Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

Maraska,tikrai labai uzjauciu verysad.gif laikykis,stiprybes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maraska @ 2005 04 06, 14:48)
Onora, kartais tu, kaip ir as ne is rugpjutinukiu saraselio iskritai ?



jo, ish ten pat sad.gif
Atsakyti
QUOTE(maraska @ 2005 04 06, 14:52)
Burbuliuks, linkiu tau stiprybes, nors jos man ir paciai reikia cry.gif
susitariam nebeliudet, nebeverkt ir dabar kol uzgis fizines zaizdos pasvajot apie busimus stebukliukus...o kai jie vel apsigyvens saugoti juos nuo visu negandu  thumbup.gif


gerai sutinku, labai labai stengsiuosi blush2.gif
ir lauksim kol galėsim, ir pavyks... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 04 06, 15:27)
jo, ish ten pat sad.gif

JEZAU, BET JUMS DAR DAUGIAU NEI MAN BUVO... cry.gif
taigi baisu, o aš maniau, aš čia tiek daug savo aukselį išnešiojau ir praradau....
užojauta jums didžiulė...stiprinkimės visos wub.gif
Atsakyti
Iš vienos pusės laabai liūdna, kad šitas skyrelis pasipildė naujais nariais cry.gif cry.gif cry.gif , Maraška, norisi palinkėti daug stiprybės...baisu net pagalvoti....neseniai Onoros nelaimę apraudojom...būsit draugės, kaip mes su Sadi, iškritusios iš rugsėjinukių...

Atsakyti
Stiprybes ir kantrybes jums visoms 4u.gif


Sadi,
tu pas mane atvaryk ir varysim tongue.gif Jei rimtai, tai as noriu si menesi issitirti progesterona, nusinesiu savo BT parodysiu gydytojai, nes kuo toliau tuo labiau galvoju,kad man nustojo vystytis leliuks ir ivyko perisleidimas del sio hormono trukumo.
Aciu uz atsakyma, Sadi.


JurateL. 4u.gif
Atsakyti
taip mergaites, vel planuosim tik jau turedamos skaudzia patirti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(maraska @ 2005 04 06, 14:52)
Burbuliuks, linkiu tau stiprybes, nors jos man ir paciai reikia cry.gif
susitariam nebeliudet, nebeverkt ir dabar kol uzgis fizines zaizdos pasvajot apie busimus stebukliukus...o kai jie vel apsigyvens saugoti juos nuo visu negandu  thumbup.gif



Ir tau linkiu didelės stiprirybės ir kuo greičiau užgydyti visas ir fizinias ir moralines žaizdas 4u.gif
o kai jos užgys, pulsim į darbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 06, 18:00)
Iš vienos pusės laabai liūdna, kad šitas skyrelis pasipildė naujais nariais  cry.gif  cry.gif  cry.gif , Maraška, norisi palinkėti daug stiprybės...baisu net pagalvoti....neseniai Onoros nelaimę apraudojom...būsit draugės, kaip mes  su Sadi, iškritusios iš rugsėjinukių...


Ei, drauge, kur dingai???

Tikiuosi viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 08, 07:51)
Ei, drauge, kur dingai???

Tikiuosi viskas gerai  4u.gif



Oho, kokia tu ankstyva...pas mane viskas normaliai...negaliu patikėt, kad jau penktadienis...pradėjau matuot temperatūrą, tai 36,8 du rytai iš eilės...kažkaip ovuliacija dar toli, o temperatūra pakankamai aukšta...nesuprantu...jei ne paslaptis, kuriam gale matuoji blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 08, 09:30)
Oho, kokia tu ankstyva...pas mane viskas normaliai...negaliu patikėt, kad jau penktadienis...pradėjau matuot temperatūrą, tai 36,8 du rytai iš eilės...kažkaip ovuliacija dar toli, o temperatūra pakankamai aukšta...nesuprantu...jei ne paslaptis, kuriam gale matuoji  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


aš matuoju makšty blush2.gif Man kažkaip patogu ax.gif Įsikišu ir miegu kokia 10min ax.gif

Bet jei pas tave 1 fazei 36,8 blink.gif blink.gif blink.gif Pas mane šį ciklą antroj 36,7 doh.gif

Nors, iš kitos pusės, pas mane gi progesterono mažoka tikriausiai. Tai mano BT tą ir rodo.

Bet kuriuo atveju, pasimatuok visą ciklą ir tada žiūrėsim smile.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 08, 11:44)
aš matuoju makšty  blush2.gif Man kažkaip patogu  ax.gif Įsikišu ir miegu kokia 10min  ax.gif

Bet jei pas tave 1 fazei 36,8  blink.gif  blink.gif  blink.gif Pas mane šį ciklą antroj 36,7  doh.gif

Nors, iš kitos pusės, pas mane gi progesterono mažoka tikriausiai. Tai mano BT tą ir rodo.

Bet kuriuo atveju, pasimatuok visą ciklą ir tada žiūrėsim smile.gif

mirksiukas.gif



Nu aš ten pat blush2.gif ...ir taip pat numigti spėju... thumbup.gif ...o mano ciklas visada būdavo ilgas(virš 30 dienų), todėl ir dabar manau, kad tai pirma pusė ciklo ...kažkaip skaičiau, kad toj vietoj visada aukščiausia temperatūra, o vat užpakaliuky-mažesnė...pas atidėjusias kažkuri rašė, kad iš tikro užpakaliuky ir reikia matuoti...kaip manai?...ech...teks lįsti į skyrelį, kur temperatūras matuoja, mačiau ir tu ten...dar nedrįstu blush2.gif

Burbuliuk, Maraška, Onora, Dzineru ir visos kitos...ką, saulutė pašvietė, penktadienis, jau išsilakstėt??? alc.gif tourist5.gif vacation4.gif bicycle.gif brunette.gif ...sukroviau visas šypsenėles, kurios savaitgalio įvykius atspindėtų thumbup.gif
Atsakyti