Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

Dar lašelis liko LRP Physiological Soothing Toner. Labai patiko. Nusiprausdavau su prausikliu, nusausindavau veidą ir dar kartą nuvalydavau su toniku smile.gif
labai atgaivina, po toniko praktiškai nebereik kremo. Minusas - palyginus greit baigės, sausio vidury turbūt įsigijau g.gif
user posted image

vėl pirksiu toniką iš LRP, tik galbūt kitokį, jei bus ax.gif
Atsakyti
Atejau pagirti Effaclar tonika, o jau kvapas wub.gif Pasijutau kaip kokiam SPA salone!
Vakar pirmakart uzsitepiau ir Effaclar K kremuka, ziuresiu koks bus poveikis bent po savaites, butinai pakomentuosiu 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi pradėjau naudoti šitą kosmetiką, apsipirkau kai lankaiusi Dubline. Pirkau Effaclar K kremuka, bet buvo kazkokia akcija tai dar gavau prausimosi geli, termini vandeni ir krema nuo saules nemokamai. Beje gavau nemazai meginuku Effaclar M ir Effaclar Duo.

Effaclar M tai suprantu suteikia matiskuma riebiai odai, o ka duoda Effaclar Duo?
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2010 03 19, 14:37)
Aš irgi pradėjau naudoti šitą kosmetiką, apsipirkau kai lankaiusi Dubline. Pirkau Effaclar K kremuka, bet buvo kazkokia akcija tai dar gavau prausimosi geli, termini vandeni ir krema nuo saules nemokamai. Beje gavau nemazai meginuku Effaclar M ir Effaclar Duo.


O kaip jums pasiseke-kiek dovanu thumbup.gif . Na, as kaip siunciausi is mistrys pora priemoniu, tai dovaneliu irgi nepagailejo-50 ml prausiklio, 50 ml kremuko, dar 4 vnt. po 5 ml meginuku idejo biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(neris @ 2010 03 19, 17:32)
O kaip jums pasiseke-kiek dovanu thumbup.gif . Na, as kaip siunciausi is mistrys pora priemoniu, tai dovaneliu irgi nepagailejo-50 ml prausiklio, 50 ml kremuko, dar 4 vnt. po 5 ml meginuku idejo biggrin.gif .



Aha, pasisekė, dabar bandau atsirinkti ką ir kaip naudoti. ax.gif
Atsakyti
Gal kas kokių prausiklių dar bandę???? Kokie būtų atsiliepimai???
Sunku išsirinkti, kad nesausintų g.gif g.gif g.gif
4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2010 03 19, 13:37)
Effaclar M tai suprantu suteikia matiskuma riebiai odai, o ka duoda Effaclar Duo?


apie Duo:
Veiksmingumas:

Pašalina spuogus 88%
"Atblokuoja" poras 89%
Veikia greitai 89%

info iš čia

aš dabar Duo nusipirkau, Effaclar K pamainą. Žiesiu, kuris man labiau patiks ax.gif

QUOTE(Krisanta @ 2010 03 24, 14:41)
Gal kas kokių prausiklių dar bandę???? Kokie būtų atsiliepimai???
Sunku išsirinkti, kad nesausintų g.gif  g.gif  g.gif
4u.gif

pagal odos tipą reiktų rinktis. be to nėra prausiklių daug, tik keli, jei neklystu smile.gif
Effaclar nesausina
Atsakyti
Gal kas turite kokių atsiliepimų apie šį prausiklį? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2010 04 06, 13:38)
Gal kas turite kokių atsiliepimų apie šį prausiklį? 4u.gif


aš turiu, jau kelis kartus prausiausi.
Labai švelnus, nebereikalo jautriai odai. Jokio sudirginimo po jo. Prastai putoja. Kai Effaclar prausiklio reikėjo tik žirnio dydžio, tai šito reikia daugiau. Makiažą nuplauna gerai. Oda po jo wub.gif švelni, minkšta, nebereik jokio kremo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 03 31, 19:54)
apie Duo:
Veiksmingumas:

