Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

QUOTE(Tiffany @ 2009 10 04, 22:07)
perskaiciau visa tema ir nusprendziau paprasyt jusu pagalbos  ax.gif noreciau isbandyt prausikli ir koki kremuka, tik nenusprendziu kas man labiau tiktu  blush2.gif rekomenduokit ka nors misriai i sausuma odai  4u.gif cikliskai pasirodo keli spuogeliai.. blush2.gif

šitas prausiklis nepakeičiamas:
user posted image

o šiaip temoj tikrai apie kremus diskutuota, tik tingit skaityt, kad ir apie Effaclar K smile.gif

Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 10 06, 00:11)
as priesingai, pirkau ir dar pirksiu la Roche Posay produkcija  smile.gif Geriau savo odai nebuvau nieko radus dar.


Kadangi atradau kitu firmu mane labiau tenkinnancius sudetimi produktus, tai sie neitiko. Aisku nebuciau moteris, jei ir toliau neieskociau dar kazko geriau doh.gif Tai vis ivairias firmas norisi pabandyt....

As tai dabar tonika siaip laikau spinteleje - retsykiais ryte pavalau veiduka, bet dabar bandau be jo apsieit, nes buvo pastaruoju metu raudonos demes ant skruostu (itariu, kad netiko Aubrey Organics sausos odos serijos tonikas, bet tuo paciu ir si naudojau, tai bandau kolkas atrast priezasti). Sis atrodo toks nekaltas vandenelis, bet jei ryte odai viskas gerai budavo ir juo pasivalydavau, tai pries dazantis jau nuraudus budavau. O makiazo valikli naudoju depiliacijai vietoj skutimosi kremo.....

Siaip norisi dar viena dalyka isbandyt sios firmos, nes internete ir zurnaluose isgirtas - zalia krema veidukui nuo raudonio. Bet jei susitcarkysiu taip su savo problema, tai liks ir nepabandytas jis.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 10 06, 00:40)
Siaip norisi dar viena dalyka isbandyt sios firmos, nes internete ir zurnaluose isgirtas - zalia krema veidukui nuo raudonio. Bet jei susitcarkysiu taip su savo problema, tai liks ir nepabandytas jis.

aš jį jau dvi savaites tepu rytais. Oda mišri, bet po jo veidas blizga. Ir akivaizdžiai pastebėjau, kad paraudimas aplink nosį labai sumažėjo, būdavo kaip nusplavinta raudonai. Dabar to nebeliko beveik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 10 06, 00:50)
aš jį jau dvi savaites tepu rytais. Oda mišri, bet po jo veidas blizga. Ir akivaizdžiai pastebėjau, kad paraudimas aplink nosį labai sumažėjo, būdavo kaip nusplavinta raudonai. Dabar to nebeliko beveik  ax.gif

man netiko, bo oda riebi, tai veidas atrodydavo kaip po sporto - šlapias visas, o bet tačiau paraudimus tikrai sumažino
Atsakyti
butu idomu suzinoti kur galima isigyti sios kosmetikos 4u.gif arba bent kas platina ar pan g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 08 02, 15:59)
LT nėra kiek žinau.
aš pati perku iš www.mistrys.co.uk
yra dar www.garden.co.uk




Atsakyti
user posted image

panaudojus ilgiau, nebepatinka. Taip, raudonumą nuima, bet ilgiau panaudojus pastebėjau, kad spuogelius su pūlinukais kelia. Padariau pertrauką, galvojau, gal ne nuo jo, daviau šansą biggrin.gif bet paskui vėl pradėjus naudot ta pati bėda.
dabar guli nenaudojamas doh.gif

prausikliui vis dar 10 balų.

kadangi jau ilgokai naudoju Effaclar K kremą, galiu pakomentuot.
Man kremas labai puikus, nors iš pradžių keikiau mintyse biggrin.gif poros akivaizdžiai sumažėjo, prasivalė, po Margaritos kremo poros buvo gerokai užterštos. Iš pradžių spuogai, inkštirai pasirodydavo, stengdavaus nespaust, leist viskam į viršų išlįst (kaip bjauriai skamba hihihi.gif ). Kaip suprantu kremas plonina odą spuogo vietoj, jam lengviau ir greičiau iškilt, todėl paskui išspaust nėr problemų, nes vos paspaudus jis išlenda. labai lengvai ir paprastai, jo vietoj leika maža raudona dėmelė, jokio uždegimo, lengviau greičiau sugija thumbup.gif
oda labai greit atsinaujina spuogo vietoj thumbup.gif
lygina veido odą thumbup.gif
jam irgi 10 balų.
reikia su kremu pertrauką daryt?

ir turiu kremą
user posted image

konsistencija labai faina, lengva, susigeria akimirksiu,, jokio veido blizgėjimo, tik man trūksta drėkinimo. Porų kol kas nekemša, turiu ir naudoju 3 savaites.
mano pačios oda mišri į sausumą
Atsakyti
as visoms naudojamos irgi vis dar 10 balu skiriu biggrin.gif
Prausikliui Effaclar, Toleriane kremui, Physiological tonikui, terminiam vandeniui.

Vitulka, Toleriane nenori pabandyti? Arba dar maciau yra Toleriane riche g.gif
Atsakyti
Toleriane jautriai odai, ne? ar tiks man kaip mišriaodei g.gif

iš Hydraphase trūksta drėkinimo nors tu ką, išsitepu, susigeria ir vėl galiu tept doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 12 30, 17:31)
Toleriane jautriai odai, ne?  ar tiks man kaip mišriaodei  g.gif

iš Hydraphase trūksta drėkinimo nors tu ką, išsitepu, susigeria ir vėl galiu tept  doh.gif

mhm, jis jautriai odai. As pati misriaode, bet i riebumo puse. Dabar galvoju, gal ir sis tau per mazai drekins. Na bet as dehidratuota oda juo atgaivinau, tai gal pakankamai drekina g.gif. Negaliu , gaila, palyginti su Hydraphase. Man svarbu, kad jis labai lengvas, neriebina odos, bet tept irgi jo galiu daug, bo skystas smile.gif
Atsakyti
Skaičiau šią temą, tačiau nei viena apie pudrytes nekalbėjot. Ar nebandėt? Labai geri atsiliepimai, surizikuočiau atsisiųsti, tik va dėl spalvos nežinau, yra 4 atspalviai ir niekur nerandu kar būtų realiai parodyti. Gal kuri ant vidutinio šviesumo odos bandėt?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 05 sausio 2010 - 01:25
QUOTE(Vitulka @ 2009 12 24, 16:07)
ir turiu kremą
user posted image

konsistencija labai faina, lengva, susigeria akimirksiu,, jokio veido blizgėjimo, tik man trūksta drėkinimo. Porų kol kas nekemša, turiu ir naudoju 3 savaites.
mano pačios oda mišri į sausumą


Man sis kremas labai patinka. Lengvai tepasi, susigeria, veido blizgejimo nera. Nors mano oda misri,taciau siuo metu issausejusi. Tai sis kremukas kaip tik mirksiukas.gif
Taip pat turiu si krema-pieneli sausai odai:
http://www.garden.co...php?plu=0610340
Tepu visa kuna. Konsistencija labai faina, labai gerai drekina kuno oda,lengvai susigeria,nepalieka riebumo jausmo. Vienu zodziu, esu patenkinta siais gaminiais smile.gif
Atsakyti