Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

QUOTE(Gilberta @ 2009 07 20, 20:05)
Merginos koks drėkinantis kremukas jautriai odai geras is La Roche? Reikia,kad labai drėkintu,bet nekimštu porų blush2.gif

jautriai odytei butu tinkami is Hydreane linijos, rich arba light, o dar gerai drekinantys yra Hydraphase, jie daugiau dehidruotai odai
Atsakyti
mergaites, o La roche posay neatsiarado dar LT? Labai nervinantis reikalas yra laukti siuntinio doh.gif btw, is kur jus uzisakot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pompaduska: 02 rugpjūčio 2009 - 11:41
QUOTE(pompaduska @ 2009 08 02, 12:41)
mergaites, o La roche posay neatsiarado dar LT? Labai nervinantis reikalas yra laukti siuntinio  doh.gif  btw, is kur jus uzisakot?

juk nesunku palaukt 5 dienas smile.gif
LT nėra kiek žinau.
aš pati perku iš www.mistrys.co.uk
yra dar www.garden.co.uk
Atsakyti
merginos, kas naudoja prausikli, (maniskiui apie 4-5 men), nesuskystejo jums? Kazkaip man prausia gerai ir toliau, bet konsistencija labai skysta pasidare g.gif gerai, kad nebedaug liko jau. Galiojimo terminas nepasibaiges.
Atsakyti
Nu ir as jau turiu savo produktus pagaliau/
Kremas veidui pasakiskas,mano oda visai issausejus buvo,o kai ji pradaojau naudot tai tikrai atsigavo,labai fainai ,kad toks bekvapis.
Toliau losjonas kunui wub.gif labai geras,taip tai toks skystas,bet issitepus thumbup.gif
Turiu ir vandenuka ta veidui,kad kokiu stebuklu darytu tai nelebai ax.gif purskalas ir tiek.
Dar duso zele,sausai odai pirkau,nu tokia nieko,bekvape ir tiek.
Ir paskutinis ka gavau,tai lupu balzamas,nu ir toks.....stebuklo nepadare blush2.gif
Tai man is visu produktu labiausiai tiko ir patiko ,kremas veidui ir losjonas kunui wub.gif
Dar noreciau kokio toniko veidui ar kaukes sausai odai,bet kazi ar tokia yra? ax.gif gal kas turit?bandet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kyska513: 19 rugpjūčio 2009 - 01:53
QUOTE(kyska513 @ 2009 08 19, 03:51)
Nu ir as jau turiu savo produktus pagaliau/
Kremas veidui pasakiskas,mano oda visai issausejus buvo,o kai ji pradaojau naudot tai tikrai atsigavo,labai fainai ,kad toks bekvapis.
Toliau losjonas kunui  wub.gif labai geras,taip tai toks skystas,bet issitepus thumbup.gif
Turiu ir vandenuka ta veidui,kad kokiu stebuklu darytu tai nelebai ax.gif purskalas ir tiek.
Dar duso zele,sausai odai pirkau,nu tokia nieko,bekvape ir tiek.
Ir paskutinis ka gavau,tai lupu balzamas,nu ir toks.....stebuklo nepadare blush2.gif
Tai man is visu produktu labiausiai tiko ir patiko ,kremas veidui ir losjonas kunui wub.gif
Dar noreciau kokio toniko veidui ar kaukes sausai odai,bet kazi ar tokia yra? ax.gif gal kas turit?bandet?

Kaukių matyt neteko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kyska513 @ 2009 08 19, 02:51)

Turiu ir vandenuka ta veidui,kad kokiu stebuklu darytu tai nelebai ax.gif purskalas ir tiek.

o kokio stebuklo is jo tikejaisi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 08 22, 19:46)
o kokio stebuklo is jo tikejaisi? g.gif

Nu nepasakyciau,kad veidas atsigautu schmoll.gif man kaip tik jo pasipurskus pradeda traukti veida.
Atsakyti
Nusipirkau naujiena:
pylinga Physiological Ultra-fine scrub jautriai odai user posted image
Patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kyska513 @ 2009 08 19, 03:51)

kaukes sausai odai,bet kazi ar tokia yra? ax.gif gal kas turit?bandet?


yra drekinanti kauke, bet man nelabai patiko . YR patiko labiau !
Atsakyti
gal kas bandet 4u.gif
http://echemist.co.u...?ProductId=5512
http://echemist.co.u...?ProductId=5513
butu idomus atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
Vot krempudros ir pudros nei vienos nebandzius ax.gif
Itariu,kad patiktu biggrin.gif

Nusipirkau Effeclar M drekinanti krema,kaip pasikeites,konsistencija kitokia,veidas dabar zymiai ilgiau islieka matinis.Gaila,tik kad nebe melionu kvapo.
Ir daug kremo teptis reikia,tai jis man greitai baigsis ax.gif

MB paemiau jo sausai odai Nutritic krema,stipriai serpetoja vienoje vietoje.
Siaip sudrekina labai gerai,maloniai jaucias,ne per riebus,bet po poros
valandeliu vel serpetojimas islenda,o siaip veido oda tikrai atsigavo,
bet va ta vieta nepataisoma ax.gif
user posted image
Atsakyti