Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

Aš esu įtikinta, kad iš prausiklio nereik labai daug norėt, na kad jis gydytų nuo spuogų, išvalytų poras. Nuprausia ir tiek, sausina arba ne, dar renkuos pagal taip, kaip oda jaučias po jo.
Effaclar M kremas juk nėra nuo spuogų, reguliuoja riebalų išsiskyrimą, irgi yra su rūgštim, nekemša porų ir padeda joms valytis. Jis sausina, kaip ir kiti matizuojantys dalykai, pvz.krempudra.

ar oda riebi ir blizga? mano sesuo M kremą naudoja, jau nežinau kelintą, bet pas ją oda tikrai riebi ir blizga, jis jai nepamainomas smile.gif

aš turėjau šitą kremą LRP Hydraphase Facial Moisturizer. Normalia/mišriai dehidratuotai odai, bet man drėkinimo trūko iš jo, nes tikrai buvo oda išsausėjus. O šiaip labai fainas, lengvas, susigerdavo akimirksniu:
user posted image

o dabar turiu tokį:
user posted image

irgi normaliai/mišriai į jautrumą odai. Šitas sunkesnis, geriau drėkina, man jau per sunku, norėčiau vėl Hydraphase ax.gif

Effaclar K porų man ypatingai neišvalo, dėl spuogų nežinau, vienu momentu nėr, džiaugiuos kaip vaikas, paskui vėl atsiranda. Bet nuo K kremo man labai greit spuoginės žaizdelės užgyja, dėmeles naikina, padeda odai atsisluoksniuot virš spuogo. Na ir reik susitaikyt su mintim, kad pradėjus naudot spuogų atsiras daugiau, nes oda atsisluoksniuoja, spuogas greičiau į viršų "pareina", oda prasivalo taip.
bandysiu Duo, K visai į pabaigą. Jie abu rūgštiniai, reik pradėt nuo tepimo vieną kartą dienoj smile.gif
Man pačiai labai įdomu, kuris man labiau patiks ax.gif
Atsakyti
Vitulka, gal jau naudoji Duo? Papasakok kaip patinka? 4u.gif
Atsakyti
naudoju, jau dvi savaites, turbūt g.gif
nesimato man jo poveikio odai, atvirkščiai nei nuo K kremo.
Man vienintelis dalykas, kuris patinka Duo kremo, kad veidas visai neblizga juo išsitepus. O K kremu išstepus blizgėdavau kaip taukais ištepta.
Kolkas aš už K kremą, aš juo tepiau spuogelius, nes nuo Duo kremo jiems jokių pokyčių nebuvo, tik pradėjau tept K kremą tuoj pat atsisluoksniuot pradėjo, grečiau išlindo į viršų visas brudas, tuo pačiu greičiau užgis smile.gif
nežinau, gal K kreme daugiau rūgščių, o gal per trumpai dar Duo naudoju ax.gif
bet kokiu atveju ilgiau panaudojus dar bus komentaras 4u.gif
Atsakyti
Negaliu atsidziaugti Effaclar K kremuku, man panaikino demeles nuo buvusiu spuogu per kokia savaite kasdien naudojant, as ji myliu! wub.gif
Atsakyti
Išbandžiau
user posted image
Visai neblogas.
Lyginčiau su Vichy Aqualia Thermal Light , o ar geresnis???? Kai panaudosiu ilgesnį laiką bus matyt....
Lengvas, jokio riebumo, oda švelnutė wub.gif
Atsakyti
[quote=Krisanta,2010 05 05, 17:48]

user posted image


Ilgiau panaudojus nuomonė nepasikeitė. Labai fainutis kremukas. Šiek tiek lengvesnis nei Vichy Aqualia Thermal Light ir geriau susigeria....


Dabar planuoju pirkti Effaclar M. Galvoju, kad gal nakčiai tiktų, kad oda nenusiriebaluotų po nakties... Oda mišri į sausumą, bet jaučiu, kad reikia ko dar lengvesnio... Orai atšilo, tai ir oda daugiau pariebėjo.... doh.gif
Kaži ar nenusausins labai??? g.gif
user posted image
Ir niekaip nenusprendžiu kurį prausiklį imti... g.gif
Vitulka.
Po ilgesnio naudojimo, kuriam duotumėte daugiau pliusų???? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Effaclar M labai riebiai odai. Mano sesė turi riebią odą, tikrai jai veido riebumą sutvarkė. O man mišriaodei į sausumą tas kremas nepatiko smile.gif
gal tu ją labai sausini, kad ji tau riebaluojas? g.gif oda priešinas odos sausimui ir išskyria dar daugiau riebalų.

aš vis tik už Physiological Cleansing gel. Labai labai švelnus, visai nedirgina odos, neputoja!.
user posted image

Effaclar agresyvesnis, sausina odą, gal labiau riebiai odai, jis sudirgindavo man odą.
Nors mano sesuo ir tą, ir tą naudoja, abu vienodai patinka ir tinka, o oda riebi smile.gif
Atsakyti
Ačiū. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kai kas iš pirkinių sąrašo išsibraukė, o būčiau prisipirkusi.......... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 05 12, 10:21)
Dabar planuoju pirkti Effaclar M. Galvoju, kad gal nakčiai tiktų, kad oda nenusiriebaluotų po nakties... Oda mišri į sausumą, bet jaučiu, kad reikia ko dar lengvesnio... Orai atšilo, tai ir oda daugiau pariebėjo.... doh.gif


Šito kremo sudėtyje yra alkoholio, todėl aš jo privengčiau, gali dar labiau išsausinti odą. Va sudėtis:

Aqua, Cyclohexasiloxane, Glycerin, Isocetyl Stearate, Alcohol Denat., Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Silica, Cyclohexasiloxane, PEG-100 Stearate, Cocamide MEA, Zinc PCA, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Isohexadecane, Sodium Citrate, Ascorbyl Glucoside, Nylon-12, Capryloyl Salicylic Acid, Tetrasodium EDTA, Polysorbate 80, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tocopherol, Sorbitan Oleate, Salicylic Acid, Methylparaben, Parfum (Fragrance).

Iš Effaclar serijos siūlyčiau geriau H, jis kaip tik skirtas odai, linkusiai sausėti. Labai lengvutis smile.gif
Atsakyti
Mergaites,o gal kuri zinot ar norvegijoj vaistinese yra La roche posay?paprasyciau lauktuviu biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2010 05 16, 11:59)
Mergaites,o gal kuri zinot ar norvegijoj vaistinese yra La roche posay?paprasyciau lauktuviu biggrin.gif  ax.gif

jei Danijoj yra, Norvegijoj irgi turėtų būt smile.gif ir tik vaistinėse
Atsakyti
Naudojau Effaclar prausiklį, bet man nelabai patiko rolleyes.gif man jis labai nenusivalo rolleyes.gif Mano oda vietom labai riebi. Bet šiaip gal ir neblogas, gerai nuvalo makijažą, bet kažkoks labai muiluotas lotuliukas.gif Man labiau Vichy putos patinka 4u.gif
Dar noriu pabandyt Jūsų išgirtąjį Effaclar M g.gif Gal kas žinot ar panašus jo efektas kaip Vichy Normaderm dieninio kremuko g.gif
Atsakyti