Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

QUOTE(neatspesi @ 2012 05 14, 22:12)
oj kaip negera man mergaites...bandziau mokytis...akys mirguliuoja...tai nustoju kraujuot, tai tamsus, tirstas, su kresuliais...silpna biski...salta, bet namie ir taip salta...dar vyzdziai tokie issiplete...kaip narkomanes...bet gal nuo kompiuterio ir skaitymo....oj nezinau...mokytis negaliu...laikas bega, kursinio terminai spaudzia...kadangi buvau siandien pas gine, ji lyg ir nemate nieko blogio, tik tu skysciu kazkur prisikaupusiu...bet mastau gal neprofesionaliai ziurejo g.gif
nezinau ka ir galvot...bijau eit miegot, nes galiu neatsikelt gal verysad.gif kadangi viena namie esu, tai niekas nepasiges ilgokai verysad.gif  verysad.gif
bet i ligonine eiti...sakys jau buvai...sake ateiti jei rimtesni skausmai...bet kad nelabai...tik kai sisiot noriu skauda...vakaras jau...baisu verysad.gif


Kaip laikaisi? Aš manau, jei kažkas ne taip, tai kad ir 10 kart eiti ir tikrintis... Juk jų toks darbas, niekas kitas nepasirūpins... O kaip kraujo tyrimai ar darė? Gal hemoglobinas kritęs...
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 05 15, 06:27)
Kaip laikaisi? Aš manau, jei kažkas ne taip, tai kad ir 10 kart eiti ir tikrintis... Juk jų toks darbas, niekas kitas nepasirūpins... O kaip kraujo tyrimai ar darė? Gal hemoglobinas kritęs...



apie 12 visai uzejo verysad.gif ...galvojau eiti i ligonine neiti...eiti neiti g.gif ...susimeciau daiktus...vel priguliau...net vos vemt nepradejau....nuvarau i ligonine blink.gif ...o ten tokia sena daktare...tipo ko cia atejai, juk iki ryto nenukraujavus butum schmoll.gif ...kaip susinervinau...aiskinau kaip kas...o ji savo varo...vel visko klausineja...sako matyt persileidimas...sakau juk pries nosi parasyta!, nes pries tai ryte buvau ligoninej ...tik kita gine buvo...ta nesaito...patikrino ant kedes ir net echoskopu neziurejo..............................................sako ar mirtinai skauda, sakau pakantet galiu, maziau,vel skudus spazmas...tai sako vaistu nakciai leidziamu....dakau pakentesiu geriau...nes bijojau uzmigus kad neatsikelsiu...sirdis trankes kaip paselus, tik sedet tegalejau...saltis purte...
zodziu...pasibaisejau ja...sako ryte reikejo eit ir nusiunte i palata...gerai kad seseles supratingos, paguode, patare...padare kraujo tyrimus, tableciu dave...oj nervai matyt dar dasidejo...tai kad ir suleido kad miegociau...apie 4 val pabudau (nors atsiguliuaus po tyrimu gal 1 val), tai puse 6 pamatavo temp. buvo 35,7...visada pas manes zemoka ji...bet vadinas nestumo kaip ir nebera...(net negimdiniam turetu didesne temperatura but rods)...ryte pagerejo...bet dar vemt norejosi...
tai ta bjaurioji daktare perleido mane kitai, kur vakar buvo ryte...sita apziurejo normaliai...pasake kad nieko blogo nemato jokiu dariniu...gal stresas sako, organizmas nusiples...gal infekcija ar pan...sako siulau valyt arba laukt...sutikau valyt, bijojau infekcijos...tai va...po 2 sav.liepe pasiskambint ir tyrimu ateit pasimt koks ten velnias man buvo....va po narkozes iskart pabudau, pavalgiau ir po poros valandu namie jau...dar biski silpna...bet siaip gerai...ryt svarbus kolis...nenorejau pries pabaiga praleidinet, po to sunku atsiskaityt... gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif
Papildyta:
QUOTE(neatspesi @ 2012 05 15, 13:13)
apie 12 visai uzejo verysad.gif ...galvojau eiti i ligonine neiti...eiti neiti g.gif ...susimeciau daiktus...vel priguliau...net vos vemt nepradejau....nuvarau i ligonine blink.gif ...o ten tokia sena daktare...tipo ko cia atejai, juk iki ryto nenukraujavus butum schmoll.gif ...kaip susinervinau...aiskinau kaip kas...o ji savo varo...vel visko klausineja...sako matyt persileidimas...sakau juk pries nosi parasyta!, nes pries tai ryte buvau ligoninej ...tik kita gine buvo...ta nesaito...patikrino ant kedes ir net echoskopu neziurejo..............................................sako ar mirtinai skauda, sakau pakantet galiu, maziau,vel skudus spazmas...tai sako vaistu nakciai leidziamu....dakau pakentesiu geriau...nes bijojau uzmigus kad neatsikelsiu...sirdis trankes kaip paselus, tik sedet tegalejau...saltis purte...
zodziu...pasibaisejau ja...sako ryte reikejo eit ir nusiunte i palata...gerai kad seseles supratingos, paguode, patare...padare kraujo tyrimus, tableciu dave...oj nervai matyt dar dasidejo...tai kad ir suleido kad miegociau...apie 4 val pabudau (nors atsiguliuaus po tyrimu gal 1 val), tai puse 6 pamatavo temp. buvo 35,7...visada pas manes zemoka ji...bet vadinas nestumo kaip ir nebera...(net negimdiniam turetu didesne temperatura but rods)...ryte pagerejo...bet dar vemt norejosi...
tai ta bjaurioji daktare perleido mane kitai, kur vakar buvo ryte...sita apziurejo normaliai...pasake kad nieko blogo nemato jokiu dariniu...gal stresas sako, organizmas nusiples...gal infekcija ar pan...sako siulau valyt arba laukt...sutikau valyt, bijojau infekcijos...tai va...po  2 sav.liepe pasiskambint ir tyrimu ateit pasimt koks ten velnias man buvo....va po narkozes iskart pabudau, pavalgiau ir po poros valandu namie jau...dar biski silpna...bet siaip gerai...ryt svarbus kolis...nenorejau pries pabaiga praleidinet, po to sunku atsiskaityt... gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif


