudojimo..... 4u.gif
user posted image
Nieko gero, ko negali padaryti kiti pigesni kremukai....
4u.gif
user posted image
Tonikas šiap sau.... Man pats geriausias Vishy mėlynas....
4u.gif
user posted image
Labai nepatiko.... Gerai, kad mėginukas. Pabandžiau ir išmečiau....
Tirštas, vos nusiplauna.... Oda po jo švelni, bet padengta plėvele... Nemalonus jausmas....
4u.gif
user posted imageuser posted image
Šie abu panašūs.... Praktiškai jokio skirtumo nepajutau... abu patiko....
4u.gif
Bandžiau šveitiklį-neblogas jautriai odai.... 4u.gif
4u.gif
user posted image
Nieko gero iš jo nepajutau... Tik labai skalsus.... Džiaugiuosi, kad nepirkau didesnės pakuotės.... Mėginuko užteko keliems mėn. tepant T zoną....
4u.gif
user posted image
Prausiklis labai geras.... Skalsiai naudojasi... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 20 spalio 2010 - 12:39
QUOTE(Krisanta @ 2010 10 20, 12:33)
user posted image
Prausiklis labai geras.... Skalsiai naudojasi...  4u.gif


Šitą irgi turiu. Naudoju dar palyginti neseniai, apie tris savaites. Iš esmės patinka. Tik keistas pojūtis, kad iš viso neputoja, netgi patekęs ant odos. Prieš tai turėti prausikliai (ir kreminiai), kad ir menkai, bet ant odos visgi nors kažkiek suputodavo (arba bent jau suskystėdavo).
Bet va skalsumu man tai jis nepasižymi. Kaip tik pagalvojau, kad prieš tai naudotas Shiseido kreminis prausiklis buvo kur kas skalsenis ir lengviau pasiskirstydavo ant odos, bei tuo pačiu lengviau ir nusiplaudavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 20 spalio 2010 - 13:36
QUOTE(Ingėnas @ 2010 10 20, 14:35)
Šitą irgi turiu. Naudoju dar palyginti neseniai, apie tris savaites. Iš esmės patinka. Tik keistas pojūtis, kad iš viso neputoja, netgi patekęs ant odos. Prieš tai turėti prausikliai (ir kreminiai), kad ir menkai, bet ant odos visgi nors kažkiek  suputodavo (arba bent jau suskystėdavo).
Bet va skalsumu man tai jis nepasižymi. Kaip tik pagalvojau, kad prieš tai naudotas Shiseido kreminis prausiklis buvo kur kas skalsenis ir lengviau pasiskirstydavo ant odos, bei tuo pačiu  lengviau ir nusiplaudavo.

Kadangi labai retai dažausi-man jo reikia tik nešvarumams nuplauti.... išspaudžiu mažą kiekį-užtenka....
Na, o jei dažausi, pirmiausia nuvalau veidą pieneliu/toniku, o po to tik prausiu....
Naudoju jau pusę metų, o dar kokiam mėn. liko.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 10 20, 13:40)
Kadangi labai retai dažausi-man jo reikia tik nešvarumams nuplauti.... išspaudžiu mažą kiekį-užtenka....
Na, o jei dažausi, pirmiausia nuvalau veidą pieneliu/toniku, o po to tik prausiu....
Naudoju jau pusę metų, o dar kokiam mėn. liko.... 4u.gif


Tai aš juo irgi tik nešvarumus, o ne makiažą nuplaunu drinks_cheers.gif Jei ir pasidažau, prieš naudodama bet kokį prausiklį, pirma nusivalau makiažą, o tik paskui prausiklį naudoju.
Na gal čia tik lyginant su kitu prieš tai naudotu, Shiseido. Kurio dvi pakuotes iš eilės sunaudojau, va tas buvo tai tikrai laabai skalsus. Arba Exuviance prausiklis - irgi žymiai skalsesnis. Jų tik mažo lašelio reikia.
O va La roche vieno paspaudimo man netgi mažoka, dažniausiai spaudžiu du kartus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 20 spalio 2010 - 13:49
dabar įsivaizduokit, kad paveiksliukų po mėnesio nebus, kas liks iš tų žinučių?
tuščia vieta smile.gif
praktiškai tas pats, kas išvis nebūtų žinutės.
Todėl prašau rašyt pavadinimus ir ne tik šioj temoj smile.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš prie jūsų. Perskaičiau visą temą nuo prdžios iki galo smile.gif ir jūsų tokie išsamūs aprašymai, na nuomonės, padėjo išsirinki ir man keletą priemonių. Mano oda turbūt tokio pačio tipo kaip Vitulk'os... ax.gif tai jos nuomonės ypač paisiau smile.gif Užsisakiau vakar:
Physiological Cleansing Gel
Rinkinuką su Effaclar K( prausiklis, terminis vandenukas ir dar keletas megineliu) - viso rinkinuko kaina už effaclar K kainą thumbup.gif
Terminį vandenuką didesnį kiekį nei dovanose...patalpose sausas oras žiemą, tai manau bus neprošal smile.gif
Na ir pasiėmiau krempudrą Toleriane Corrective Fluid Foundation. Light Beige spalvytę. Tikiuosi tiks ir patiks.
Pamiršau tik drėkinimui ką nors pasiimti doh.gif
Dabar laukiu kada gausiu ir tikiuosi, kad tiks, nes išbandžiusi tikrai daug priemonių nuo spuogelių, inkštirų, o ir odos klinikoje ne kartą lankiausi, bet...aišku situacija nėra baisi kaip kažkada, bet norisi gražesnės odos.
Kai sulauksiu ir išbandysiu, būtinai brūkštelsiu savo nuomonę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merlin: 18 lapkričio 2010 - 16:20