Įkraunama...
Įkraunama...

Tuštinasi į kelnes

Na reiks ir man su s4lenom pabandyt. Na mani6kis band4 u=pakaliuk1 valytis, bet nelabai gaunas. Su tuoaletiniu popierium 6variai nenusivalo. Jam tuoj parausta, pradeda skaudet. valau su dregnom servet4l4m. Bet gal visgi reiks dar bandyt.
Pirmasis vaikas, tai matyt per daug i6silepinau wub.gif
Atsakyti
mes ir pirma valemes su dregnomis ismoksta duok paciam tegu viska stengiasi daryt pats prie mamos ir jaudinasi nervuojasi tegu buna zaidimo forma tegu pats isrenka kokias nori ir tegu pasijaucia didelis 4u.gif o mes juos visus palepinam kartais per daug rolleyes.gif
Atsakyti
Tikra tiesa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 02 12, 03:51)
Na su maistu pas mus taip pat sunkiai. Čia antroji problema dėl kurios man baisiai neramu. Bijau, kad rimtai nesusirgtų, baisiai mažai valgo. Kartais net mažiau už broli, kuriam tik 10 mėn. Tad džiaugiuos jei ka iš viso valgo  verysad.gif


Taigi pas mus viskas labai panasiai. Dabar brolis, kuriam biski virs metu jau pats su saukstu maista kabina, o as vyresniam maista tebekisu pati, su pasakom ir zaidimais doh.gif Kitaip visa diena nevalges butu. Ar jus bandet daryt paselio tyrimuka, paziurek bakteriju balansa zarnyne, nes mums tai nustate labai dideli kieki blogu bakteriju ir nuo to visos problemos. Tas bakterijas sunku isnaikinti, bet daugeliu atveju jos buna apetito neturejimo ir viduriu uzkietejimo priezastis.
Atsakyti
Pasėlio tyrimuką vasarą darėmės, nes nuo arbūzo mūsų bernaitis salmaneliozę buvo susirgęs. Apie kokias blogas bakterijas nieko nesakė. Kai pakartotinai darėm tyrimą viskas buvo gerai. Bet prieš kokius metus ekoskopų žiūrėjo žarnyną, nes jam dažnai pilvuką skaudą, tai sakė, kad lygtai vienas inkstukas mažiau dirba ir kasa nelabai gerai dirba. Gal ir tai dar prisideda. Maistą stengiuos saugot. Negauna nei čipsų, nei gazuotų gėrimų. Na nuo tos dienos kai paršiau šią temą, mano vaikinas kakoja į tuoaleta. nežinau kiek ilgai. Pasakiau jei prisikakins negalės su kompiuteriu pažaisti. Kol kas veiksminga. Pats bėga ir nervinasi jei nieko nesigauna. Bet žinau, kad negaliu prarasti budrumo... doh.gif

Visas mamytes sveikinu su valentino diena oro_buckis.gif
Atsakyti
mano berniukui uz keliu dienu jau trys, o nakciai vis dar praso pamperso, jei nezudedu pyksta, o jie ir nepyksta vistiek prislapina lova verysad.gif . nezinau kaip ispresti sita problema verysad.gif , su pietu miegu lygiai tas pats verysad.gif
Atsakyti
Mes su tokiom problemom nesusidurėm. Sisiuko jau seniai į lovą nedarom, bet radau šią temelę forume. Gal čia rasit kokių patarimų
http://www.supermama...howtopic=188841
Atsakyti
kazkaip pernelyg daznai pradejo atsitikti nelaimes.... blush2.gif Triusikeliai istepti kakuciais - tai blogai mokykloj nusivalo, tai pernelyg daug del nenusivalymo, sako kad nespeja nueiti i tualeta. Bet mums jau tuoj septyni... Ir taip beveik kas savaite jau keletas menesiu...
Nebezinau kaip reaguoti. Stengiuosi nebarti, nes ir paciai jai nesmagu del tokio reikalo, gal reiktu ir papykti kartais, bet nenoriu kad uzsidarytu savyje ir pradetu slepti... g.gif
Ar kam taip pasitaiko, man atrodo kad ji jau kaip ir per didele tokioms nelaimems...
Atsakyti
Siūlyčiau kreiptis pas gydytoją. Yra toks sutrikimas enkoprezė (nevalingas tuštinimasis). Pažįstu vieną merginą, kuriai vaikystėje buvo ši bėda. Kiek pamenu, mama ją vedė pas gyd. Teko pagulėti ir ligoninėje. Išgijo.
Atsakyti
QUOTE(nireglina @ 2008 11 22, 16:32)
Siūlyčiau kreiptis pas gydytoją. Yra toks sutrikimas enkoprezė (nevalingas tuštinimasis). Pažįstu vieną merginą, kuriai vaikystėje buvo ši bėda. Kiek pamenu, mama ją vedė pas gyd. Teko pagulėti ir ligoninėje. Išgijo.


