Įkraunama...
Įkraunama...

Tuštinasi į kelnes

Mums tokiu problemu,nebuvo,bet tikrai suprantu mamyciu rupesti. verysad.gif unsure.gif
Tikiuosi viskas susitvarkys greitu laiku i geraja puse smile.gif .
Atsakyti
Laba 4u.gif

Na taip tikrai gaila kai vaikas kenčia verysad.gif
Pamastymui - gal vaikas bijo TO kas lenda iš jo organizmo g.gif
Manęs vaikas yra klausęs su rūpesčiu veide iš KUR? o KAIP? unsure.gif

Ir dar viena baimė - kur ten tolete dingsta viskas? blink.gif
Tai ir AŠ GALIU IKRISTI blink.gif

Tai vat ir aiškinau jam TO atsiradimo istorija ir kur ten paskui viskas dingsta rolleyes.gif tikrai nelenga išaiškinti g.gif nes beaiškinant, jam dar daugiau klausimų ir nežinomų žodžių atsiranda, bet išaiškinti manau reikia ax.gif

Mano bėda kitokia su sunkiu reikalu verysad.gif
Vakar sūnelis pareiškė kad jis darželyje TO nedarys, nes aukletoja pikta blink.gif

Kaip jums atrodo mamytės, jei vaikas dar nemoka nusivalyti savo subiniuko ar aukletojos turetų padėti susitvarkyti? g.gif
Aš ji bandau mokinti, bet jis net nepradeda mokintis schmoll.gif (sunui 5m 3men)
Atsakyti
ačiū dievui, mes tokių bėdų neturim, bet kolegė tai vargsta su 5m.dukrele, kuri anksti pradėjo eiti į darželį (nuo 1,9 metų) ir nuo to laiko prasidėjo bėdos (nesituština, tai stato klizmas). o manoji tai irgi darželyje niekada nedaro, tik perėjusi į namus tuoj puola ant savo puoduko. ir kas ten tiems vaikams yra, kad jie darželyje nedaro, gal gėdijasi? bet nuo tokių baimių galima pereiti ir prie rimtų bėdų....
Atsakyti
QUOTE(putlute @ 2009 01 13, 13:59)
ačiū dievui, mes tokių bėdų neturim, bet kolegė tai vargsta su 5m.dukrele, kuri anksti pradėjo eiti į darželį (nuo 1,9 metų) ir nuo to laiko prasidėjo bėdos (nesituština, tai stato klizmas). o manoji tai irgi darželyje niekada nedaro, tik perėjusi į namus tuoj puola ant savo puoduko. ir kas ten tiems vaikams yra, kad jie darželyje nedaro, gal gėdijasi? bet nuo tokių baimių galima pereiti ir prie rimtų bėdų....


Tai vat ir mėginsiu išsiaiškinti priežastį g.gif
Ir mokinsiu pasirūpinti pačiam savo uodegytės higiena, o kaip seksis bus matyt rolleyes.gif
Atsakyti
Mes irgi turim tokia problema.Pirma karta sulaike,nes sake,kad skauda,ir taip kentejo savaite.Bandziau ir slyvas dziovintas duot ir avizines koses,bet kaip tai pades kai vaikas stovi sukryziaves kojas ir kencia.Tada nusprndziau padaryti klizmute microlax(atrodo taip vadinasi).nelabai padedejo,bet matesi kad lengviau.Po to sureguliavom mityba,kasdien ryte kose,pietums sriuba butinai ir visas kitas maistas,kuris neketina,daugiau skysciu.Gydytoja pasiule profilaktiskai duphalac.Kai tik matau,kad nori is karto imu ir laikau virs puodo aiskindama,kad bus lengviau ir neskaudes.Is pradziu aisku riksmai,asaru jura.Bet svarbiausia kantrybes,ir nepasiduoti,nenuleisti ranku.Jau kelinta diena vis lengviau tustinasi ir svarbiausia be asaru.Kantrybes Jums ir sveikatos.
Atsakyti
QUOTE(putlute @ 2009 01 13, 13:59)
ačiū dievui, mes tokių bėdų neturim, bet kolegė tai vargsta su 5m.dukrele, kuri anksti pradėjo eiti į darželį (nuo 1,9 metų) ir nuo to laiko prasidėjo bėdos (nesituština, tai stato klizmas). o manoji tai irgi darželyje niekada nedaro, tik perėjusi į namus tuoj puola ant savo puoduko. ir kas ten tiems vaikams yra, kad jie darželyje nedaro, gal gėdijasi? bet nuo tokių baimių galima pereiti ir prie rimtų bėdų....

