Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

ką darysi, visokių žmonių yra... tiesą sakant, parašiau visam tam skyriui padėką, man nepavyko išsaugot mažiuko, tačiau tikiu ir linkiu, kad kitoms pavyktų, kad tas personalas būtų rūpestingas ir nuoširdus, labai labai tikiuois, kad man daugiau nereikės su jomis susidurti...

žinau kaip skaudu, kai aplink viso nėščios, nu bet ką darysi, matyt dar buvo ne laikas.... man padėjo tai, kad kai grįžau iš ligoninės, vyra skitą dieną išėjo į darbą, o aš raudojau, tikrai raudojau balsu ir upeliais ašarų, nežinau kodėl, bet palengvėjo, sako visada reik tą skausmą išsakyt....

nors aš turėjau pokalbį su psichologe dar prieš įvykstant persileidimui, manau, kad daktarai jau žinojo, kuo baigsis, man ji nepadėjo, tiesą sakant mane suerzino, nes aš pati turiu daug psichologinių žinių ir žinojau, ką turiu jai pasakyti, kad nelįstų prie manęs, nežinau ar jai profesionalumo trūko, ar aš tokia bjauri, bet man ji tikrai nepadėjo.... dar blogiau jaučiausi po pokalbio su ja.... g.gif
Atsakyti
Na taip, svarbiausiai neužgniaužti jausmų, rasti būdą, nuo kurio palengvėtų nors kiek...

O kas dėl psichologų, tai matyt gal ne tas žmogus buvo, gal tiesiog jau tokia situacija susiklostė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 30 kovo 2012 - 14:30
Aš netikiu sapnais. Bent iki šiol taip buvo. Bet dabar susapnavau savo vaikutį, kai dar nežinojau, kad laukiuosi ir kraujavimą, kai dar jokių persileidimo požymių nebuvo. Praradau savo angelėlį 6 savaitę...
Atsakyti
aš šiąnakt irgi sapnavau berniuką, nežinau kodėl, bet toks jausmas, kad jis mano.. mačiau pro miglą ir buvau nustebus, nes tikėjuasi, kad bus mergaitė blush2.gif dabar dar vis laukiu rezultatų iš to, ką nusiuntė tyrimui, gal bus parašyta kokios lyties, nors net nežinau ar labai noriu žinoti, tiesiog yra angeliukas mūsų ir tiek, lauksim naujo žmogučio rudeniop kalbinsim gandrus blush2.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

...jau pati buvau nusiteikus gerai...pasiskambinau ginekologei...eiliu laukti nenorejau po puses menesi...o be to seimos daktaras vyras ir as plius gyvenu dabar kitame mieste, o vyras isvykes ...tai uzsiregistravau privaciai...antradieniui ...nes galvojau kitas dienas paskaitos...o ir gerai jauciausi
...tik siandien atsikeliau, taip gerai buvo, susisiekiau su vyru uzsienyje...parasiau jam kad II juosteles...
ir uzejo pilvo spazmai ...galvojau nu gal normalu...anksciau ir tai skaudedavo, tai mausdavo, stresas ir pan...
bet nuejau i tualeta...siek tiek rudu isskyru ...nebejau nei i parduotuve, pagulejau...skausmas tai aprimdavo tai praeidavo, vel siek tiek rudai patepliojo...ir staiga kraujas...juodas, tirstas, lyg su kresuliukais...nemazai jo ...nusikriokiaus negaliu...kodel taip butent...lyg saipytusi kas is manes...tik pasakiau vyrui ir viskas...kai jam pasakiau maniau numirsiu, taip nuliudo, nes taip noorejo vaikelio...sedziu ir verkiu...bijau eit i tualeta...bijau kad kraujuoju dar stipriai...
nezinau negimdinis cia ar persileidimas...tik zinau kad nebera vaikelio...asaros plusta, nezinau ka daryt...kodel taip nesiseka...matyt nelemta, bet nu kodel butent dabar...kai jau pasidziaugt norejau suvyru....ziauru...
Atsakyti
QUOTE(neatspesi @ 2012 05 13, 18:03)
sveikos merginos,

  ...jau pati buvau nusiteikus gerai...pasiskambinau ginekologei...eiliu laukti nenorejau po puses menesi...o be to seimos daktaras vyras ir as plius gyvenu dabar kitame mieste, o vyras isvykes  ...tai uzsiregistravau privaciai...antradieniui  ...nes galvojau kitas dienas paskaitos...o ir gerai jauciausi 
...tik siandien atsikeliau, taip gerai buvo, susisiekiau su vyru uzsienyje...parasiau jam kad II juosteles...
ir uzejo pilvo spazmai  ...galvojau nu gal normalu...anksciau ir tai skaudedavo, tai mausdavo, stresas ir pan...
bet nuejau i tualeta...siek tiek rudu isskyru  ...nebejau nei i parduotuve, pagulejau...skausmas tai aprimdavo tai praeidavo, vel siek tiek rudai patepliojo...ir staiga kraujas...juodas, tirstas, lyg su kresuliukais...nemazai jo  ...nusikriokiaus negaliu...kodel taip butent...lyg saipytusi kas is manes...tik pasakiau vyrui ir viskas...kai jam pasakiau maniau numirsiu, taip nuliudo, nes taip noorejo vaikelio...sedziu ir verkiu...bijau eit i tualeta...bijau kad kraujuoju dar stipriai... 
nezinau negimdinis cia ar persileidimas...tik zinau kad nebera vaikelio...asaros plusta, nezinau ka daryt...kodel taip nesiseka...matyt nelemta, bet nu kodel butent dabar...kai jau pasidziaugt norejau suvyru....ziauru...


