Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

QUOTE(malyna @ 2005 04 12, 10:35)
Sveikos merginos,kas liecia sapnus,tai as irgi pradejau ju bijoti,nes sapnavau kad ivyko persileidimas,taip ir buvo cry.gif


o aš nieko nebijojau ir apie nieščiosios drabužius svajojau, kokia graži būsiu....nors nei kg nebuvau per 10 sav. priaugusi... blush2.gif tik kad nervai buvo baisiai sukilę ir darbe stresai visokie... ir va kaip gavosi... cry.gif
todėl manau nei sapnai, nei galvojimas nekenkia nei padeda...
geriau pozytyviai galvoti ir nervukus sauvo saugoti cool.gif
tada ir viskas ateis savo laiku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2005 04 12, 12:42)
o aš nieko nebijojau ir apie nieščiosios drabužius svajojau, kokia graži būsiu....nors nei kg nebuvau per 10 sav. priaugusi... blush2.gif  tik kad nervai buvo baisiai sukilę ir darbe stresai visokie... ir va kaip gavosi... cry.gif
todėl manau nei sapnai, nei galvojimas nekenkia nei padeda...
geriau pozytyviai galvoti ir nervukus sauvo saugoti  cool.gif
tada ir viskas ateis savo laiku  wub.gif


Burbuliuk, ir toliau taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 12, 12:54)
Burbuliuk, ir toliau taip  drinks_cheers.gif


Pasistengsiu drinks_cheers.gif
ir visoms to pačio linkiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Burbuliuks ar 30 metu tai labai daug mirksiukas.gif man uz pora menesiu JAU 31m blush2.gif ir tai negalvoju kad daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2005 04 12, 01:23)
Dideli dideli sveikinimai tau NeMamaDar  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Oj kai gerai tas tavo gydytojas patarė, kad taip visi  wub.gif

Tikiuosi, kad tuoj visos iš čia žygiuosim už rankučių susikibusios į besilaukiančiųjų gretas  tongue.gif

Beje norėjau paklausti iš kokio tu miesto?
Man metų panašiai kaip ir tau (jau už keliolikos dienų 30..oj kiek daug  blink.gif , net pačiai nesitiki), o ir nieštumas apsibaigė analogiškai tik, kad ilgiau savo  nestuke.gif  pasidžiaugiau...apie 10 savaičių...tai ir noriu sužinoti pas ką vaikštai, kaip pati gyvenai iki tol ar daug sportavai? ir pan?  biggrin.gif


Burbuliuk, as gyvenu uz Atlanto ir, deja, kazin ar pades, jei pasakysiu pas koki daktara vaikstau. Man jis patinka, su jumoro jausmu, matosi, kad siek tiek pagyvenes, visa laika su 'bitute' po kaklu. Visai nieko zmogus ir jis man sake, kad nera ko laukti ir po pirmu mmm pradeti, nors pridure, kad nesitiketi is pirmo karto. Sake, jei per 4 menesius nieko neivyks, ateik vel. O va, is pirmos sesijos ir suveike tongue.gif . Ta karta kalbant su juo ir klausiau apie kelione, nes jau seniai turejom bilietus i Lietuva, tai sake galiu keliauti. T.y. nera irodyta, kad butent skrydis paveikia persileidima. Taip, ir as perskaiciau, jog kitos moterys sieja persileidima su skrydziu, bet as asmeniskai esu kitos nuomones. Mano teorija yra tokia, kad gal tos moterys is prigimties nelinkusios skraidyti ir prisibijo lektuvu, tai jau vienas pasamoninis stresas kyla joms, o tos, kurios zino esancios nestuke.gif , dar labiau pergyvena ir naujas stresas prisideda. O daktarai daznai kaltina stresus, kad ivyksta persileidimas. O man lektuvais LABAI patinka skraidyti (norejau stiuardese buti tongue.gif ) ir siaip keliauti smagu. Siaip keliones negaliu atideti, nes Lietuvoj 7 metus nebuvus, tai dabar labai tikiuosi, kad patirsiu tik teigiamas emocijas per viesnage ir viskas bus i nauda. O kaip bus lemta, taip ir bus. Tiesa, dar mano daktaras sake, jei pastosiu greitai ir gerai jausiuosi netgi nebutina ateiti kol nebusiu 7-8 sav. nescia. Tai va, po keliones kaip tik ir laikas bus eiti. smile.gif
Jus taip manes negasdinkit, nes rytoj po pietu jau skrendu ir manau, viskas bus OK. Ir nereiks pas jus ateiti su asaromis. NORIU ateiti tik su biggrin.gif biggrin.gif .
Tiesa, Burburliuk, as pries pastojant tik lauko tenisa zaidziau savaitgaliais ir dar namuose pusvalandi ant 'dviracio' tipo treniruoklio pasimankstindavau ir viskas. Dabar nesportuoju: lagaminus kraunu ir perkraunu doh.gif . Nesu rukore ir labai retai isgerdavau (deja, sveikas gyvenimo budas nesustabde persileidimo cool.gif ).

