Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

QUOTE(rikulia @ 2010 10 22, 17:39)
sveikos, as vakar turejau persileidima...ka tik gryzau is ligonines, visas veidas uztines nuo asaru, jau taip skauda sirdi. Pasirodo mano progesterono kiekis kraujyje labai mazas buvo. Nezinau ka dabar daryti, sake gerti nieko nereikia, tik bandyti vel po 3 menesiu. Bet juk tas progesterono kiekis nepadides jeigu nieko nesiimsiu. Pastoti bandeme 8 menesius...net nezinau ko griebtis dabar. gal patarsite?


Uzjauciu console.gif As irgi esu turejusi persileidima, o dabar vel laukiuosi, jau 12 savaite smile.gif Nesijaudink del progesterono kiekio dabar, bet kai pastosi, iskart lek pas gydytoja, kad israsytu Duphastono. Tai tas pats progesteronas tabletemis smile.gif Dar yra teke girdeti, kad kitos iskart po ovuliacijos Duphastona geria, yra tema apie tai planavimo skyrelyje. Patariu pries planuojant apsilankyti pas gydytoja ir pasiklausineti del to. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Seikutės, 4u.gif
Šiandien turėjo būti 6 savaitės mano nėštumui, bet pradėjau kraujuoti. Per dieną bus kokių gerų pora šaukštų šviežio kraujo. Nuvažiavau pas ginę, pažiūrėjo echo, sako persileidimas. Skausmas kaip per eilines mėnesines, bet kraujo mažiau.
Prisiskaičiau čia SM apie tai kaip kai kurioms būna ale mėnesinės ir nėštumo metu. Tuo labiau kad mano mama kai manęs laukėsi ir jai buvo pirmą mėnesį.
Tai va ir apgaudinėju turbūt save..
Norėjau paklausti, kada jums po persileidimo išnyko kiti nėštumo požymiai, pvz krūtinės jautrumas, mieguistumas?
Ar stiprus buvo kraujavimas? Daugiau nei per mėnesines, ar mažiau? Kada jau vertėtų pakartoti nėštumo testą, dėl šventos ramybės? Kada išnksta iš organizmo pilnai nėštumo hormonas?
Atsakyti
QUOTE(laurriukas @ 2011 03 01, 18:42)
Seikutės,  4u.gif
Šiandien turėjo būti 6 savaitės mano nėštumui, bet pradėjau kraujuoti. Per dieną bus kokių gerų pora šaukštų šviežio kraujo. Nuvažiavau pas ginę, pažiūrėjo echo, sako persileidimas. Skausmas kaip per eilines mėnesines, bet kraujo mažiau.
Prisiskaičiau čia SM apie tai kaip kai kurioms būna ale mėnesinės ir nėštumo metu. Tuo labiau kad mano mama kai manęs laukėsi ir jai buvo pirmą mėnesį.
Tai va ir apgaudinėju turbūt save..
Norėjau paklausti, kada jums po persileidimo išnyko kiti nėštumo požymiai, pvz krūtinės jautrumas, mieguistumas?
Ar stiprus buvo kraujavimas? Daugiau nei per mėnesines, ar mažiau? Kada jau vertėtų pakartoti nėštumo testą, dėl šventos ramybės? Kada išnksta iš organizmo pilnai nėštumo hormonas?

Man kai buvo panašaus "amžiaus" persileidimas, tai iškrito toks "mėsiukas" apie 3-4 cm dydžio, kraujavau kaip per mėnesines apie savaitę... Net nekilo klausimas, kad tai gali būti ne persileidimas. Kitos mėnesinės atsirado po mėn.
Žinau, kad liūdna, bet neapgaudinėk savęs ir priimk tai pozityviai-gamta pati ištaisė savo klaidą. smile.gif Viskas bus gerai, tik būk kantri. 4u.gif
Atsakyti
Labai mergaites uzjauciu jus... As zinau ka tai reiskia.

gal ir niekam nepadesiu , bet po TO visiskai atsisakiau alkoholio , cigareciu , pervargimo. Stengiausi islikti rami ir puoselejau tik geras mintis. Grynas oras ir poilsis. Po sesiu menesiu - vel dvi juosteles. Ir po triju savaiciu turesiu 4 kilogramu pupa.