bet taip ir neaisku kas buvo...nes negimdinio nerado...bijau kad kur pilvo ertmej nebutu...bet gal pastebeje butu...o nuo persileidimo...nu sake neturetu taip blogai but...
Atsakyti
Sveikos moterys ir merginos,
praeita savaite suzinojau dvi naujienas ta pacia diena - laukiausi ir praradau verysad.gif atliko abrazija ir jau 7 diena kaip nenustoju kraujuoti, idomumo delei pasidariau nestumo testa ir jis teigiamas, tik antroji juostele ne tokia ryski kaip pirmoji. Norejau paklausti ar tai normalu ar tureciau kreiptis i ginekologa? Po abrazijos pradejau vartoti KT. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Cukrė @ 2012 06 25, 11:45)
Sveikos moterys ir merginos,
praeita savaite suzinojau dvi naujienas ta pacia diena - laukiausi ir praradau  verysad.gif  atliko abrazija ir jau 7 diena kaip nenustoju kraujuoti, idomumo delei pasidariau nestumo testa ir jis teigiamas, tik antroji juostele ne tokia ryski kaip pirmoji. Norejau paklausti ar tai normalu ar tureciau kreiptis i ginekologa? Po abrazijos pradejau vartoti KT. Aciu.


Labas, nesmagu kaip taip nutinka, bet... o NT teigiamas gali būt ilgai nes hcg taip greitai neišsiskirsikto organizme tik pamažu mažės ir išnyks likučiai 4u.gif po sekančių mm jo tikrai neliks ir mm gali tekt ilgėliau palaukt blush2.gif
Atsakyti
Sveikos...
Patyriau ir as sita skausma... pirma kart pries 2 menesius, viena diena suzinojau, kad laukiuosi, o kita, kad prarandu... Buvo liudna, bet isgyvenama, gal del to, kad nebuvau dar apsipratus su ta mintim, po pusantro menesio vel netiketai pastojau, bijojau dziaugtis savo laime, niekam isskyrus vyra nesakiau, praejo pusantros savaites ir vel tas pats... verysad.gif
Pirma karta gavau pagalba antoj klinikinej ligoninej, personalas buvo rupestingas, ir supratingas, si kart nuvaziavom nakty i KMU, papuoliau pas kazkokia sundaktare, kuri iskoliojo ko as atvaziavau, nestumo gimdoj nemat, tad padare isvada, kad man eilines menesines ir issigalvoju viska doh.gif Nors ir NT ir HCG tyrimas rode nestuma. Finale ji dar pareikalavo, kad susimokeciau uz apziura doh.gif . Bet jau tom registratorem su vyru pakelem veja ir nieko nemokejom schmoll.gif
Zodziu... sykart labai skaudu ir liudna, bijau, kad nepalusciau, gyvenima skaidrina pusantru metuku dukryte wub.gif kurios taip pat laukem keleta metu ir isbandem daugybe metodu, bet tuo metu as paprasciausiai negalejau pastoti, bet kai pagaliau pavyko, viskas klojosi tiesiog puikiai, o dabar pastojiau abu kartus lengvai, galima sakyt neplanuotai, bet nelaimingai...
Zadu tirtis, prisiskaiciau apie visokiausius simdromus unsure.gif Po pirmos nelaimes norejosi vel kuo greciau pastoti, o dabar jau bijau, nenoriu vel isgyventi to paties siaubo verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, sianakt patyriau ir as si skausma verysad.gif puse 5 ryte pradejau kraujuoti, 8 val. ryte buvau pas seimos gydytoja, nes mano ginekologe atsotogauja, apziurejo mane irsake jog organizmas pats turi issivalyti ir kad abrazijos nereikia, labai bijau ir noriu kad viskas butu gerai, iki pietu kraujavau lb gausiai, buvo daug kresuliu, buvo stiprus pilvo skausmas, dabar skausmas apmazejo, yra tik kraujavimas, kresuliuku dar pasitaiko bet lb lb maziukai. ar tikrai nereikia abrazijos?