Pašalina spuogus 88%
"Atblokuoja" poras 89%
Veikia greitai 89%

info iš čia

aš dabar Duo nusipirkau, Effaclar K pamainą. Žiesiu, kuris man labiau patiks  ax.gif


pagal odos tipą reiktų rinktis. be to nėra prausiklių daug, tik keli, jei neklystu  smile.gif
Effaclar nesausina



Na Effaclar Duo po panaudojimo man žiauriai stiprus pasirodė, nes jei tepu vietą kur kyla spuogas, tai ir pagriaužia gerokai ir oda lupasi lopais, aišku spuogas kaip ir nespėja iškilt, bet manau odai tas lupimasis ne į gerą.

Galvoju ar man tinka Efaclar serija, nes oda nera riebi, bet su inkstirais ir vietom spuoguota, tai norisi kad nesausintu odos bet ir veiktu problemines vietas. del to kaip ir neišeina tept viso veido kremu, nes ten kur sausa tai dar sausina, o jei bandyt Hydraphase serija tai manau neveiktu spuogu unsure.gif Ka jus darot esant tokiai problemai?
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2010 04 07, 13:11)
Na Effaclar Duo po panaudojimo man žiauriai stiprus pasirodė, nes jei tepu vietą kur kyla spuogas, tai ir pagriaužia gerokai ir oda lupasi lopais, aišku spuogas kaip ir nespėja iškilt, bet manau odai tas lupimasis ne į gerą.

o Effaclar K bandėt?
gerai, kad lupas, vadinas, oda atsinaujina wink.gif Duo ir K kremai yra su rūgštim, todėl ir sausina. Reikėjo pradėt tept tik vieną kartą dienoj, paskui kai oda įpras, galima ir du.
Aš dabar dukart dienoj Effaclar K tepu, jokio sausinimo schmoll.gif o iš pradžių nepatiko vien dėl sausinimo

pas mane tip top tokia pat oda kaip jūsų.

Naudojau Effaclar prausiklį, Effaclar K kremą ir drėkinantį kremą iš LRP. Prausdavaus dukart dienoj, rytais drėkinantis kremas, vakarais K kremas. Dabar K kremą tepu ir ryte, ir vakare, drėkinantį kartais.
o dbr kadangi Effaclar prausiklis pasibaigė, nusipirkau jautriai odai, man labiau patinka nei Effaclar, išvis jokio sausinimo, oda po jo švelnutė, minkšta rolleyes.gif po to tonikas jautriai odai ir K kremas. K kremas jau į pabaigą, tepsiu Duo ax.gif
spuoguotai odai irgi reikia drėkinimo, nes ją nusausinam tepdamos priemonėm nuo spuogų, todėl pas mane drėkinantis kremas visad yra smile.gif
Effaclar K kremas man iš pradžių atrodė stebuklas. Dabar tokio stebuklingo poveikio nebematyt. Bet ne todėl, kad oda priprato, o todėl, kad kremas jau padarė viską ką galėjo biggrin.gif jei padaryčiau pertrauką ir vėl pradėčiau naudot, vėl atrodytų stebuklas bigsmile.gif

Atsakyti
Vitulka, turiu Effaclar K kremą, pirkau visą pakuotę, o Duo ir M turiu po kelis meginukus, kažkaip man labiau patiko Effaclar M nei K, o Duo tepu tiks spuogus ar vietas kur yra inkštirų. Veidą prausiu su šituo

user posted image

Žodžiu po 3 savaičių naudojimo, matau kad oda sausėja bet spuogų nemažėja, ti inkširai šiek tiek mažiau matosi.

O koki drėkinantį kremą turi iš LRP? Ir kokį stebuklą tau padarė Effaclar K?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bananamio: 08 balandžio 2010 - 12:54