Linkiu jums viso ko geriausio. labai mylekit save ir tikekit stebuklais.
Atsakyti
visoms linkiu stiprybes 4u.gif
nesenai susilaukiau dukrytes, po to padekojau Dievuliui ir likimui..O galejo buti kitaip, nuo streso kai buvo apie 10 savaiciu pasirode kraujas, islekiau i ligonine, o ten apziurejes gydytojas ramiu tonu pasake,kad nieko nebus, persileidimas, nei tu pirma, nei paskutine doh.gif o sirdyje galvoju nugi negali buti, geriau apziurejes, nustebo, sako nors ne, sirdute plaka blink.gif pagulde i ligonine, tada prisiekiau sau, jokiu stresu..saugokite save, supuosite ir jus savo angelelius, nepraraskite vilties 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif Suprantu visas po nesivystančio verysad.gif pati esu po jo ir laukiu savo pirmųjų MM. Priežastis buvo atidėta gamtai, bet kuo toliau čia skaitinėju tai labai sudomino citomegalo virusas. beje, jei viskas gerai, terminas naujo planavimo priklauso nuo pačios moters būklės. Kokius darėtės tyrimus pakartotinai prieš planuojant naują?
Atsakyti
Labukas,

Deja ir aš netekau labai laukto mažylio... verysad.gif A nedarė, davė vaistų ir prasidėjo.. Laikiausi daugiau mažiau šauniai, bet dabar.. doh.gif Gal žinot kaip atsitiesti? verysad.gif Nes aš nebežinau.. verysad.gif
Vėl planuojam, norim tikėti... Bet man šito mažiuko lb trūksta.. verysad.gif O kalbos apie gamtos klaidas mane siutina, bet ką daugiau galvot.. nebežinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nipiuke @ 2011 05 08, 22:56)
Labukas,

Deja ir aš netekau labai laukto mažylio...  verysad.gif A nedarė, davė vaistų ir prasidėjo.. Laikiausi daugiau mažiau šauniai, bet dabar..  doh.gif Gal žinot kaip atsitiesti?  verysad.gif Nes aš nebežinau..  verysad.gif
Vėl planuojam, norim tikėti... Bet man šito mažiuko lb trūksta..  verysad.gif O kalbos apie gamtos klaidas mane siutina, bet ką daugiau galvot.. nebežinau  doh.gif

Nipiuke, ar skiri pakankamai laiko apmąstymams, filosofiniams atsakymams...? kažkuriame forume radau vieną knygą, skirtą tokiam mūsų reikalui A. Žarskus "Aš iki gimimo", "Gimimo slėpinys"...bet kokiu atveju tau stiptybės ir savęs suvokimo, sėkmės dideliausios planuojant naują leliuką, kuris bus ypatingas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujoke4 @ 2011 05 09, 11:11)
Nipiuke, ar skiri pakankamai laiko apmąstymams, filosofiniams atsakymams...? kažkuriame forume radau vieną knygą, skirtą tokiam mūsų reikalui A. Žarskus "Aš iki gimimo", "Gimimo slėpinys"...bet kokiu atveju tau stiptybės ir savęs suvokimo, sėkmės dideliausios planuojant naują leliuką, kuris bus ypatingas  4u.gif


Zinok, nea, jeigu as dar prie viso to leisiuos i filosofinius apmastymus, tai isvis stoga nuraus.. Nors apie tas knygas esu daug girdejus ir vis neprisiruosiu pasiimti paskaityt.. 4u.gif O Tu skaitei?
Atsakyti
QUOTE(Nipiuke @ 2011 05 09, 13:16)
Zinok, nea, jeigu as dar prie viso to leisiuos i filosofinius apmastymus, tai isvis stoga nuraus.. Nors apie tas knygas esu daug girdejus ir vis neprisiruosiu pasiimti paskaityt..  4u.gif O Tu skaitei?

