Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

man siandien gydytoja sake ta pati, sako nuo senu laiku dauguma gydytoju liepia puse metu laukti, bet ji tikrai sake, tiek nereikia laukt jei viskas gerai, 3men. pilnai pakanka..
Atsakyti
turiu merginos viena klausimeli,seniau pries mmm visada paskaudedavo krutine kaip ir daugumai musu,po persileidimo krutine pries mmm visai nebejautri g.gif gal tai irgi kas negerai?ka manot drauges mielos apie tai?
Atsakyti
malyna, as tai nemanau kad cia koks blogas pozymis...man apskritai krutis pries mmm niekada beveik neskauda, bet buna isimciu kai paskausta, bet pav. pilva neskaudejo taip smarkiai per mmm dabar smile.gif manau, kad nieko rimto neturetu reikst mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asticus @ 2005 04 06, 12:26)
man siandien gydytoja sake ta pati, sako nuo senu laiku dauguma gydytoju liepia puse metu laukti, bet ji tikrai sake, tiek nereikia laukt jei viskas gerai, 3men. pilnai pakanka..


va man irgi LT liepdavao laukti 6 men, bet kaip persilaidau Anglijoj, tai leido pastoti po pirmu normaliu menesiniu ir to deka turiu suneli, net negrese jokie persileidymai, o pries tai terejau 4 verysad.gif

QUOTE(malyna @ 2005 04 06, 12:59)
turiu merginos viena klausimeli,seniau pries mmm visada paskaudedavo krutine kaip ir daugumai musu,po persileidimo krutine pries mmm visai nebejautri g.gif gal tai irgi kas negerai?ka manot drauges mielos apie tai?


man pries nestuma visada skaudedavo pries sirgima, o kaip pasigimdziau, tai neskauda ir nebuna jautri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2005 04 06, 08:31)
Sveikutės

Dar prieš 2 savaites skaitinėjau skyreli besilaukiančioms, o dabar po visų ašarų jūrų nutariau prisijungti prie jūsų...man prieš dvi savaites padarė abraziją  cry.gif
kiek čia skaitinėjau tai supratau iš savo nepatyrimo praradau savo mažylį....ir dabar save užgraušiu negyvai...  doh.gif
O mano istorija tai tokia standartinė iki negalėjimo... dvi dienas skaudėjo pilvo apačią ir nugarą...o kadangi turiu stuburo išvaržą, tai kaip ir maniau, kad čia mano nugara kalta ir ją gydžiau.....po to pradėjau kraujuoti, teisingiau tepliojo, ir kadangi esu skaičiusi, kad tai norlau, toliau sau ramiai vaikščiojau...tik po to kai sukraujavau kaip per mėnesines sugalvojau, kad gydytojai reikia pasirodyti...bet vis dar turėjau vilties, kad čia tik truputi blogai...
bet kai nuvažiavau pas gydytoją, jau širdies veiklos nebuvo...o jam jau buvo 10 sav...ir prieš 2 savaites aš jį ir jo širdutę buvau mačiusi...
tiesa mane tikrino 3 skirtingos gydytojos ir su skirtingais UG aparatais, bet visi tą patį rodė, tad....teko tik padaryti abraziją...po to pagulėti ligininėje su daug daug ašarų ir kaltinimų sau, kad aš tokia ir anokia ir nesisaugojau bei laiku pas gydytoją nenuėjau  verysad.gif

Vis masčiau, kad tokių nėra daug ... bet kai čia paskaičiau, pamačiau, kad neesu viena tokia ir mūsų čia daug...
labai gerai, kad yra toks skyrelis, bus kam pasiguosti ir kas supras...

visoms stiprybės ir nepykit už padrikas mintis.... 4u.gif


as irgi prisijungiu prie jusu, pekntadieni 20 sav. privaryta skatinamuju turejau pagimdyt lelyte, kuri dabar jau angelelis, o to priezasties niekas taip ir nepasake... cry.gif cry.gif cry.gif
iki tol viskas buvo gerai pas gydytoja lankiausi reguliariai ir t.t.
As irgi masciau kad tokiu daug nera, bet....
Atsakyti
QUOTE(Asticus @ 2005 04 06, 12:26)
man siandien gydytoja sake ta pati, sako nuo senu laiku dauguma gydytoju liepia puse metu laukti, bet ji tikrai sake, tiek nereikia laukt jei viskas gerai, 3men. pilnai pakanka..