Atsakyti
Prasau atsakykit kas nors i mano klausima, nes man neramu, pas ginekologe treciadieny, bus praejus lygiai savaite po persileidimo, snd trecia dienu dideliu skausmu nera kraujuoju kaip per menesines, vistik nestumas nemazas buvo, o gydytoja sake pats issivalys, lb bijau kad gali neissivalyti pats, is kur zinoti kada viskas gerai ir abrazijos nereikia, dar lb toli tas treciadienis, lb nerimauju....
Atsakyti
QUOTE(Sielaa @ 2012 08 03, 11:11)
Prasau atsakykit kas nors i mano klausima, nes man neramu, pas ginekologe treciadieny, bus praejus lygiai savaite po persileidimo, snd trecia dienu dideliu skausmu nera kraujuoju kaip per menesines, vistik nestumas nemazas buvo, o gydytoja sake pats issivalys, lb bijau kad gali neissivalyti pats, is kur zinoti kada viskas gerai ir abrazijos nereikia, dar lb toli tas treciadienis, lb nerimauju....


važiuok į bet kokios ligoninės priimamąjį...
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2012 08 03, 11:13)
važiuok į bet kokios ligoninės priimamąjį...


Aš tą patį galiu patarti... Nes kiekvienas atvejis skirtinas ir per daug drąsu būtų kažką patarinėti... Arba bent jau pasiskambinti į ligoninę ir pasikonsultuoti, ten tikrai patars kaip elgtis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 03 rugpjūčio 2012 - 10:35
QUOTE(Sielaa @ 2012 08 03, 11:11)
Prasau atsakykit kas nors i mano klausima, nes man neramu, pas ginekologe treciadieny, bus praejus lygiai savaite po persileidimo, snd trecia dienu dideliu skausmu nera kraujuoju kaip per menesines, vistik nestumas nemazas buvo, o gydytoja sake pats issivalys, lb bijau kad gali neissivalyti pats, is kur zinoti kada viskas gerai ir abrazijos nereikia, dar lb toli tas treciadienis, lb nerimauju....

siaip visada geriau, kai issivalo savaime, bet del sventos ramybes nuvaziuok i bet koki priemama (tikiuosi nepataikysi ant tokios gydytojos kaip as ir neiskolios) arba kur nors privaciai
Atsakyti
Sveikos.
Pries kelias dienas ir as netekau savo leliuko. Buvo 10 sav. Nakti pradejau labai kraujuoti, vyras isveze i ligonine. Padare abrazija. Norejau paklausti gal kas zino ar normalu, kad po to skauda pilvo apacia,toks vaizdas kad tempia zemyn man viska. Teplioju nedaug, galvoju gal persidirbau namuose nes turiu dar viena grazuole namuose lakstancia,gal per greit sokau namus tvarkyt..pas gyd tik po savaites o dabar neramu ar taip ir turi buti.
Atsakyti
QUOTE(R&T @ 2013 02 20, 18:10)
Sveikos.
Pries kelias dienas ir as netekau savo leliuko. Buvo 10 sav. Nakti pradejau labai kraujuoti, vyras isveze i ligonine. Padare abrazija. Norejau paklausti gal kas zino ar normalu, kad po to skauda pilvo apacia,toks vaizdas  kad tempia zemyn man viska. Teplioju nedaug, galvoju gal persidirbau namuose nes turiu dar viena grazuole namuose lakstancia,gal per greit sokau namus tvarkyt..pas gyd tik po savaites o dabar neramu ar taip ir turi buti.

R&T, kmaip tu laikaisi?
Atsakyti