Matyt kiekvienai skirtingai tie apmąstymai..man padėjo ax.gif esi gierdėjusi? ruošiuosi vis ir aš mirksiukas.gif va į knygyną reiks užsukti pakeliui blush2.gif o kaip reaguoja TB?sulauki palaikymo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujoke4 @ 2011 05 09, 13:47)
Matyt kiekvienai skirtingai tie apmąstymai..man padėjo  ax.gif esi gierdėjusi? ruošiuosi vis ir aš  mirksiukas.gif va į knygyną reiks užsukti pakeliui  blush2.gif o kaip reaguoja TB?sulauki palaikymo? g.gif


As irgi knygyne maciau, bet turbut is bibliotekos pasiimsiu paskaityti.. ax.gif Kiek zinau ne visom skaitosi jo knygos, su daug kuo galima ir nesutikti.. Bet gal nors jose yra bent kokia uzuomina kaip atsigauti, paleisti maziuka ir vel stumtis i prieki...juk metus lauktas.. ne taip paprasta paleist.. verysad.gif
MB isvis apie tai nekalba, nenori ne matyt mano asaru ar liudesio. Jam atrodo, kad jau turim nukist visa tai i gilu kamputy ir gyvent siandiena. Man atip greit visko padaryt neiseina.. Zinau, kad tai tik vyriska logika, nes jam irig labai skauda.
Papildyta:
QUOTE(laurriukas @ 2011 03 01, 19:42)
Seikutės,  4u.gif
Šiandien turėjo būti 6 savaitės mano nėštumui, bet pradėjau kraujuoti. Per dieną bus kokių gerų pora šaukštų šviežio kraujo. Nuvažiavau pas ginę, pažiūrėjo echo, sako persileidimas. Skausmas kaip per eilines mėnesines, bet kraujo mažiau.
Prisiskaičiau čia SM apie tai kaip kai kurioms būna ale mėnesinės ir nėštumo metu. Tuo labiau kad mano mama kai manęs laukėsi ir jai buvo pirmą mėnesį.
Tai va ir apgaudinėju turbūt save..
Norėjau paklausti, kada jums po persileidimo išnyko kiti nėštumo požymiai, pvz krūtinės jautrumas, mieguistumas?
Ar stiprus buvo kraujavimas? Daugiau nei per mėnesines, ar mažiau? Kada jau vertėtų pakartoti nėštumo testą, dėl šventos ramybės? Kada išnksta iš organizmo pilnai nėštumo hormonas?


Labas, kaip viskas baiges? Gal ivyko stebuklas? bigsmile.gif
Kadangi man persileidima sukele vaistais, tai skausmas buvo labai stiprus, jautesi net saremiai, kraujavau gausiai 11 dienu. Kodel gine sake, kad persileidimas? neplake sirdute? Mane su mazesniu kraujavimu gulde i patologini, tasyk viskas susitvarke, bet jau po savaites nuejus eilinio vizito suzinojau, kad nera sirdies veiklos verysad.gif Nezinau, kaip kitom mergaitem, bet man labai skaudejo, kraujo buvo daug, iskrito gemaliukas pirma, paskui krito gabalai gleivines.. doh.gif Viskas ivyko 04.13, o NT dar rodo silpna antra juostele. Sako HCG sumazeja iki nenestuminio lygio po pirmu menesiniu. Jeigu kartosi NT iskart po kraujavimo, net jei tai persileidimas - dar rodys II. Jeigu persileidimas, turetu isnykti pozymiai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nipiuke @ 2011 05 09, 14:00)
As irgi knygyne maciau, bet turbut is bibliotekos pasiimsiu paskaityti..  ax.gif Kiek zinau ne visom skaitosi jo knygos, su daug kuo galima ir nesutikti.. Bet gal nors jose yra bent kokia uzuomina kaip atsigauti, paleisti maziuka ir vel stumtis i prieki...juk metus lauktas.. ne taip paprasta paleist..  verysad.gif
MB isvis apie tai nekalba, nenori ne matyt mano asaru ar liudesio. Jam atrodo, kad jau turim nukist visa tai i gilu kamputy ir gyvent siandiena. Man atip greit visko padaryt neiseina.. Zinau, kad tai tik vyriska logika, nes jam irig labai skauda.
Papildyta:

Na nors vieną reiks paskaitinėti...likimo vingiai mane domina...ar esi dariusi savo gimimo horoskopą? ar tiki tokiasi dalykais? g.gif
oi tau dar sunkiai, jei metus lauktas verysad.gif stiprybės tau 4u.gif na taip, vyrams skauda, kai mato mus tokias, bet sutikime, juk jie nejaučia, kas pas mus viduj darosi...man skausmai buvo žiarūs ir sakė ligoninėj kentėti...jokių vaistų...visą naktų nemiegojau...
Atsakyti