mano mazei irgi tokia pati problema,namie kartais nepasako ,kad nori i wc,pati vedu,o jei sveciuose,niekaip nepadarys unsure.gif
Atsakyti


Mano bėda kitokia su sunkiu reikalu verysad.gif
Vakar sūnelis pareiškė kad jis darželyje TO nedarys, nes aukletoja pikta blink.gif

Kaip jums atrodo mamytės, jei vaikas dar nemoka nusivalyti savo subiniuko ar aukletojos turetų padėti susitvarkyti? g.gif
Aš ji bandau mokinti, bet jis net nepradeda mokintis schmoll.gif (sunui 5m 3men)
[/quote]

nesvarbu,aukletoja dirba savo darba!!!!! ji turi padeti!!! mes juk darom savo darbus??!! ir jai reikia tai padedam???!!tai ir beto kas ten per aukletoja????? g.gif kad vaikas TO nedarys darzelyja?? negerai! siuliciau isiaiskinti.! ax.gif
Papildyta:
QUOTE(putlute @ 2009 01 13, 11:59)
ačiū dievui, mes tokių bėdų neturim, bet kolegė tai vargsta su 5m.dukrele, kuri anksti pradėjo eiti į darželį (nuo 1,9 metų) ir nuo to laiko prasidėjo bėdos (nesituština, tai stato klizmas). o manoji tai irgi darželyje niekada nedaro, tik perėjusi į namus tuoj puola ant savo puoduko. ir kas ten tiems vaikams yra, kad jie darželyje nedaro, gal gėdijasi? bet nuo tokių baimių galima pereiti ir prie rimtų bėdų....

tas teisybe!!! tai gal aukletojos sugedina,ar kaska pasako?ir vaikas nedaro-kompleksuoja! g.gif
Atsakyti
QUOTE(putlute @ 2009 01 13, 13:59)
ačiū dievui, mes tokių bėdų neturim, bet kolegė tai vargsta su 5m.dukrele, kuri anksti pradėjo eiti į darželį (nuo 1,9 metų) ir nuo to laiko prasidėjo bėdos (nesituština, tai stato klizmas). o manoji tai irgi darželyje niekada nedaro, tik perėjusi į namus tuoj puola ant savo puoduko. ir kas ten tiems vaikams yra, kad jie darželyje nedaro, gal gėdijasi? bet nuo tokių baimių galima pereiti ir prie rimtų bėdų....

mano sūnus ir darželyje ir dabar mokykloje sako kad kenčia nedaro g.gif nepatinka,gėda ax.gif ir jau didelis vyras.Nesuprasi tų vaikų schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Elenchik @ 2009 01 13, 14:39)
Mes irgi turim tokia problema.Pirma karta sulaike,nes sake,kad skauda,ir taip kentejo savaite.Bandziau ir slyvas dziovintas duot ir avizines koses,bet kaip tai pades kai vaikas stovi sukryziaves kojas ir kencia.Tada nusprndziau padaryti klizmute microlax(atrodo taip vadinasi).nelabai padedejo,bet matesi kad lengviau.Po to sureguliavom mityba,kasdien ryte kose,pietums sriuba butinai ir visas kitas maistas,kuris neketina,daugiau skysciu.Gydytoja pasiule profilaktiskai duphalac.Kai tik matau,kad nori is karto imu ir laikau virs puodo aiskindama,kad bus lengviau ir neskaudes.Is pradziu aisku riksmai,asaru jura.Bet svarbiausia kantrybes,ir nepasiduoti,nenuleisti ranku.Jau kelinta diena vis lengviau tustinasi ir svarbiausia be asaru.Kantrybes Jums ir sveikatos.

Labai jums ačiū 4u.gif kantrybės manau tai tikrai prireiks bigsmile.gif duphalac reiks ir man pabandyti nors nelabai geria vaistus g.gif
Atsakyti
Uzjauciu 4u.gif Linkiu kuo greiciau, kad tai praeitu 4u.gif

Maniske budama 2 metu, persirgo noro virusu ir po jo atsirado baime tustintis. Tik ant tualeto,isterijos,asaros,drebulys. Tai as ja apsikabindavau ir laikydavau kol padarydavo. Net nezinau kiek,tai tesesi,gal 3-4 menesius :hmBet buvo be galo gaila vaiko. Tik padarydavo kaku,vel atvirsdavo i linksma mergyte ir sakydavo:-as nebijau, as jau didele,matai pati padariau smile.gif
Atsakyti
[quote=Gabija 7777,2009 01 13, 23:15]
Mano bėda kitokia su sunkiu reikalu verysad.gif
Vakar sūnelis pareiškė kad jis darželyje TO nedarys, nes aukletoja pikta blink.gif

