Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

QUOTE(evelinki @ 2009 08 16, 06:38)
merginos, kas naudoja prausikli, (maniskiui apie 4-5 men), nesuskystejo jums? Kazkaip man prausia gerai ir toliau, bet konsistencija labai skysta pasidare g.gif  gerai, kad nebedaug liko jau. Galiojimo terminas nepasibaiges.

mano jau ir į pabaigą, jau nebenori bėgt, bet dar išspaudžiu, ir tikrai nesuskystėjo schmoll.gif

pažiūrėjau pagal senas žinutes, aš jį pradėjau naudot gegužės vidury, tai 4 mėnesiam užteko. ne toks ir brangus išeina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 09 19, 15:18)
mano jau ir į pabaigą, jau nebenori bėgt, bet dar išspaudžiu, ir tikrai nesuskystėjo  schmoll.gif

pažiūrėjau pagal senas žinutes, aš jį pradėjau naudot gegužės vidury, tai 4 mėnesiam užteko. ne toks ir brangus išeina  ax.gif

pagal taupuma, tai tikrai jo labai ilgam uztenka. Idomu tik, kodel maniskis i vandeneli pavirto g.gif

isistraukiau nauja is atsargu, toliau naudosiu, ziema ateina, tai bus nepakeiciamas, nes vasara, tai ir astresnius sveitiklius naudojau, bo oda vistiek ne taip greit sauseja. Ir dar toleriane kremas man nepakeiciamas, labai gerai drekina rolleyes.gif effaclar M, kaip ir nenaudojau praktiskai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 20 rugsėjo 2009 - 03:16
QUOTE(addicted @ 2009 09 01, 14:03)
Nusipirkau naujiena:
pylinga Physiological  Ultra-fine scrub jautriai odai user posted image
Patiko  biggrin.gif

Kaip tau js po ilgesnio naudoimo?
Na o as pagaliau pradejau dziaugtis LR rezultatais wub.gif Tvarko oda thumbup.gif Geriausios dermatologines priemones kurias tik teko naudot wub.gif Ypac patenkinta Effaclar K kremuku....
Atsakyti
užsakiau sesei, bet jai netiko, jos oda riebi, o nuo kremo labai blizgėjo.
Todėl nusprendžiau aš naudot. Mano oda mišri į sausumą, bet man taip neblizga.
pats kremas lengvas, žalias. užsitepus nepaslepia jokių raudonumų schmoll.gif
aš jį tepu ryte, prieš makiažą. Kaip makiažo bazė tikrai labai puikus. Nekemša porų.
ar kovoja su raudonumu dar nematyt, gal kai sutepsiu visą bus matyt

user posted image
Atsakyti
Rosaliac yra skirtas sausai-labai sausai odai ir normaliai-misriai odai, tai naturalu, kad tepant ant riebios odos kremas blizgejo 4u.gif
Atsakyti

 i 
Spamas, komercija ištrinta
Atsakyti
Turiu tik 2 sios firmos produktus ir bandau kuo greiciau subaigt.... Gavau nemokamai, tai paemiau, nes buvo smalsu, bet pati nepirkciau turbut.... ax.gif Turiu Hydraphase serijos makiazo valikli ir tonika. Tai makiazo valiklis sakyciau visai geras, puikiai nuvalo net vandeniui atsparu tusa, bet jei daugiau jo ant vatytes patenka, tai laaabai grauzia akis. Veidui jis man neitin - na nenuvalo tikrai svariai, o praust vistiek reikia veida, tai man prausiklio pilnai pakanka tam reikalui. O vat tonikas kazkoks nesusipratimas - vandenelis grynas. Na jokio efekto nejauciu ir jokio poveikio, turut taip pat jauciasi oda kaip vandeniu perliejus. Tai as ji bandau subaigt ryte nuvalydama veida - nezinau ar isnaudosiu, ar pilsiu lauk, nes taip bereikalingai ji tepdama jauciuosiu.....
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 09 25, 10:55)
Kaip tau js po ilgesnio naudoimo?
Na o as pagaliau pradejau dziaugtis LR rezultatais wub.gif  Tvarko oda  thumbup.gif  Geriausios dermatologines priemones kurias tik teko naudot wub.gif Ypac patenkinta Effaclar K kremuku....

Dar patenkinta pylingu biggrin.gif Oda nesauseja,minksta,labai svelni priemone.

Beje MB sake,kad tas kremas labai sausai odai,pats geriausias,koki benaudojes buvo smile.gif Jam neurodermitas ax.gif
Atsakyti
perskaiciau visa tema ir nusprendziau paprasyt jusu pagalbos ax.gif noreciau isbandyt prausikli ir koki kremuka, tik nenusprendziu kas man labiau tiktu blush2.gif rekomenduokit ka nors misriai i sausuma odai 4u.gif cikliskai pasirodo keli spuogeliai.. blush2.gif
Atsakyti
Merginos, parasykite daugiau apie Effaclar K kremuka 4u.gif
Atsakyti
neris,temoje nedaug puslapiu,gali pasiskaityti yra jau aprasymu apie krema K
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 29, 15:34)
Turiu tik 2 sios firmos produktus ir bandau kuo greiciau subaigt.... Gavau nemokamai, tai paemiau, nes buvo smalsu, bet pati nepirkciau turbut.... 

as priesingai, pirkau ir dar pirksiu la Roche Posay produkcija smile.gif Geriau savo odai nebuvau nieko radus dar.
Atsakyti