Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

QUOTE(naujoke4 @ 2011 05 09, 17:42)
Na nors vieną reiks paskaitinėti...likimo vingiai mane domina...ar esi dariusi savo gimimo horoskopą? ar tiki tokiasi dalykais?  g.gif
oi tau dar sunkiai, jei metus lauktas  verysad.gif stiprybės tau  4u.gif na taip, vyrams skauda, kai mato mus tokias, bet sutikime, juk jie nejaučia, kas pas mus viduj darosi...man skausmai buvo žiarūs ir sakė ligoninėj kentėti...jokių vaistų...visą naktų nemiegojau...


Man irgi idomu, esu dariusi horoskopa pagal gimimo data ir laika smile.gif Kazkiek tikiu.
Nelengva 4u.gif Jooo.. ligoninej buvo ne kas, negalejau ir as patiket tuo kas vyksta, atrode, kad ne su manim viskas.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nipiuke @ 2011 05 09, 19:26)
Man irgi idomu, esu dariusi horoskopa pagal gimimo data ir laika smile.gif Kazkiek tikiu.
Nelengva  4u.gif Jooo.. ligoninej buvo ne kas, negalejau ir as patiket tuo kas vyksta, atrode, kad ne su manim viskas..  doh.gif

O tai kuom remdamasi darei horo? juk šiaip sugalvoji ir darai-nėra taip...
Atsakyti

Papildyta:
Labas, kaip viskas baiges? Gal ivyko stebuklas? bigsmile.gif
[/quote]

Ne neįvyko. Bet aš viską priėmiau labai ramiai. Reiškia taip geriau... Tiesiog priimu kaip Dievo valią. Yra dalykų kuriuos išgyventi be tikėjimo be galo sunku. Su tikėjimu daug lengviau.
Ir vaikelis bus kai Dievas duos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujoke4 @ 2011 05 09, 22:44)
O tai kuom remdamasi darei horo? juk šiaip sugalvoji ir darai-nėra taip...


Ne taip supratai, as pati to daryti nemoku.. Man sudarė 4u.gif

QUOTE(laurriukas @ 2011 05 10, 08:52)
Ne neįvyko. Bet aš viską priėmiau labai ramiai. Reiškia taip geriau... Tiesiog priimu kaip Dievo valią. Yra dalykų kuriuos išgyventi be tikėjimo be galo sunku. Su tikėjimu daug lengviau.
Ir vaikelis bus kai Dievas duos smile.gif


4u.gif Suprasta.
Taip, Tu teisi. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nipiuke: 10 gegužės 2011 - 08:15
QUOTE(Nipiuke @ 2011 05 10, 09:14)
Ne taip supratai, as pati to daryti nemoku.. Man sudarė  4u.gif
4u.gif Suprasta.
Taip, Tu teisi.  4u.gif

Atsiprašau, ne taip supratau blush2.gif
Papildyta:
[quote=laurriukas,2011 05 10, 08:52]
Papildyta:
Labas, kaip viskas baiges? Gal ivyko stebuklas? bigsmile.gif
[/quote]

Ne neįvyko. Bet aš viską priėmiau labai ramiai. Reiškia taip geriau... Tiesiog priimu kaip Dievo valią. Yra dalykų kuriuos išgyventi be tikėjimo be galo sunku. Su tikėjimu daug lengviau.
Ir vaikelis bus kai Dievas duos smile.gif
[/quote]
Kokie buvo tavo konkretesni veiksmai tkėjimo tema? ėjai į bažnyčią, skaitei tokia literatūrą, ar ką? g.gif
Atsakyti
[/quote]
Kokie buvo tavo konkretesni veiksmai tkėjimo tema? ėjai į bažnyčią, skaitei tokia literatūrą, ar ką? g.gif
[/quote]

Viskas ką išvardinai ir daug daugiau. Jei nori, papasakosiu asmeniškai gali parašyti į AŽ. 4u.gif
Atsakyti
[quote=laurriukas,2011 05 11, 14:42]
[/quote]
Kokie buvo tavo konkretesni veiksmai tkėjimo tema? ėjai į bažnyčią, skaitei tokia literatūrą, ar ką? g.gif
[/quote]

