Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

4u.gif ačiū Rožele, teks nuvažiuoti į AIDS centrą. Dar toks klausimelis ax.gif o kaip tuos harmonus tyria iš venos krauja ima ar kaip? Mane drauge pribaide kad is skydliukes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 08, 21:04)
Nu tada žinokit mano vienos gydytoja tokia šauni  thumbup.gif

Ji man pati visus tyrimus rekomendavo  thumbup.gif


O kokius tyrimus ji rekomendavo pasidaryti..?
Nes ir aš kažkaip nenorėčiau antrą kartą tą patį patirti... cry.gif
kažkaip man vieno karto per akis...o lėliuko taip norisi... wub.gif
o labiausia sveiko ir pačiai kad gerai būtų.... 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės po savaitgalio smile.gif

Va mano nuotaika jau puiki...ir norisi visoms to pačio palinkėti thumbup.gif
Kažkaip teisybę sako, kad laikas geriausias gydytojas..
va aš jau šiandien ryte pradėjau skaičiuoti kiek man laikoliko iki palanavimo...
nors dar mano pirmųjų mmm nebuvo... blush2.gif

Ir tikiuosi visas čia taip pavasaris veikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2005 04 11, 08:33)
O kokius tyrimus ji rekomendavo pasidaryti..?
Nes ir aš kažkaip nenorėčiau antrą kartą tą patį patirti... cry.gif
kažkaip man vieno karto per akis...o lėliuko taip norisi... wub.gif
o labiausia sveiko ir pačiai kad gerai būtų....  4u.gif


Pradžioje visus virusus - citomegala, toksoplazmoze, chlamidijas, ureaplazma.
Kadangi prižastis buvo ne virusas, dabar darysim hormonų tyrimus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2005 04 10, 20:29)
4u.gif ačiū Rožele, teks nuvažiuoti į AIDS centrą. Dar toks klausimelis  ax.gif o kaip tuos harmonus tyria iš venos krauja ima ar kaip? Mane drauge pribaide kad is skydliukes  unsure.gif


hormonus tik iš venos kraujo tiria (nevalgyt patartina prieš tai). O iš skydliaukės tai ima tyrimą, kai yra kokių didesnių problemų ir tyrimai kiti padaryti, tikrina, ar nesupiktybėjusi skydliaukė. Tikrai ne visiem jį skiria.
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 11, 09:08)
Pradžioje visus virusus - citomegala, toksoplazmoze, chlamidijas, ureaplazma.
Kadangi prižastis buvo ne virusas, dabar darysim hormonų tyrimus  unsure.gif


Didelis ačiū wub.gif
Reiks savo gydytojos pasiklausti..ir pasidaryti visus...nesinori kitą kartą tą patį patirti cry.gif
Beje aš irgi Mažylyje lankausi..tik pas kitą gydytoją smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbuliuks: 11 balandžio 2005 - 10:57
4u.gif ačiū liepsnele, nuraminai, o tai buvau prisigalvojus baisybių. Pavasarį sako lengviau pastojama, tad reikia paskubėti wub.gif
Atsakyti
Sveikos
Pagaliau parsiradau po gydymo nuo gimdos uzdegimo ir abrazijos blink.gif
Del pastojimo po persileidimo tai pas mus ligonineje dirba tos profesorius is Vilniaus tai jis irgi sake, kad po pirmu mmm galima bandyti gaudyti leliuka
Atsakyti
Kokere, neskubek schmoll.gif geriau taip, nors 3 men. palukekit, nes po persileidimo ir moters organizmas gerai neatsistates, tad labai didele rizika ir maziukui blogai isitvirtinti.
Atsakyti
Sveikos mergickos! smile.gif
Oi, labai seniai pas jus buvau uzsukusi ir jau ziurau "Persileidimas" tema per nauja uzvesta.
Zodziu pas jus buvau su liudnom naujienom. Kam idomu, galite su mano istorija susipazinti cia: http://www.supermama...pic=20443&st=12