Neatspesi, tokioj situacijoj užuojauta nereiklainga ( bent jau man),tačiau kaltinti visus aplinkui, kaltint save ar likimą.. skauda, žinau kaip skauda, mano angeliukas vystėsi normaliai girdėjau širdelės plakimą, mačiau, kaip mojuoja ir t.t. Aš irgi verkiau, to skausmo nesupras tie, kurie nepatyrė, tačiau reikia žiūrėti į priekį. O aš būsiu nekukli ir paklausiu, tau pirmą kartą taip?
galiu "paguosti", gal ir žiauriai, bet džiaukis, kad anksti, nes man, kai viskas vyko jau 17 nėštumo savaitę, kai su vyru taip jo laukėm, kai jį matėm, su juo kalbėjom, buvo išties sunku. bet reikia eiti pirmyn ir atsigavus bandyti dar ir dar ir dar... 4u.gif laikykis, o verkti ir raudoti reikia, nes nors labai nedaug, bet palengvėja.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriro: 14 gegužės 2012 - 07:04
QUOTE(kriro @ 2012 05 14, 07:02)
Neatspesi, tokioj situacijoj užuojauta nereiklainga ( bent jau man),tačiau kaltinti visus aplinkui, kaltint save ar likimą.. skauda, žinau kaip skauda, mano angeliukas vystėsi normaliai girdėjau širdelės plakimą, mačiau, kaip mojuoja ir t.t. Aš irgi verkiau, to skausmo nesupras tie, kurie nepatyrė, tačiau reikia žiūrėti į priekį. O aš būsiu nekukli ir paklausiu, tau pirmą kartą taip?
galiu "paguosti", gal ir žiauriai, bet džiaukis, kad anksti, nes man, kai viskas vyko jau 17 nėštumo savaitę, kai su vyru taip jo laukėm, kai jį matėm, su juo kalbėjom, buvo išties sunku. bet reikia eiti pirmyn ir atsigavus bandyti dar ir dar ir dar... 4u.gif laikykis, o verkti ir raudoti reikia, nes nors labai nedaug, bet palengvėja.. 4u.gif



pirma, pirmas nestumas...na anksciau jei ir buvo kas tai nei jauciau nei zinojau g.gif skauda labai, nes kai esi ne vienas tai turi kas apkabimns, pasakys kad laikas pades ir bus geriau, o dabar esu viena ir ilgai dar busiu...galiu kalbetis tik su savimi...arba rasyti jums sitame puslapyje...
sutinku, kad geriau dabar, bent busiu pajutus tuos pozymius, pamacius II juosteles ir bent siek tiek pasidziaugus...esu jautrus zmogus, tai nezinau kada tas skausmas atlegs...bijosiu vel pastoti...nes jei jau persileidimas...vadinasi kazkas negerai ir didele tikimybe kad vel tas pats bus veliau....
Atsakyti
Neatspesi, užjaučiu... Jei tik tau nuo to lengviau - rašyk čia savo mintis... nes jei tikrai nėra kam pasipasakoti, tai laba sunku viską viduje laikyti...

Ar buvai pas ginekologę pasirodyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 14 gegužės 2012 - 09:10
laikykis mergyt, tikrai gali pasiguosti mums, ir tikėk, nebijok, kad viskas bus gerai, bet tikrai, reikia apsilankyti pas gydytoją. 4u.gif
Atsakyti
dekui mergaites 4u.gif

oj sunku...nuvariau i primamaji...kol prieme...kaip ne zmogus buciau, tipo ko nori...bet pati ginekologe gera...apziurejo...nestumo nebemate verysad.gif pasake kad kiausidese lyg nieko nematyt, tik pilvo ertmej skysviu...tai norejo guldyt,bet sakau kad ne, jei uzeis skausmai vel varysiu g.gif nors sake gal issivalys savaime verysad.gif
Atsakyti
4u.gif turėtų išsivalyti, o man viskas jau dalim pradėję kristi buvo.. baisus tas jausmas, bet turim iškentėt, toks jau tas gyvenimas. Laikykis
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2012 05 14, 11:27)
4u.gif turėtų išsivalyti, o man viskas jau dalim pradėję kristi buvo.. baisus tas jausmas, bet turim iškentėt, toks jau tas gyvenimas. Laikykis


labai uzjauciu verysad.gif nieko turbut nera baisiau...nors gal baisiau kai negyvas gimsta ar jau paauginus netekt...tik pykstu pati ant saves, kad anksciau galvojau kai buvau jauna jog niekada nenoresiu vaiku...jie tokie ir anokie...nervindavo mane...bet pati vaikas buvau... unsure.gif
matyt ir nubaude mane...nors imu dabar pozityviai mastyt...jei dabar issivalys ir atsigausiu po poros menesiu vel galesim bandyt...tik tada jau kaip ir patirties bus siokios tokios...be to ir studijos bus i pabaiga, ir nestresuosiu gal...nes si karta buvo daug nelaimiu, tai streso nesveikai buvo daug...gal del to dar ne laikas buvo... g.gif verysad.gif
linkiu sau ir kitom sulaukti sveiko ir mylimo mazuliuko 4u.gif
susimastau dabar, kaip kitos neplanuoja, netycia pastoja...vienos gimdo ir palieka, kitos augina nemyledamos, kitos dar baisiau pasielgia...o tos, kurios taip laukia kryziaus kelius eina kad issipildytu ju svajone 2.gif
Atsakyti