Na man vien gydytoja, liepė laukti ne mažiau 6 mėn, o kita leido po 5kių bandyti...
hmmm.. nors va gegužės pabaigoje nueisiu pas gydytoją dar kartą ir užklausiu..jei vėl sakys 5kis mėnesius, gal pask itą reiktų nueiti dar pasikonsultuoti... g.gif
kažkaip ilgai tie pusė metų atrodo, čia paskaitinėjus...kad kitoms greičiau leidžia...aš irgi noriu greičiau... wub.gif
Atsakyti
Maraska, labai uzjauciu. Isgyvenau ta pati - todel labai suprantu tave. Turesim ir mes savo leliukus 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2005 04 06, 14:04)
Na man vien gydytoja, liepė laukti ne mažiau 6 mėn, o kita leido po 5kių bandyti...
hmmm.. nors va gegužės pabaigoje nueisiu pas gydytoją dar kartą ir užklausiu..jei vėl sakys 5kis mėnesius, gal pask itą reiktų nueiti dar pasikonsultuoti... g.gif
kažkaip ilgai tie pusė metų atrodo, čia paskaitinėjus...kad kitoms greičiau leidžia...aš irgi noriu greičiau... wub.gif


siaip tai patariu labai neskubeti. visos mes norim greiciau, bet reikia atsigauti ir organizmui po shoko ir emociskai sustipreti, kartais pernelyg didelis noras gali apgauti tave - tau atrodys, jog esi stipri, o ish tikruju - taip nebus.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 04 06, 14:08)
siaip tai patariu labai neskubeti. visos mes norim greiciau, bet reikia atsigauti ir organizmui po shoko ir emociskai sustipreti, kartais pernelyg didelis noras gali apgauti tave - tau atrodys, jog esi stipri, o ish tikruju - taip nebus.


Tikiu, bet turbūt ir tokiam savęs įtikinimui reikia laiko... schmoll.gif
protas sako, kad nėr kur skubėti ir spėsiu dar pabūti nestuke.gif ...
bet jausmai ką kitą sako... blush2.gif

Na tikiuosi po pirmų mmm susireguliuos ir susiderins jausmai su protu ir kaip nors išlauksiu tuos 5 mėn... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maraska @ 2005 04 06, 14:44)
as irgi prisijungiu prie jusu, pekntadieni 20 sav. privaryta skatinamuju turejau pagimdyt lelyte, kuri dabar jau angelelis, o to priezasties niekas taip ir nepasake... cry.gif  cry.gif  cry.gif
iki tol viskas buvo gerai pas gydytoja lankiausi reguliariai ir t.t.
As irgi masciau kad tokiu daug nera, bet....


Maraška console.gif

Kodėl taip būna??? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 04 06, 14:07)
Maraska, labai uzjauciu. Isgyvenau ta pati - todel labai suprantu tave. Turesim ir mes savo leliukus  4u.gif .


Onora, kartais tu, kaip ir as ne is rugpjutinukiu saraselio iskritai ?
Zinoma, kad turesim, bet galejom sau laimingos dziaugtis ir tais angeleliais cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Burbuliuks, linkiu tau stiprybes, nors jos man ir paciai reikia cry.gif
susitariam nebeliudet, nebeverkt ir dabar kol uzgis fizines zaizdos pasvajot apie busimus stebukliukus...o kai jie vel apsigyvens saugoti juos nuo visu negandu thumbup.gif
Atsakyti