Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

QUOTE(JurateL. @ 2005 04 08, 15:41)
Nu aš ten pat blush2.gif  ...ir taip pat numigti spėju...  thumbup.gif ...o mano ciklas visada būdavo ilgas(virš 30 dienų), todėl ir dabar manau, kad  tai pirma pusė ciklo ...kažkaip skaičiau, kad toj vietoj visada aukščiausia temperatūra, o vat užpakaliuky-mažesnė...pas atidėjusias kažkuri rašė, kad iš tikro užpakaliuky ir reikia matuoti...kaip manai?...ech...teks lįsti į skyrelį, kur temperatūras matuoja, mačiau ir tu ten...dar nedrįstu  blush2.gif



megalol.gif oj negaliu kokia tu faina 4u.gif aš norėčiau to kur hamake su kokteiliuku supasi rolleyes.gif

Dėl matavimo tai eina taip - žemiausia burnoj, aukštesnė makšty ir pati aukščiausia užpakaliuke. bet man kažkaip atrodo keista ir nepatogu ten matuot blush2.gif
nori dar viena sutapimą - pas mane irgi ciklas virš 30 dienu mirksiukas.gif
Ateik, į Bt skyreli - galėsim pasilyginti duomenis, paskui mūsų ciklai susivienodins ir kartu busim nestuke.gif, kartu soske.gif paskui kartu friends.gif

Bus smagu 4u.gif
Atsakyti
Burbuliuk, Maraška, Onora, Dzineru ir visos kitos...ką, saulutė pašvietė, penktadienis, jau

Sveikutės 4u.gif
va taip užsidirbau, kad net nebuvau šiandien čia užbėgusi...nors kaip dabar matau ne aš veina tokia....

O dabar jau savaitgalį pajaučiau.... cool.gif ir darbe visi jau valandą triukšmauja, kaip savaitgaliui visai pasiruošę būtų biggrin.gif

Tai gero visoms savaitgalio thumbup.gif ir greietesnio užsimiršimo..
susitiksim pirmadienį mergaitės rolleyes.gif
Pailsėkim, kad kita savaitė būtų linksmesnė ir šviesesnė mirksiukas.gif

iki
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 08, 15:20)
megalol.gif oj negaliu kokia tu faina  4u.gif aš norėčiau to kur hamake su kokteiliuku supasi  rolleyes.gif

Dėl matavimo tai eina taip - žemiausia burnoj, aukštesnė makšty ir pati aukščiausia užpakaliuke. bet man kažkaip atrodo keista ir nepatogu ten matuot  blush2.gif
nori dar viena sutapimą - pas mane irgi ciklas virš 30 dienu  mirksiukas.gif
Ateik, į Bt skyreli - galėsim pasilyginti duomenis, paskui mūsų ciklai susivienodins ir kartu busim  nestuke.gif, kartu  soske.gif  paskui kartu friends.gif

Bus smagu  4u.gif



Labiausia norėčiau pirmiausia kartu nestuke.gif būti, paskui soske.gif , paskui ta proga alc.gif arba essen.gif (ta pyragą), paskui ir realiausia fitness3.gif fitness4.gif ...bet spėju , kad greičiausia, iš visų tų malonumų ,mūsų ciklai susireguliuos....o visa kita... g.gif ........O KAS MAN UŽDRAUS SVAJOT? thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, o kur geriau rekomenduotumete išsitirti krauja dėl harmonų kiekio (Vilniuje)? Mano gydytoja kazkokia kvaila sako po tik pirmo persileidimo neapsimoka jokiu tyrimu daryti g.gif tarsi turečiau dar keliu tokiu nelaimiu sulaukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2005 04 08, 16:46)
Mergaites, o kur geriau rekomenduotumete išsitirti krauja dėl harmonų kiekio (Vilniuje)? Mano gydytoja kazkokia kvaila sako po tik pirmo persileidimo neapsimoka jokiu tyrimu daryti  g.gif  tarsi turečiau dar keliu tokiu nelaimiu sulaukti  doh.gif



Ne tu viena su tokia nuomone...nors aš hormonų nesityriau, o kodėl tu pirma nori hormonus išsitirti? g.gif
Atsakyti
Tai kad aš kažkodėl jau galvoju kad su harmonais gal kas netvarkoje pas mane pasidarė, nes ir plaukuotumas pas mane visad padidėjes, bei cistos laikas nuo laiko atsiranda g.gif , o beto girdėjau butent kažkokio kai harmono per daug ir įvyksta savaiminis persileidimas. Nes šiaip visą neštumą jaučiausi juk puikiai. Reiškia kažko truko arba buvo perdaug. Tik gydytoja aiškina man kad "vienas kartas" visai neproblema .......... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2005 04 08, 17:05)
Tai kad aš kažkodėl jau galvoju kad su harmonais gal kas netvarkoje pas mane pasidarė, nes ir plaukuotumas pas mane visad padidėjes, bei cistos laikas nuo laiko atsiranda g.gif , o beto girdėjau butent kažkokio kai harmono per daug ir įvyksta savaiminis persileidimas. Nes šiaip visą neštumą jaučiausi juk puikiai. Reiškia kažko truko arba buvo perdaug. Tik gydytoja  aiškina man kad "vienas kartas" visai neproblema .......... schmoll.gif



Aišku, jei taip yra-geriau išsitirti, kad ir nieko nebus...vis ramiau miegosi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2005 04 08, 17:46)
Mergaites, o kur geriau rekomenduotumete išsitirti krauja dėl harmonų kiekio (Vilniuje)? Mano gydytoja kazkokia kvaila sako po tik pirmo persileidimo neapsimoka jokiu tyrimu daryti  g.gif  tarsi turečiau dar keliu tokiu nelaimiu sulaukti  doh.gif

ir man sake nieko po pirmo nedaryti... bet darausi, kad butu paciai ramiau. sekmes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mrb @ 2005 04 08, 20:43)
ir man sake nieko po pirmo nedaryti... bet darausi, kad butu paciai ramiau. sekmes rolleyes.gif


Nu tada žinokit mano vienos gydytoja tokia šauni thumbup.gif

Ji man pati visus tyrimus rekomendavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 08, 22:04)
Nu tada žinokit mano vienos gydytoja tokia šauni  thumbup.gif

Ji man pati visus tyrimus rekomendavo  thumbup.gif

as niekaip nerandu patikimos daktarytes... gal gali parekomenduoti? man tiktu Kaune, bet ir Vilniui neblogai. as jau aplankiau tris, bet visos kaip susitarusios...
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2005 04 08, 16:46)
Mergaites, o kur geriau rekomenduotumete išsitirti krauja dėl harmonų kiekio (Vilniuje)? Mano gydytoja kazkokia kvaila sako po tik pirmo persileidimo neapsimoka jokiu tyrimu daryti  g.gif  tarsi turečiau dar keliu tokiu nelaimiu sulaukti  doh.gif


Pigiausiai hormonus Vilniuje tiria AIDS centras,berods po 15 Lt. uz viena.
Atsakyti
QUOTE(mrb @ 2005 04 09, 18:54)
as niekaip nerandu patikimos daktarytes... gal gali parekomenduoti? man tiktu Kaune, bet ir Vilniui neblogai.  as jau aplankiau tris, bet visos kaip susitarusios...



Aš lankausi pas Kopustiene Mažylyje
Atsakyti