Kaip jums atrodo mamytės, jei vaikas dar nemoka nusivalyti savo subiniuko ar aukletojos turetų padėti susitvarkyti? g.gif
Aš ji bandau mokinti, bet jis net nepradeda mokintis schmoll.gif (sunui 5m 3men)
[/quote]

nesvarbu,aukletoja dirba savo darba!!!!! ji turi padeti!!! mes juk darom savo darbus??!! ir jai reikia tai padedam???!!tai ir beto kas ten per aukletoja????? g.gif kad vaikas TO nedarys darzelyja?? negerai! siuliciau isiaiskinti.! ax.gif
Papildyta:

tas teisybe!!! tai gal aukletojos sugedina,ar kaska pasako?ir vaikas nedaro-kompleksuoja! g.gif
[/quote]

Pritariu, kad auklėtojos visai klausimais darželyje turi padti vaikučiams.
Bet man atrodo keistokai, kad toks didelis vaikutis (5m. 3 men.) pats nesivalo, o ir nebando mokytis blink.gif . tokiais atvejais vaikučiui trūksta savarankiškumo, gal auklėtojos tai ir nori pasakyti, kad jei TO nori, valykis pats. taip, kad pykti nelabai turėtumėt, reikia čia su mažyliu šnekėtis ir mokyti pačiam apsitarnauti 4u.gif .
Atsakyti
isgyvenom ir mes si pragara unsure.gif tai prasidejo pradejus lankyti darzeli 3.3m. kelis kartus uzkietejo viduriukai, nuo susilaikymo, o veliau jai skaudejo unsure.gif statem klizmutes, bet prie ju priprantama, daznai negalima schmoll.gif o veliau ji paniskai bijojo tustintis verysad.gif isbuvo kelis kartus ir po savaite nedarius unsure.gif tai jai jau atsisest budavo skaudu unsure.gif ejom ir pas gydytoju...viduriukus suskistynom pavartojus ilgesni laika forlax. taciau baime vis tiek tustintis buvo. tai tiesiog jega ja pasodindavau ant puodo, stipriai apkabindavau (ispradziu priesindavos verkdama, paskui nurimdavo) ir kalbedavau, kalbedavau....kaip jai bus gera kai padarys kaku, kad jos pilvukas dziaugsis, ir mama dziaugsis, ir tetis...ir dovanu uz tai pazadedavau...ir stenedavom abi...o padarius pasidziaugdavom visi...dabar problemu su tuo nebeturime thumbup.gif bet tuos 2men. tai verkdavom kartu unsure.gif tiesiog kantrybes mamytems ir iveiksit sia bedele 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramaska: 15 sausio 2009 - 19:43
[quote=Jowwwita,2009 01 15, 10:58]
tai gal aukletojos sugedina,ar kaska pasako?ir vaikas nedaro-kompleksuoja! g.gif
[/quote]

Pritariu, kad auklėtojos visai klausimais darželyje turi padti vaikučiams.
Bet man atrodo keistokai, kad toks didelis vaikutis (5m. 3 men.) pats nesivalo, o ir nebando mokytis blink.gif . tokiais atvejais vaikučiui trūksta savarankiškumo, gal auklėtojos tai ir nori pasakyti, kad jei TO nori, valykis pats. taip, kad pykti nelabai turėtumėt, reikia čia su mažyliu šnekėtis ir mokyti pačiam apsitarnauti 4u.gif .
[/quote]


Tame ir esme, kad aukletoja vadina vaikus "Šikniais". Tai vat ir gėdijasi dabar, kompleksuoja.
Ar yra pedagogiška savarankiškumo mokyti tokiu būdu (gėdinti,pravardžiuoti)? blink.gif

Pirmajam darželyje aukletojos padėdavo susitvarkyti, o perėjus į kitą (nuo rugsėjo) atsirado ši problema.
Kas dėl savarankiškumo tai teisybė, tikrai to vaikui truksta blush2.gif
Pripažįstu tame savo kaltę. Nežinau kaip tą reikia išugdyti, tiesiog nemoku, neturiu tiek kantrybės unsure.gif
Jis be galo užsispyręs, o mano širdis perminkšta kartais būna ax.gif
Atsakyti