O si karta uzsukau su GEROMIS naujienomis, t.y. LABAI viliuosi, kad si gera naujiena baigsis puikiu rezultatu. As vel nestuke.gif thumbup.gif thumbup.gif . Mano persileidimas prasidejo vasario 1d. Pirmosios mmm atsirado kovo 4d., ir kaip daktaro patarta nelaukti, mes puoleme i darba is karto biggrin.gif Praeita savaite turejau sapna, kad testas ryskiai rodo, jog pastojau, o po keliu dienu kitas sapnas buvo, kad vel baisiai kraujuoju sad.gif . Vakar ryte pasidariau testa ir tikrai ryskiai rodo, kad pastojusi thumbup.gif thumbup.gif
Treciadien i kelione leidziames ir po 2 savaiciu grisim. Tada pas ginekologa leksiu pasirodyti. Oi, dabar jau tikiuosi, kad kelione manes nepaveiks neigiamai ir siaip viskas eisi gerai, ir mano antrasis sapnas nesipildys.

Taip kad, busimos mamos, tikekite, nes man sis tikejimas padejo vel pastoti greitai. VILIUOSI, kad turesiu kaledinuka ax.gif biggrin.gif . Atvirai pasakius, praeity galvodama apie vaikus nenorejau vaiko pries kaledas, nes vaikai nepatenkinti gauti mazai dovanu, bet dabar man svarbu tureti vaika ir visai nesvarbu, kada jis gims, svarbu sveikas.
Atsakyti
4u.gif sveikinu NeMamadar (reiktu jau nika pasikeisti gal mama jau biggrin.gif ) Lengvo tau nešiojimo ir sveikučio vaikelio thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NeMamaDar @ 2005 04 11, 17:37)
Sveikos mergickos! smile.gif
Oi, labai seniai pas jus buvau uzsukusi ir jau ziurau "Persileidimas" tema per nauja uzvesta.
Zodziu pas jus buvau su liudnom naujienom. Kam idomu, galite su mano istorija susipazinti cia: http://www.supermama...pic=20443&st=12

O si karta uzsukau su GEROMIS naujienomis, t.y. LABAI viliuosi, kad si gera naujiena baigsis puikiu rezultatu. As vel  nestuke.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . Mano persileidimas prasidejo vasario 1d. Pirmosios mmm atsirado kovo 4d., ir kaip daktaro patarta nelaukti, mes puoleme i darba is karto  biggrin.gif  Praeita savaite turejau sapna, kad testas ryskiai rodo, jog pastojau, o po keliu dienu kitas sapnas buvo, kad vel baisiai kraujuoju  sad.gif  . Vakar ryte pasidariau testa ir tikrai ryskiai rodo, kad pastojusi  thumbup.gif  thumbup.gif
Treciadien i kelione leidziames ir po 2 savaiciu grisim. Tada pas ginekologa leksiu pasirodyti. Oi, dabar jau tikiuosi, kad kelione manes nepaveiks neigiamai ir siaip viskas eisi gerai, ir mano antrasis sapnas nesipildys.

Taip kad, busimos mamos, tikekite, nes man sis tikejimas padejo vel pastoti greitai. VILIUOSI, kad turesiu kaledinuka ax.gif  biggrin.gif . Atvirai pasakius, praeity galvodama apie vaikus nenorejau vaiko pries kaledas, nes vaikai nepatenkinti gauti mazai dovanu, bet dabar man svarbu tureti vaika ir visai nesvarbu, kada jis gims, svarbu sveikas.


Sveikinu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Na man irgi vienas profiesorius taip sake, kad tik po persileidimo pastoti labai gerai
Na ir kita prirase menesine hormonu terapija, kad kiausides atsistatytu ir po to sake galim nesisaugoti biggrin.gif
Jauciu, kad tavo ir keliu kitu mamyciu patirtimo kibsim i darba. O jei nebus lemta jam is kart atsirast tai reiskia bus velaiu biggrin.gif biggrin.gif
O del tavo sapnu tai zinok gali buti ir pranasiski blink.gif Nes as pirmadieni sapnavau, kad pameciau leliu treciadieni taip ir ivyko blink.gif
Atsakyti