Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

Kokere, negasdink manes su tais sapnais. Mano sapnai dazniausiai nesipildo, t.y. daugiausiai vyksta atvirksciai nei sapnuose. Todel maniau, kad nepastojau, kai sapnavau teigiama testo atsakyma. Tai dabar belieka tiketi, kad nors antras sapnas nesipildys, nes jei nervuosiuosi gali taip ir ivykti. As stengiuosi laikytis nuostatos, jog (galbut) reikia ruostis blogam, bet visada tiketi tik gera pabaiga, ir leisti gyvenimui teketi savo vaga (t.y. kuo maziau stresuoti, kol dar neivyko niekas ir pan.), o kaip gyvenimas susiklostys taip ir bus lemta.
Tiesa, kai buvau pastojus pirma karta, tai nejauciau jokiu ypatingu simptomu, gal tik truputi atrode, kad pykina paryciais. Dabar pastojus pajutau, kad mano krutine pasidare jautresne: kai kuriom naktim nepatogu miegoti ant pilvo, kas man labai patinka unsure.gif . Taip pat truputeli galva lengvai paskaudena retkarciais ir kartais pilvo apacia paskaudena kaip pries mmm, bet ne baisiai tongue.gif
Atsakyti
Labi sveikinu tave mama jau 4u.gif 4u.gif 4u.gif

drinks_cheers.gif uz tave ir tavo leliuka smile.gif

Man dar reikia palaukti, ryt pas daktariuka ir tada matytsim, jei viskas ciki, pradesim leliuko gamyba smile.gif

Uoga ax.gif
Atsakyti
Dideli dideli sveikinimai tau NeMamaDar 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Oj kai gerai tas tavo gydytojas patarė, kad taip visi wub.gif

Tikiuosi, kad tuoj visos iš čia žygiuosim už rankučių susikibusios į besilaukiančiųjų gretas tongue.gif

Beje norėjau paklausti iš kokio tu miesto?
Man metų panašiai kaip ir tau (jau už keliolikos dienų 30..oj kiek daug blink.gif , net pačiai nesitiki), o ir nieštumas apsibaigė analogiškai tik, kad ilgiau savo nestuke.gif pasidžiaugiau...apie 10 savaičių...tai ir noriu sužinoti pas ką vaikštai, kaip pati gyvenai iki tol ar daug sportavai? ir pan? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbuliuks: 12 balandžio 2005 - 07:32
NeMamaDar, wub.gif Tik buk gerute - pasikonsultuok su gydytoju del keliones, nes as vakar temoje "Nestumas ir keliones" prisiskaiciau apie nelaime ir nusprendziau, kad ir man galejo butent nuo skrydzio nelaime atsitikti, o as, kai keliavau dar net tiksliai nezinojau, kad esu nescia, o tik itariau, nes dar net nebuvo atejes mmm laikas.
p.s. o as siandien sapnauvau toki tikra zinojima, kad esu nescia, nors irgi dar nebuvo atejusios mmm dienos. Toki gera vidini jausmeli... Bet, kad man dar liko 2 piliules KT isgerti mirksiukas.gif O gal sapnai gali ispranasauti ir tolimesne ateiti ? tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ignė: 12 balandžio 2005 - 09:00
Seniai nebuvo toks pagyvėjimas šitam skyrely thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif NeMamaDar-sveikinu....nu tu čia ir pavarei-oho- clap.gif clap.gif clap.gif ...tik tavo vietoje atidėčiau visas keliones...aišku, pati spręsk, kaip elgtis ax.gif

Igne, kur buvai dingusi??? 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kokere, kas ten pas tave per bėdos, antrą kartą darė abraziją? unsure.gif

Burbuliuks, buvai pas gydytoją? cool.gif

SaldiUoga, kada pas tave buvo persileidimas? verysad.gif
Atsakyti
JurateL, buvau dingusi tik trumpam.. ilsejausi nuo forumo blush2.gif Po to jus aplankydavau, bet prasydavau daugiau pas puse metu planuojancias. Kadangi liko 2 KT piliules, tai manau, kad reikia pradeti daugiau galvoti apie gerumus ir laimingus nestumu smile.gif
Kaip tau sekasi ?
Atsakyti
QUOTE(ignė @ 2005 04 12, 09:33)
JurateL, buvau dingusi tik trumpam.. ilsejausi nuo forumo  blush2.gif  Po to jus aplankydavau, bet prasydavau daugiau pas puse metu planuojancias. Kadangi liko 2 KT piliules, tai manau, kad reikia pradeti daugiau galvoti apie gerumus ir laimingus nestumu  smile.gif
Kaip tau sekasi ?



O aš padžiovus savo smegenėles ir nesuku sau galvos, pagaliau nieko nemaudžia ir neskauda....nesisaugom, bet ir negaminam...kaip bus taip...O kad reikia galvoti tik gerai...tai jau nuo pat pradžių reikia taip, nes blogos mintys tik blokuoja kelią tiem stebukliukams wub.gif
Atsakyti
Žinokit šianakt vėl sapnavau savo vaiką.
Tai buvo mergytė labai labai mažutė ir gražutė wub.gif bet tai nebuvo ta pati mergytė, kurią du kartus sapnavau per praeitą neštumą blink.gif
Norėčiau pabrėžti kad šiaip NIEKADA nesapnuoju blink.gif paskutinis sapnas buvo turbūt sausio mėn blink.gif

Bliamba, pradėsiu tikėti ir bijoti sapnų doh.gif

Bet mergytė buvo labai miela wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sadi: 12 balandžio 2005 - 10:11
As irgi sakau, galvas aukstyn ir tik apie gerus dalykus galvojam smile.gif pasiseks visom smile.gif

man persileidimas buvo 5 sav. kovo 28 prasidejo... as uz pozityvuma, ryt einu pas daktara, kad paziuretu ar svaru gimdoj ir vel pradesim leliuka gaminti po pirmu menesiniu smile.gif

Labai dziaugiuosi uz visas . kurioms sekasi, mane ikvepia tiketi, ie as ZINAU, kad viskas bus gerai smile.gif thumbup.gif

Uoga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 12, 10:10)
Žinokit šianakt vėl sapnavau savo vaiką.
Tai buvo mergytė labai labai mažutė ir gražutė  wub.gif bet tai nebuvo ta pati mergytė, kurią du kartus sapnavau per praeitą neštumą  blink.gif
Norėčiau pabrėžti kad šiaip NIEKADA nesapnuoju  blink.gif paskutinis sapnas buvo  turbūt sausio mėn  blink.gif

Bliamba, pradėsiu tikėti ir bijoti sapnų  doh.gif

Bet mergytė buvo labai miela  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Gausi į klyną, vaikus sapnuoja ir bijo kažko blink.gif blink.gif blink.gif ...džiaugtis reikia drinks_cheers.gif . O aš praeitą savaitę sapnavau, kad kažkokioj konsultacijoj sėdžiu, o man ir sako-jūs lauketės, aš sakau- negali būti...Va ir pakilo nuotaiką man nuo to sapno... wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,kas liecia sapnus,tai as irgi pradejau ju bijoti,nes sapnavau kad ivyko persileidimas,taip ir buvo cry.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 12, 09:15)

Burbuliuks, buvai pas gydytoją? cool.gif



Tai kad man dar mmm neatėjo, o ti po jų aš pas ją turėčiau eiti... tai laukiu nesulaukiu jų ateinančių schmoll.gif
Atsakyti