Pritariu Ignei, reikia, merginos, ir nuo sio forumo pailseti kartais, ypac po nelaimingu atsitikimu. As po savo persileidimo tiek prisiskaiciau liudnu istoriju, kad maniau ir depresija man kils. Todel nustojau rashyti, ir labai retai skaitydavau, ir gyvenimas prasvito geresnem spalvom.

Visoms gero tikejimo 4u.gif , o sau linkiu laimingos keliones tongue.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2005 04 12, 14:31)
Burbuliuks ar 30 metu tai labai daug  mirksiukas.gif  man uz pora menesiu JAU 31m  blush2.gif ir tai negalvoju kad daug  g.gif



Nu nedaug...aš apskritai iki pastojimo, visus apgaudinėjau, nes man daugiau kaip 25 nieks neduodavo, o aš aišku neisšduodavau... ax.gif
o va po persileidimo kažkaip pradėjau galvoti, gal reikėjo mažiau laukti ir bent prieš porą metelių tapti nestuke.gif
vis su savo amžiumi bandau susieti savo bėdą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NeMamaDar @ 2005 04 12, 14:56)
Visoms gero tikejimo 4u.gif , o sau linkiu laimingos keliones tongue.gif  drinks_cheers.gif
Nu jo tavo gydytojas man nepadės, nes tikrai už Atlanto greitai neskrisiu tongue.gif va taip prieš 5 metelius, būtų gal ir padėjęs, kai ten lankiausi mirksiukas.gif

Tau geros kelionės ir daug teigiamų emocijų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O pas mus LT saulutė šviečia, bus tau geros atostogos ir poilsis
vacation4.gif

O kas dėl atostogų nuo šitos temos, tai ji man padėjo atsigauti...ačiū visoms thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(malyna @ 2005 04 12, 10:35)
Sveikos merginos,kas liecia sapnus,tai as irgi pradejau ju bijoti,nes sapnavau kad ivyko persileidimas,taip ir buvo cry.gif


as pirmo nestumo metu vis sapnuodavau negyva kudikeli, taip pat, kad kraujuoti pradedavau ir pan.
antro nestume metu tik gyvus vaikelius sapnavau. Deja abu nestumai nesekmingi buvo, tad tie sapnai gal nelabai ka ir gali nlemti, jie tiesiog kyla is musu minciu, baimiu ir svajoniu ir ateities jie nekeicia.
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2005 04 12, 14:31)
Burbuliuks ar 30 metu tai labai daug  mirksiukas.gif  man uz pora menesiu JAU 31m  blush2.gif ir tai negalvoju kad daug  g.gif


O šiaip malonu girdėti, kad yar ir daugiau tokio amžiaus būsimų mamyčių drinks_cheers.gif
Nors nesijaučiu vieniša ir kažkokia nenormali blush2.gif
Atsakyti
Sveikos busimos nestuke.gif
buvau 5 sav nestuke.gif ir deja musu vaikutis neisgyveno cry.gif cry.gif
vakar viskas ir atsitiko cry.gif visa nakti cry.gif akys uztino visai..nemanau kad cia amzius kaltas tos kuriom per 30 ar daugiau,man tai tik 21 ir deja sad.gif
Jokio valymo nedare. Man kai su ultragarsu ziurejo sake kad virsus gimdos visai svarus tik apacioj dar truputuka..O kada reiktu man pasiziuret ar viskas issivale kai nustos kraujuot iskart eit ar veliau kada?
Atsakyti
QUOTE(Kamelja @ 2005 04 12, 16:46)
Sveikos busimos nestuke.gif
buvau 5 sav  nestuke.gif ir deja musu vaikutis neisgyveno cry.gif  cry.gif
vakar viskas ir atsitiko cry.gif visa nakti  cry.gif akys uztino visai..nemanau kad cia amzius kaltas tos kuriom per 30 ar daugiau,man tai tik 21 ir deja sad.gif
Jokio valymo nedare. Man kai su ultragarsu ziurejo sake kad virsus gimdos visai svarus tik apacioj dar truputuka..O kada reiktu man pasiziuret ar viskas issivale kai nustos kraujuot iskart eit ar veliau kada?



didelė didelė užuojauta tau ir daug daug stiprybės 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O kas dėl pasižiūrėjimo, o ką tau gydytoja sakė? Manęs asmeniškai iš ligoninės neišleido, kol neįsitikino, kad viskas gerai... o taip norėjosi greičiau namučio cry.gif
Atsakyti
Nesake tiksliai kada o gal sake net neprisimenu viskas kaip per sapna vakar vyko sad.gif istisai cry.gif cry.gif
bet ten ne mano gydytoja buvo,nes viskas ivyko vakare ir mano gydytoja jau nebedirbo tai kazkokia KMU klinikose viska ziurejo
Atsakyti