dekui uz patarima. Bandysiu ligos pozymius internete pagooglinti ir palauksiu dar koki menesiuka, pastebesiu mazaja. Tikiuosi kad tai ne tai, o tik atsitiktine nelaime...
Atsakyti
mamytės patarkit ką man daryti,mano dukrytė kai nori tuštintis tai sukryžiuoja kojas ir dar pasistiebia kad nepadarytu.labai bijo tuštintis.kai pasodinu ant puoduko ar klozeto tai verkia,šaukia kad nebenori tik ateinam į kambarį ir vėl tas pats kojos sukryžiuotos verysad.gif sako kodėl reikia daryti?aš nenoriu.arba geriau rytoj darom.taip sulaiko kelias dienas sumuša didelį bumbulą ir išprašyk jį kad gudrus doh.gif doh.gif doh.gif o tada tai skauda ir nežinau kaip vaikui padėti verysad.gif nei žvakutės,nei klizmutės nesileidžia įdedama klykia ant viso namo,ir nulaikyti negaliu. verysad.gif patarkit ką daryti,nes męs jau pusmetį kokį turim šią problemą
Atsakyti
QUOTE(pjolita212 @ 2009 01 12, 19:21)
mamytės patarkit ką man daryti,mano dukrytė kai nori tuštintis tai sukryžiuoja kojas ir dar pasistiebia kad nepadarytu.labai bijo tuštintis.kai pasodinu ant puoduko ar klozeto tai verkia,šaukia kad nebenori tik ateinam į kambarį ir vėl tas pats kojos sukryžiuotos verysad.gif  sako kodėl reikia daryti?aš nenoriu.arba geriau rytoj darom.taip sulaiko kelias dienas sumuša didelį bumbulą ir išprašyk jį kad gudrus doh.gif  doh.gif  doh.gif  o tada tai skauda ir nežinau kaip vaikui padėti verysad.gif  nei žvakutės,nei klizmutės nesileidžia įdedama klykia ant viso namo,ir nulaikyti negaliu. verysad.gif  patarkit ką daryti,nes męs jau pusmetį kokį turim šią problemą

As Jus puikei suprantu,as taip kankinuosi 2 metus doh.gif verysad.gif as jau viska isbandziau ir kompotai is dziovintu slyvu,ir ramuneliu arbatas ir linu arbatas ir vaistu pilna ir daug sysciu duodu,bet..., nieko ji tapati daro kaip ir dare i kampa pasislepe pasistebe ir stovi,mano tai kantrybe truko,as jai klyzma iduodu ir pasodinu ant puoduko (ji klyke tarsi jai kaskas kaska daro) ir laukiu as net nekreipiu kad ji klyke,cia jau negerai,daktare ja jau norejo guldyti i ligonine,(nes gali buti zarnu uzdegimas)bet as neleidau,mano dukra po 1 savaite nedaro vis kencia o buna ir ilgiau,bet kaip ja pamatau kad ji jau slepesi iskarto ant puoduko sodinu ir jau nekreipiu demesio kad ji sauke ant viso namo,ir sedi nuo 20 min. iki valandos,sedi tol kol padaro,o kai padaro tada buna laiminga smile.gif kai kencia ilgiau negu 3 d.jai jau pilviukas isipuce kaip kiausinis.as zinokit ir nezinau ka daryti,daktarai sako kad cia yra baime,kaikurie vaikai turi tokia baime,bet isjos isauga thumbup.gif
Atsakyti