Viskas ką išvardinai ir daug daugiau. Jei nori, papasakosiu asmeniškai gali parašyti į AŽ. 4u.gif
[/quote]
4u.gif
Atsakyti
Sveikos,mes savo maziuko laukem beveik 3metus,pagaliau sulaukem tu II ,bet deje laime truko neilgai,5sav persileidau...siuo metu laukiu savo mmm po persileidimo,kuris ivyko 09.01

Sakykit,merginos,ar ilgai teko laukti mmm po persileidimo?
Atsakyti
QUOTE(Saule8609 @ 2011 10 03, 21:18)
Sveikos,mes savo maziuko laukem beveik 3metus,pagaliau sulaukem tu II ,bet deje laime truko neilgai,5sav persileidau...siuo metu laukiu savo mmm po persileidimo,kuris ivyko 09.01

Sakykit,merginos,ar ilgai teko laukti mmm po persileidimo?

as mmm sulaukiau po gero men apie 35-40 d.
labai tave uzjauciu ir suprantu, bet tikek kitas karta viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule8609 @ 2011 10 03, 21:18)
Sveikos,mes savo maziuko laukem beveik 3metus,pagaliau sulaukem tu II ,bet deje laime truko neilgai,5sav persileidau...siuo metu laukiu savo mmm po persileidimo,kuris ivyko 09.01

Sakykit,merginos,ar ilgai teko laukti mmm po persileidimo?

oi mazule,tikrai tave labai gerai suprantu. po dvieju sunu kai pradejau nauja gyvenima,troskome mazylio,po dideliu pastangu pastojau,persileidau 16savaiciu,pastojau vel greit,vel16savaiciu pac ir nebera,trecia kart vel lygiai tas pats . juoda neviltis.susitaikiau kad taip lemta,nebebus. visai netiketai du lldziaugsmo jokio,iskarto neviltis ir tik laukimas kada tai ivyks,persileidimas,netikejau niekaip kad isnesiosiu. o ir klydau cia. isnesiojau,pagimdziau labai laukta ir mylima dukryte. o daugiau vel netiketai ir neplanuotai ll ir vel visas nestumas geras lengvas ir turim pagranduka suneli. dziaugiames. bet jau net saugomes kad nebutu netiketu ll o kazkada taip stengemes,planavom,svajojom,isgyvenom del tu ll. taigi meragaites nepraraskite tikejimo,nes kartais ir taip buna bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu,mergaites...as labai tikiuosi,kad kitu II mums teks laukti ne taip ilgai kaip pirmuju ir viskas baigsis mums su laimingai!!!Labai labai noriu tuo tiket!!!! wub.gif nes labai labai norim mazuliuko,kuris is esmes pakeistu visa musu gyvenima ir padarytu mus laimingiausiais sioj zemej!!!! wub.gif
Atsakyti
Sveikos,labai dziaugiuosi prisijungusi i jusu gretas smile.gif visas labai uzjauciu su besilaukiancio dziaugsmelio netektimi,jausmas man labai gerai zinomas,nes pergyvenau ir pergyvenu ta pati,labai man sunku susitaikyti su ta mintimi,savo kaltes jausmu.
As gyvenu Anglijoje.Planavom vaikeli,laukiau nezmoniskai kai pastojau,kai pagaliau tai ivyko,buvau pati laimingiausia busima mamyte,svajones,tas pilnybes jausmas teike tiek dziaugsmo.Neilgai.Lygiai sestoje nestumo savaiteje pasirode tamsios isskyros,nuvaziavom i klinikas,pati kalbeti negalejau is sielvarto,tai draugas uz mane viska paaiskino,mane nuramino,kad ankstyvuoju nestumo metu taip gali buti,issiunte mane namo,pasake,kad reikia daug poilsio.Visa savaite jauciausi gerai,isskyros buvo,bet labai negausios,nieko visiskai neskaudejo,kai lygiai po savaites prasidejo skausmai kaip pries MM,vakare nuvaziavome i ligonine,tik islipau is masinos,pasipyle kraujas cry.gif jauciau,kad nieko jau tiketis negaliu.Prieme mane daktare,pasiklause mano pasakojimu,blogos naujienos,dar daktaras mane apziurejo,paspaude pilva,pasake,kad vaisiaus jau nejaucia cry.gif gryzome namo,nuejau miegoti,nakti prasibudau,nes pajauciau,kad kraujuoju,nuejau i tualeta....kai matai savo vaisiu,kuris turejo gimti zmoguciu,labai skaudu,neapsakomai....
Stiprybes visoms!!!! heart.gif
Atsakyti